gaga.jpg

Foto: Profimedia

Ryan Fischer, který chodil zpěvačce venčit její milované francouzské buldočky, byl čtyřikrát střelen útočníky, kteří se rozhodli psy ukrást. Policie ho našla ležet na chodníku v kaluži krve a ihned zavolala záchranku. Ta muže ve vážném stavu převezla do nemocnice. Ačkoliv byl zraněný, měl neustále starost o psy. Dokola opakoval, že byli ukradeni a že patří Lady Gaga. Podle deníku CNN se Ryan Fischer dobře zotavuje.
 
Lady Gaga je z incidentu v šoku. Aby získala své milované psy Koji a Gustava zpět, rozhodla se vypsat odměnu 500 tisíc dolarů (10,7 milionů korun) za jejich navrácení. Jakékoliv informace mají lidé posílat na email KojiandGustav@gmail.com. Třetímu psovi jménem Miss Asia se podařilo utéct a později ho našla policie. Podezřelí z útoku jsou dle policistů dva muži, kteří na sobě měli kšiltovky, a použili poloautomatickou zbraň. Údajně prchají v bílém voze.

Lady Gaga je v současné době v Římě, kde natáčí nový film Ridleyho Scotta Gucci. Její otec Joe Germanotta popsal Fischera jako rodinného přítele. „Celá naše rodina je naštvaná a modlíme se, aby Koji a Gustav v pořádku vrátili," řekl Fox News.

Reklama