Čtenářka Tindi je dnes poslední přispěvatelkou k tématu. O svém chlapovi píše skutečně krásné věci - přečtěte si je také!

Poslední čtenářský příspěvek dnes dorazil od Tindi. Čím jí učaroval její chlap?


Milá redakce!

Jsem ráda, že tolik Vašich čtenářek má co obdivovat na svých mužích. Jednou z nich jsem naštěstí i já. Dřív než mne můj nastávající začal okouzlovat svým zevnějškem, očaroval mne svou povahou, duší a názory. Toho si cením víc, než krásy. Ikdyž „ten můj“ mne doteď přitahuje i jako muž, bez toho by to nešlo:) Je urostlý a když si nechá týdenní strniště, je to správný horal a můj „farmář“, jak si jej dobírám. Z městského kluka, který sice brouzdal přírodou a trampoval, se stal vesnický dříč, který si musel zvyknout na to, že domů přitáhnu kdejaké opuštěné zvířátko. Ikdyž si chtěl pořídit koně, s uřvanými mlsnými kozami nepočítal, ale zvykl si. Obdivuji ho za jeho přátelskou povahu, za to, že každému pomůže, a že je spravedlivý. Je skvělým taťkou našim dětem. Nestydí se je obejmout, dát jim pusu a říct jim, že je má rád. Přebalování a koupání je pro něj věc stejně samozřejmá jako pro mne. Nechodí do hospody a když přijde z práce, kutí kolem domku a vytváří, co je ještě potřeba. Není to pro něj nutné zlo a otrava, prostě ho to baví. A také mi dokáže i po sedmi letech vyznat lásku a něčím mne překvapit. Pro mne je to ideál a jeden z posledních mohykánů správných chlapů, kteří umí držet slovo, jsou laskaví, milující a tolerantní. Jsem ráda, že to i často slýchávám od jiných „přihlížejících do našich životů“. To je důkaz toho, že si jen nenamlouvám s růžovými brýlemi, ale že je to prostě krásná realita. Kéž nikdy neskončí mně a ani vám!

Mějte se krásně!
Tindi

Pozn. red. Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 24. června 2011: Nej mého chlapa!

A co můžete za svůj dnešní příspěvek získat? Pro jednu z vás tady mám připravený krásný dárek - tedy spíš pro toho vašeho miláčka (třeba za to, že se nechal vyfotit): VICHY HOMME Gel na holení pro citlivou nebo problematickou pokožku a VICHY HOMME Čistící gel s kyselinou salicylovou.

vichyvichy

Reklama