Děkujeme za vtipný a bezpostřední příspěvek, který nám poslala čtenářka s nickem Bohuša.

Čau holky,tak u mě převládá milování za „bílého dne“...přes den mě sexuální touha ovládá téměř kdekoliv a kdykoliv, horší je to už v noci...to jsem většinou unavená tak, že ještě ani neležím v posteli a již spím, takže můj protějšek se mnou moc velkou zábavu v noci nezažije. Ale myslím si, že o nic nepřijde...vše potřebné mu vynahradím „za bílého dne“ a spokojenost je na obou frontách.

Milostná touha mě přepadá nejvíce po obědě...jediné štěstí, že manžel pracuje v třísměnném provozu, takže v době poobědní bývá většinou k dispozici:-))))...a to, když je sluníčko svědkem našeho milování, tak to je pak paráda, lehnout si s miláčkem „nejen na záda“!

Jednou se nám stala taková, řekla bych, že trapná příhoda spojená s našim poobědním milováním...bylo to před vánocema, a já se dala do umývání oken. Manžel, že si půjde po obědě lehnout (šel v ten den na noční), roční syn po obědě spal a pětiletá dcera byla u prarodičů o patro níž.

Měla jsem v kuchyni rozumývané okno a zrovna mě přepadla „touha“, tak si říkám: „holka, využij situace, když je dcera dole a syn spí“ a tak hupky dupky k manžílkovi do pelíšku...!!! Když jsem se po chvíli vrátila do kuchyně s úsměvem na rtech a nabitá pozitivní energií s vydařeného milování, překvapilo mě, že dcera je v kuchyni...a spustila na mě: „jééé maminko, já Ti pomáhám umývat okna“-plácala hadrem po okně, všude kaluže vody, ale já byla štastná, že nemá o našem milování tušení, když má takovou důležitou práci. Takže jsem si byla jistá, že mě nehledala-ještě jsem ji pochválila, jaká, že to je šikovná holčička.

Trapas nastal, když přišel o hodinu později děda a říká mně: „tak co už jste se dováleli v ložnici???“ a já na něj nechápavě hledím a červená jak rak se ptám, o co, že mu jde?...No o nic, jen malá od nás odešla domů, a když jsem k vám přišel a ptám se, kde je maminka, tak mně odpověděla: „no, kde by asi byla, zase se válí s tátou v ložnici, a já tady musííííím umývat okna“!!!!...no a ta červená barva mé pleti ujistila dědu o tom, že dcera nelhala a mluvila pravdu!!!

A co já tedˇˇ???...je čas poobědní, dcera ve školce, syn spí a miláček po noční relaxuje v ložnici...takže dopsat, zamčít na tři západy a hupky dupky do pelíšku!!!

Krásný den, víkend i celý život přeje Bohuša

Vám také.

Co vy na to, milé ženy-in, napíšete nám také ještě na dnešní téma? Jak vidíte, není se čeho bát, dá se pojmout velice decentně a přitom výstižně, jak se to povedlo čtenářce Bohuše. Pokud některá z vás najde kuráž napsat na dnešní téma, uvítáme její příspěvek na známé adrese: redakce@zena-in.cz

Reklama