Dobrý nápad pro příští velikonoce. Nechce se vám chodit koledovat? Pošlete svého psa, určitě vám něco přinese. Za zajímavý tip děkujeme čtenářce Věře

Celá rodina již 2.rok žije jen z kousků našeho Barnyho - zlatého retrívra. Je to strašně chytrý psík. Letos dostal krásnou červenou mašli na ocas (má nádhernou chlupatou vrtuli) a šel se jen tak proběhnout po sousední louce. Viděli ho sousedi, mají ho všichni moc rádi. Když dorazil domů, tak měl na krku přidělaná v pytlíku 4 malovaná vajíčka a 3 buřtíky. A kromě toho si přinesl i 3 černá klíšťata z vysoké trávy. Takže o zábavu jsme měli všichni postaráno.

Přeji krásný slunečný den. S pozdravem Věra.

barney

Dobrý den, tak toto jsem já asi před rokem a půl. To jsem byl ještě trdlo. Teď jsem puberťák, ale zase puberta se mnou tolik nemlátí. Začínají se mi líbit psí holky. Ale když musím poslouchat, tak se nedá nic dělat.

s paničkou

Moc rád se koupu a plavu. Jsem dobrý záchranář. Letos jsem se už koupal. V takovém sice ještě studeném rybníku, ale byl dost špinavý a voda hodně smrděla. Panička mi musela doma umýt celý podvozek, jinak bych nesměl na koberec, ale stálo to zato. Byl jsem s Kubou na vrbovém proutí. Na pomlázky.Taky mám jednu. On mě neuhlídal. Prostě: "Když musíš, tak musíš."Voda byla ledová, ale už jsem ji vyzkoušel.

Váš Barney

Barney je moc hezký pes a vůbec se nedivím, že ho všichni zbožňují.

A co vy, milé ženy-in? Máte nějaký zážitek z letošních Velikonoc? Jak se slaví u vás? Upadá tradice, nebo se drží?

Jak jste využily velikonoční volno? Napište, dnešní téma ještě nekončí

redakce@zena-in.cz

 

 

 

Reklama