Foto: Shutterstock

Beran
Vypadá to, že se v práci blýská na lepší časy. Bude se vám dařit a úkoly, které dostanete, zvládnete na jedničku. Uděláte dojem na šéfa i kolegy. Ale pozor na závistivce, kteří by mohli mít pocit, že jsou v ohrožení.

Býk
Rodinné vztahy budou napjaté, jako už dlouho nebyly. Zkuste vytěsnit, co se děje kolem vás a věnujte se sama sobě. Zbytečně se nenechte zatáhnout do hádek. Na konci týdne se vše uklidní. Buďte trpělivá.

Blíženci
Tento týden byste měla být opatrná v oblasti financí. Zbytečně neutrácejte za věci, které nepotřebujete. Ačkoliv budete mít nutkání si některé věci koupit, zkuste raději promyslet, zda je opravdu potřebujete.

Rak
Dlouhodobý milostný vztah může zažít renesanci. Od vašeho partnera by z ničeho nic měly přijít slova plná lásky, které by vás mohla překvapit. Výsledkem by mohl být rozhovor o budoucnosti, z nějž ale zatím nevzejdou žádná konkrétní rozhodnutí.

Lev
Připravte se na to, že budete poměrně přecitlivělá. Nečekají vás zrovna harmonické dny, výkyvy nálad budou na denním pořádku. Pozitivní stránkou věci je to, že budete lépe rozumět ostatním. Zkuste s partnerem probrat, co vás trápí.

Panna
V úterý se soustřeďte na finance. Soustředit se na rodinný rozpočet pro vás bude mnohem snazší než kdy jindy. Nenechte se rozrušit dětmi a k penězům si sedněte i s manželem. Proberte možné varianty, kde ušetřit.

Váhy
Vytoužený odpočinek a relax najdete v přírodě, se kterou souzníte a cítíte se v ní dobře. Jen při procházkách myslete na pořádnou obuv. Trošku hrozí, že by to mohly odnést vaše močové cesty. Bylinkový čaj můžete popíjet v rozumné míře celý týden.

Štír
Vaše houževnatost je známá široko daleko, ale každému znamení není v takové míře dopřána. Nemyslete si hned o ostatních, že jsou lenoši. S vaší pomocí rozkvete téměř každý. Buďte tedy trpělivý štír a hledejte společné cesty.

Střelec
Čeká na vás další výzva, které přímo zbožňujete. Tentokrát se pro ni snadno zapálíte, ale její realizace sebere hodně sil. Ale ten pocit na konci bude k nezaplacení. Držíme palce, ať před vámi stojí cokoli.

Kozoroh
Ve vašem okolí se objeví muž, který to na vás bude takzvaně zkoušet. Jestli máte náladu na nezávazný flirt, jděte do toho, ale pokud hledáte skutečný vztah, raději dejte ruce pryč. Nic vážného z toho totiž nekouká, a vy tak můžete skončit s uplakanýma očima. 

Vodnář
Cítíte, že si začínáte sahat na samotné dno svých sil. Jste bez energie, nic vás nebaví a nenaplňuje. Cítíte se lapená v jakémsi vzduchoprázdnu. Jediný způsob, jak tyto pocity zaplašit, je aktivita. I když se vám nechce vylézat z postele, jděte se alespoň krátce projít na čerstvý vzduch nebo si doma zacvičte. S vaší náladou to udělá divy.

Ryby
Čeká vás důležité rozhodnutí, ale nebudete mít čas si ho důkladně promýšlet. Buďte spontánní a po příležitosti, která se vám nabízí skočte. Ve hvězdách máte psáno, že toho nebudete litovat. Pokud hodláte otálet, chopí se hozené rukavice někdo jiný a vám zbydou oči pro pláč.

Reklama