Zapojujete se do našich soutěží? Pak vám jistě neuniklo, že jste se mohly zúčastnit naší grilovací párty přímo v redakci Žena-in.cz. Akce začala před malou chvilkou a gril i odšťavňovač Tefal (který zároveň i testujeme) už jedou na plné obrátky. Podívejte se, jak lákavá je dnešní nabídka z grilu, který má pod palcem naše skvělá kulinární redaktorka a blogerka Elly.

grilovani

 

lotus gril

zrzl

zmzli

prima zmrzliny

Partnery našeho grilování byli:

Součástí hypermarketů jsou i restaurace. Každý den nabízí pestrý výběr jídel převážně z české kuchyně. Pochutnáte si třeba na tradičních omáčkách, které kuchaři vaří přímo na místě od samého základu. Ochutnat také můžete čerstvé výrobky z řeznictví. Po celý říjen to budou například zabijačkové speciality. A myslí zde i na strávníky s bezlepkovou dietou, v nabídce je pro ně výběr z několika jídel každý den.

Více informací najdete na www.globus.cz.

Globus

Odšťavňovač Tefal Infiny Juice je založen na technologii studeného lisování šnekovým lisem. Šetrně a tiše odšťavní všechnu zeleninu a ovoce. Ochutnejte čerstvé a chutné džusy s maximem vitamínů! Nízká rychlost (průměrně 60 otáček za minutu), zajistí, aby vám ovoce a zelenina nezhnědla, tedy nezoxidovala, a získalo se více chutné šťávy.

  • Až 2x více čerstvé šťávy*
  • Až 2x více antioxidantů*
  • Až 25% více vitamínu C*

Tefal

Zmrzliny PRIMA již přes 20 let přináší širokou nabídku produktů, které milují děti i dospělí. Do svých receptur dává kvalitní ingredience a nespokojí se s náhražkami. Každý rok se na pultech obchodů a stánků s nabídkou zmrzlin objeví novinky, které doslova uchvátí naše chuťové pohárky. Letos tomu nebude jinak a k tomu se můžete těšit na vylepšené receptury zmrzlin PEGAS. 

Více na www.primazmrzlina.cz

zmrzlina

Čtěte také:

Reklama