O tom, jak by snášela odloučení, nám napsala čtenářka PBD. Ta obdivuje všechny ženy, které musí trávit čas bez manžela.

To máte štěstí, milá PBD, že váš partner nikam neodjíždí. Ve dvou se všechno dělá líp. :-) Děkuju za příspěvek a přeju hezký den.


Dobrý den.

Tak u nás se na delší odloučení nehraje a jsem za to moc ráda :)

Teď vlastně není noc, kterou by jsme netrávili spolu. Dříve, jsou to tak dva roky zpět, jsem občas na dva dny odjížděla - tedy ne pracovně, ale soukromě. A je pravda, že mi chyběl více než jsem si myslela, že bude. A to hlavně večer. Nehledejte za tím žádné touhy po činnostech, které se před 22 hodinou nezveřejňují. Bylo to obyčejné stýskání... Někdo si nedovede představit noc bez oblíbeného polštářku, já si už nedovedu představit noc, kdy partnera nebudu mít vedle sebe - a teda ten oblíbený polštářek mám taky - kdyby to někoho zajímalo, tak je červený a na něm je tygr na skákadle (ten z medvídka Pú :)

A teď je asi všem jasné, že oddělené dovolené u nás nefrčí a stejně tak na víkendy k našim jezdíme vždy spolu.

Vůbec si nedovedu představit že by byl partner třeba kamioňák, jako býval strejda, než šel do důchodu. On vždy přijel domu, dal si sprchu, šel spát. Teta mezitím vyprala, navařila, nakoupila zásoby, pak spolu strávili třeba jen den, někdy jen večer a strejda za jel. Když jsem byla malá, tak to pro mě znamenalo to, že strejda většinou nebyl doma, když jsme tam dorazili a dnes si říkám, že to pro tetku nebyla asi žádná sranda mít manžela více na telefonu (a „mobilnění“ taky nebylo hned jak začal strejda jezdit) než doma a o vše (hlavně o dvě děti) se starat skoro sama. A právě proto, že to takhle bylo, tak jsme u nich bývali často, protože když se něco rozbilo, bylo třeba něco přestěhovat a prostě takové ty věci, na které je lepší chlap - tak na to měla většinou mého tátu (svého bráchu) protože se vším prostě nešlo čekat na to, až se strejda vrátí domů...

Vcelku obdivuju ženy, co mají muže věčně na cestách a vše zvládnou... A tím teda nemyslím jen stěhovaní skříně a „drezuru“ potomků, ale také to mít si s kým popovídat, s kým se poradit, ke komu se přitulit - prostě takovéto zvládání všedních trablů, které jdou sice řešit i bez přítomnosti partnera, ale s jeho přítomností je to lepší...

Jestli tady na Ženě-In jsou ženy, co mají muže často na cestách - tak smekám klobouk, protože já bych na takový vztah asi neměla. Teda ono se říká „když miluješ, není co řešit“. Takže možná bych na to měla, možná ne - kdo ví - ale zkoušet to nechci :)

Hezký den holky a kluci :)

S pozdravem

PBD

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.

Téma dnešního dne je: Jak snášíte odloučení od partnera?

  • Jezdí váš partner často pryč?
  • Nebo jezdíte někam vy?
  • Trávíte spolu dovolené, nebo jezdíte každý zvlášť?
  • Jak vyplňujete čas bez partnera?
  • Jak to snášíte?
  • Stýská se vám, nebo jste ráda, že máte chvíli čas pro sebe?

Napište mi, budu se těšit na vaše příspěvky. Jedna z vás zase může vyhrát, tentokrát je to speciální balíček: káva Douwe Egberts, tělový krém Aroma Ritual od Dermacolu a černé silonky House of Holland. To abyste si zpříjemnily čas strávený bez partnera. :-)

Pište jako vždy na adresu redakce@zena-in.cz do dnešních 14.30 hodin, heslo je ODLOUČENÍ. Předem děkuju!

bal

Reklama