Zatím co k vlastnímu otci je čtenářka Petulka132 co se týká odívaní tolerantní, na cizí chlapy má přísný metr. Ale kdyby tatínek chtěl vyjít bez trika ze zahrady na ulici,a si by to také peprně okomentovala...

Domácí může, cizí nesmí - takhle to má rozdělené čtenářka Petulka132...


Pěkný den,

dnes bych Vám napsala pro změnu o mém taťkovi. Je to taková typická postavička Škopka ze Slunce sena....... Hodil by se do této trilogie. Místo vlasů plešku, břicho jako kdyby měl každou chvíli porodit dvojčata, miluje pivo a když jsem byla malá nedovedla jsem si ho snad představit jinak než v trenkách a nátělníku. Takto chodí běžně doma i na zahradě doted. V létě s tím rozdílem, že vynechá nátělních. Do města na nákup nebo mezi lidi by ho nenapadlo jít bez trička a určitě bysme to hoooodně negativně komentovali.

Na svého tatku jsem tak zvyklá, takže mi to přišlo vždy normální. U jiných cizích chlapů je to teda někdy síla. Na to žaludek nemám. Když tak o tom přemýšlím musím ještě dopsat, že i na to že bude tatkovi brzo 60 let, tak každý den používá sprej na rozdíl od spousty jeho vrstevníků. K narozeninám a Vánocům mu vždy kupujeme pěkná trička XXL aby měl co nosit, protože si je sám nekoupí a zásobičku sprejů a deodorantů.

Petulka132

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma a fototéma 4. 7. 2012: Muži nahoře bez

  • Líbí se vám, když muži chodí v létě nahoře bez?
  • Vadilo by vám, kdyby váš partner takhle venku chodil?
  • Připadá vám takové „oblékání“ jako stylový prohřešek?

Posílejte mi své příspěvky buď jako texty, nebo i jako fotografie doplněné popisem. Jsem zvědavý na vaše názory a očekávám je nejpozději 4. 7. 2012 v 15.00 hodin odpoledne v naší redakční e-mailové schránce (viz níže). Jeden z příspěvků odměním opalovací kosmetikou GARNIER AMBRE SOLAIRE, konkrétně hydratačním mlékem po opalování a opalovacím sprejem s ochranným faktorem 20.

garniergarnier

Reklama