Naše čtenářka s nickem Tina5 by se raději dívala na nějakou romantickou oddechovku. Olympiáda jde mimo ní, i když přidává moc pěknou vzpomínku na souseda, náruživého fandu. To si musíte přečíst!

Milá redakce, ano, olympiáda začíná, ale u nás se nekoná žádné fandění. Tv je přikrytá a ubrus odděláváme pouze občas, pokud se chceme podívat na nějaký film. Brala bych i nějakou romantickou oddychovku, ale zatím
nějak nemám čas a tak ráda bych sedla do křesla a pletla či háčkovala u něčeho pěkného na podívání. Ale naučila jsem se háčkovat a plést u čtení, takže nezírám do zdi při tvoření, dočetla jsem dvě půjčené knihy a těším se, co si dnes vyberu dalšího v knihovně.

Vzpomínám si, jak jsme fandili společně s přáteli ještě kdysi nebo v dobách mého dětství a dospívání jsme se sešli většinou u tety nahoře v patře, maminku sportovní zápasy moc nebraly, ona si pustila třeba film pro pamětníky a zbytek rodiny šel nahoru k tetě, kde jsme fandili, křičeli, brečeli a radovali se, podle výsledků.

Nejraději jsem měla hokej a trošku záviděla těm, kteří měli tu možnost fandit společně na náměstí u velkých obrazovek a prožívat vše společně.

Ještě na jedno fandění vzpomínám s úsměvem, před pár lety přišel soused, že by se chtěl u nás dívat na zápas. Tak sledoval zápas, ale tak náruživě, že celý zápas prochodil po obýváku mezi křeslem a tv a nesedl si ani jednou a nejlepší byl jeho postoj před obrazovkou, v podřepu, ruce na kolenou, jak kdyby potřeboval na velkou a nemohl si sednou a zuřil, jásal a pak zas nešťastně hlavu v dlaních.. bylo úsměvné ho pozorovat.

Krásný pátek a celý víkend
Tina5

Milá Tino5, úplně toho vašeho souseda vidím...

Text nebyl redakčně upraven

 

Reklama