píše čtenářka s nickem Iva K. Před porodem obráží sekáče s oblečením pro miminka, po porodu zase s oblečením pro sebe. Ale většinou to dopadne tak, že odchází s něčím novým pro dcerku

Jarní nákupy u nás teda moc nejsou. Protože co na sebe řeším celoročně. Na jaře probírám šatník a přehazuji věci ve skříni. Zimní věci na hoooodně vysokou poličku a dolů si zas dávám letní trička a halenky. Máte pravdu, že by to potřebovalo změnu. Zrovna minulý týden jsem navštívila s malou nový sekáč. Potřebuji nové kalhoty, rifle i třeba tu halenku a hádejte, co jsem si domů donesla. Tričko Natálce a dupačky drobkovi. Takhle je to pořád. Jdu si koupit nové boty a Natálka mě přemluví pro koupi pro sebe.

U mě se nakupování ale nelomí ročním obdobím. U mě je nákupní horečka před porodem a po porodu. Před porodem obrážím sekáče a obchůdky s kojeneckým zbožím a po porodu zas s oblečením pro maminky. Přibrala jsem 20 kilo a jen 10 zanechala v porodnici. Takže přes ten můj pupík nic nezapnu a těhotenské lacláče už nosit nechci. Musím se sebou něco dělat, nebo koupit větší velikost kalhot. A to druhé nejspíš zvítězí. Předtím jsem nosila vypasované trička. Dneska se cítím pohodlněji v tunikách s květovaným vzorem. Mám ráda bílé halenky a hlavně šaty až ke kotníkům.

Zítra mám v plánu zase se po nějakém oblečení podívat. Poslední dobou ujíždím na šátkách na krk, které se nosí celoročně jako doplněk. Vždy dokáží doplnit barevně halenku, nebo sukni a zároveň zaujmout. To jsem dřív nenosila, ale poslední dobou je to v módě a mě se to moc líbí.

Dceři udělám radost čímkoli, hlavně když je na tom hallo Kitty. Další kapitola nakupování oblečení je na manžela. Je každý mužský takový děsný, jako ten můj? Dokud se mu něco nezačne párat a nebo tam nemá rovnou díru na tři prsty, tak to ze sebe nesundá. Potřeboval si koupit pár triček jako sůl a pokaždé, když jsem ho někam skoro násilím přivlekla, tak řekl, příště. Po několika pokusech jsem mu prostě nakoupila oblečení sama a stará trika roztrhala na hadry. Tak je to u něj i s botama. No škoda mluvit.

Přeji šťastnou ruku při nakupování

Iva K.

Milá Ivo K. díky za skvělý tip na nové celodenní téma. Nakupování na chlapa. To musíte mít svatou trpělivost

Co tomu říkáte, milé ženy-in? To by nebylo špatné téma.

Ale dnes se budeme věnovat jen sobě. Co nového jste si pořídily na sebe? Hodláte s jarem trochu provětrat šatník? V čem bude spočívat změna? Napište nám na redakce@zena-in.cz

Reklama