První příspěvek nám poslala čtenářka lulieta. Ta by nejradši na jarní prázdniny jela k moři, ale to jí neprochází. A poslala nám taky pěkné fotky od babičky.

Milá lulieto, to jste se měli krásně. :-) Moc Vám děkuju za vzpomínku na jarní prázdniny a přeju krásný den.


Jelikož mám 2 děti, jarní prázdniny trávím s nima a přítelem. Kdyby bylo na mě, jela bych k moři a nikam jinam. Avšak tento názor mám jen já a nikdo jiný v mé rodině ho se mnou nesdílí, takže rozhoduje většina a trávíme je buďto na chatě nebo procházkama v přírodě. Letošní jarní prázdniny už máme za sebou. Letos byly na můj vkus moc brzo a má dcera byla samozřejmě nemocná. Celý týden proležela a jakmile ji bylo lépe, snažili jsme se ji to s přítelem vynahradit návštěvou babičky a kamarádů. U babičky bylo jako vždy skvěle. Výborný obídek, nejlepší koláčky na světě, následná procházka přírodou, zakončená spánkem v autě cestou domů :-) Následující den přijeli kamarádi. Šli jsme na houpačky, děcka se pořádně vyřádily a my „dospěláci“ si nádherně odpočinuli u vychlazeného piva.

Jarní prázdniny miluji, je to většinou první známka toho, že zima končí a co nevidět nás uvítá léto.

luli

luli

luli

luli

luli

luli

lulieta

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.

FOTOtéma dnešního dne: Jarní prázdniny

  • Kde jste byli o jarních prázdninách?
  • Jezdíte na hory, nebo radši někam do tepla?
  • S kým je trávíte?
  • Pošlete nám fotky!

Napište a pošlete fotky, budu se těšit na vaše příspěvky. Vítěz dnes získá skvělou hru od Albi: Moje první Česko.

albi

Příspěvky a fotky posílejte do dnešních 14.30 hodin na adresu redakce@zena-in.cz, heslo je JARNÍ PRÁZDNINY. Předem děkuju!

Reklama