Já se rozhodně hlásím mezi antihypochondry. Kromě zubaře a gynekologa doktory nevyhledávám. Nesnáším bílé pláště, o těch zelených ani nemluvě, nemocniční zápach a depresivní atmosféru čekáren. Ale musím to zaklepat, nebývám nemocná. Nebo alespoň natolik nemocná, abych musela vyhledat lékařskou pomoc.

 Teď budu asi mnohé i šokovat, někdo o mně možná prohlásí, že jsem nezodpovědný flink, ale u obvodního lékaře jsem nebyla dvacet let.

Když jsem se potřebovala zaregistrovat v novém bydlišti, sháněla jsem se po zdravotní dokumentaci. Původní (socialistické) středisko ale dávno zrušili. Pídila jsem se tedy na ministerstvu zdravotnictví a tam se dopídila, že moji kartu už skartovali.

Tak jsem všechny své dětské nemoci a neduhy rodičovstva  nahlásila nové paní doktorce, ta mi změřila tlak, udělala krevní testy a založila novou kartu.  A já doufám, že v ní nepřibudou žádné  záznamy a že ji zase čistou jak slovo boží po těch X letech opět skartují.

 


Posílejte mi dnes (středa 4. listopadu 2009) na e-mail redakce@zena-in.cz své zábavné historky o hypochondrech. Zajímavé uveřejníme a tu nejzábavnější odměníme malým dárkem! Více viz novinka: Natočili mi EKG - infarkt to nebyl...

Hrajte dnes soutěž: Vyřešte kvíz!

  • Zadání a první indicie: Soutěž: Vyřešte kvíz!
  • INDICIE: Slečna Kulovaná dala novou věc do chodby, Jana zase do kuchyně a Klára do obýváku.
Reklama