V příspěvku čtenářky Malinke-kote si můžete přečíst, jaké měla pocity, když si s ní chtěla něco začít jedna lesbička...

Další příspěvek dorazil od čtenářky Malinke-kote. Sama je heterosexuálka, ale s lesbičkou určitou zkušenost má. Jakou? To už si přečtěte níže...


Přeji všem pěkný den,

abych pravdu řekla tak to nijak neřeším zda je někdo gay, lesbička či „normální člověk“. Raději aby si někdo hned v úvodu nevysvětlit špatně normální člověk, tak je to pro jistotu v uvozovkách. Nevěděla jsem jak nás ostatní nazvat. Je pravda, že mi to trochu příjde u chlapů divné, když je někdo gay, ale je to jejich volba. Přeci jen u slečen to zas tak divně nevypadá. Pár kamarádek jsem takových měla, dokonce jedna si se mnou chtěla něco začít. FUJ, to je ale představa.

Většina slečen se za to ani nestydí a je jim to jedno, hlavně jsou také osobnost jako my i když mají jinou orientaci. Takže asi proto to nijak ani neřeším akorát tedy nevím co bych dělala a jak se zachovala, kdyby moje budoucí dítě mi tohle oznámilo.

Dokonce jsme se dozvěděli, že před pár lety se z bývalý spolužačky stala také lesbička a je šťastná. Oceňuji to, že se vlastně za svojí orientaci nestydí a chovají se jako normální lidé i když není s klukem ale se slečnou. Sestry kamarádka se dokonce přeorientovala na kluka se vším všudy. Dokonce jí vadilo, když jí někdo oslovil jejím pravým holčičím jménem a ne klučičím. Dalo to ostatním spousty práce si nato zvyknout, že chce být považována za kluka.

Přeji všem pěkný zbytek dne,
Malinke-kote

Pozn. red.: Příspěvek neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 12. ledna 2012: Gayové a lesbičky - vaše příběhy

  • Máte kamaráda gaye nebo kamarádku lesbičku?
  • Jak jste se s nimi seznámily a máte s nimi nějakou zajímavou historku?

Své příspěvky na toto téma mi posílejte na redakční e-mail (viz níže). Rozsah příspěvků: Maximální délka není stanovena, minimální je alespoň jako tento odstavec textu. Redakce si vyhrazuje právo, příspěvek neuveřejnit. Chcete-li mít šanci na získání dárku: knížka básniček Hanky Zagorové - Milostně, červený parfém AVON Aspire a zamilovanou tužku na oči, pošlete svůj příspěvek nejpozději tak, aby v redakční poště přistál 12. 1. 2012 do 15.00 hodin.

aspirezagorova