Děkuji za další příspěvek na dnešní téma, kterým jsou Výhodné koupě. Poslala nám ho čtenářka s nickem Ivetinkav a vy se s v něm dočtete i to, kde koupit levnější pohonné hmoty.

Pěkné pondělní ráno, u nás doma na výhodné koupě je hlavně manžel. Jeho „koníček“ je vymetání zastaváren. Když je doma něco potřeba, přesně ví, kam má zajit a koupit, velmi levně. Byl by šťasten kdyby tam koupil skoro vše, snad i toaleťák.

Máme doma hodně levných a přitom drahých věcí. Například tam koupil fungl novou pilu ještě se zárukou od Stillu za tři tisíce - nová v obchodě kolem deseti tisíc. Nejvíc jsem měla radost ze stříbrné televize od Sony, která byla antistatická a vůbec se na ní nechytal prach. To byl můj miláček. Tu taky koupil za polovinu ceny i se zárukou.

No jo, ale jak jde čas a móda je někde jinde, tak musel koupit LCD televizi se vším všudy, i se satelitem a USBečkem atd. Opět za krásnou cenu i se zárukou. No jo, ale jsem z ní nešťastná, protože je černá a lesklá, a pořád ji musím odprašovat. I několikrát denně. Zlatá stará Sonko, kde jsi?

V zastavárně se dá opravdu koupit skoro všechno, a když to nemají stačí jim říct, co potřebujete a jsou schopni to sehnat. Nebo u nás to tak je.

Teď poslední přírůstek do rodiny je robotický vysavač. Z toho mám velkou radost. Opět se zárukou za pět tisíc, což v obchodě by nás vyšel přes deset tisíc. Posílám fotečku.

robot

Já pro změnu nakupuji pro děti v hrabáku. Dá se tam sehnat krásné a levné oblečení. Minule jsem klukovi koupila krásné rifle od Levi Strausse za 60,-Kč - a jsou jako nové. Máme z nich oba radost.

No a jelikož bydlíme blízko hranic s Polskem, tak tam jezdíme nakupovat. Je tam hodně levnějších věcí. I benzín, je tam o tři koruny levnější. No nekupte to, že.

Mějte se hezky, nakupujte s rozumem pa ivetinkav

To s tím benzínem, je dobrá informace, ale do Polska to mám přece jenom trochu z ruky

Jak jste na tom s výhodným nakupováním vy, milé ženy-in? Máte také radost z každé slevy a výhodného nákupu? Kupujete v „sekáčích“, frcech, bazarech a zastavárnách? Co jste kdy nejvýhodněji koupila? Pochlubte se, prozraďte, kde se dá dobře a výhodně nakoupit. Nebo tomu moc nevěříte a z druhé ruky byste si nic nekoupila?

Na vaše příspěvky se těšíme na adrese redakce@zena-in.cz

 

Reklama