635137cdc91b5obrazek.jpg
Foto: Shutterstock

Beran a klobouk

6351312d6c968ber.jpg
Foto: Se souhlasem Guess .Shutterstock

I když pravděpodobně nemáte rohy, které by potřebovaly zakrýt, klobouky jsou podzimním must-have již několik let. Skoro každému sluší pánský střih klobouku, ale můžete sáhnout i po extrémně moderním rainy hat, tedy klobouku do deště. Pár si jich vyzkoušejte a uvidíte, že budete vypadat skvěle!

Býk a pásek do pasu se sponou

635131ef4eff3byk.jpg
Foto: Se souhlasem Pinko. Shutterstock

Jako znamení Býka rádi utrácíte za luxus a materiální věci. Ne často, ale rádi si dopřejete kvalitu. Pro vás bude ideální pořídit si kvalitní kožený pásek s výraznou sponou, kterým zvýrazníte pas u jakýchkoliv šatů, saka nebo kabátu.

Blíženec a plyšová či chlupatá kabelka

635131adee703bliz.jpg
Foto: Se souhlasem Liu Jo. Shutterstock

Plyšová kabelka zaplavila módní domy již minulý rok a v sezóně podzim/zima se bude nosit i tento rok. Vypadá krásně a vaše rozpustilá povaha ji bude milovat. Je to splněný dětský sen, ke kterému se můžete během dne i přitulit.

Rak a jemný set řetízků

63513275625ferak.jpg
Foto: Se souhlasem Altreya. Shutterstock

Rak a jeho jemná duše si zaslouží i stejně jemné zlaté řetízky. Ty totiž nesmí chybět v žádném z jeho outfitů. Díky setu řetízků si budete připadat více žensky a doplníte jím i jednoduché roláčky, které by jinak mohly působit příliš nudně.

Lev a výrazné náušnice

635132e10a08blev.jpg
Foto: Se souhlasem Lindex. Shutterstock

Ať už máte či nemáte lví hřívu, výrazné náušnice vám perfektně orámují obličej. Nyní se nosí ty výrazné, velké a majestátní. Pokud se bojíte, že byste mohli působit jako od kolotoče, sáhněte po náušnicích s perlami. Ty nikdy nebudou vypadat lacině.

Panna a vzorované punčocháče

6351333098baeobrazek.jpg
Foto: Se souhlasem Calzedonia. Shutterstock

Zahřejí a vypadají skvostně ke každé sukni. Vzorované punčocháče se stále nosí, vybírejte takové, které podtrhnou vaši chůzi v sukních či koženkových šortkách.

Váhy a vzorovaná šála

6351337f6cc88obrazek.jpg
Foto: Se souhlasem Aldo. Shutterstock

Pokud váháte, zda vám bude slušet objemná šála různých vzorů, nemusíte! Jděte do ní. Zahřeje a z každého kabátu vykouzlí něco extra. Ideálně ji mějte jen ležérně přehozenou přes krk, žádné násilné škrcení!

Štír a baret

635133da5e033obrazek.jpg
Foto: Se souhlasem Reserved. Shutterstock

Jestli je něco opravdu chic, pak je to baret. Můžete jej nosit v různých barvách a provedeních, a i způsob nošení je různý. V každém případě si každý kolemjdoucí v duchu poví „oh la la“.

Střelec a extravagantní platformy

6351342acd60fobrazek.jpg
Foto: Se souhlasem Steve Madden. Shutterstock

Tak tohle bude u vás trefa do černého. Nebojíte se experimentovat a ani výrazné platformy, na které by si netroufl každý, vás neodradí. Pokud chcete vypadat roztomile, ale sexy zároveň, platformy vám k tomu pomůžou. Doplňte je klidně i o nadkolenky.

Kozoroh a šátek

63513477e8e1fkozor.jpg
Foto: Se souhlasem Roeckl. Shutterstock

Znamení Kozoroha je známé svou ambiciózní a cílevědomou povahou. Pokud se v práci chcete blýsknout, uděláte dojem s krásným podzimním šátečkem. Vypadá velmi profi a můžete ho uvázat prakticky jakkoliv – kolem krku, copu nebo poutka od kabelky.

Vodnář a kabelka alá croissant

635134ba94203vodnar.jpg
Foto: Se souhlasem Nat and Nit. Shutterstock

Kabelka, do které se budete chtít samou láskou zakousnout. Vypadá totiž úplně stejně jako křehký a lahodný croissant. Vaše dobrodružná povaha by vás nejraději neustále táhla do cizích krajin, s touto kabelkou ale budete mít Francii doslova na dosah ruky.

Ryby a sponky do vlasů

635135038f7b4ryby.jpg
Foto: Se souhlasem sweet deluxe. Shutterstock

Tyto křehké doplňky do vlasů jsou velmi femininní a podtrhnou vílu, která ve vás dřímá. Pokud se chcete odvázat, můžete sáhnout i po šílenějších kouscích, i ty se nosí.

Čtěte také: Do čeho zahalit nehty podle trendů letošního podzimu

Zdroje: autorka článku, horoskopy