5aa7d470436d5obrazek.jpgZ kolekce: Humanic

  • Tenisky

Tak ty budou pro letošní jaro hitem číslo jedna. Kombinují se se všemi módními kousky. Na své si tak přijdou milovnice sportovních oděvů, ale i ty, které preferují spíše elegantní vzezření. Třeba takové tenisky se stuhami, které jsou mezi trendy jasným vítězem, díky ležérnímu vzhledu dodají běžnému outfitu na rafinovanosti. Obout je můžete nejen k pohodlné klasice v podobě ohrnutých džínsů, ale i k business oděvům jako jsou pouzdrové sukně či šaty. Pokud se chcete vymykat běžným stereotypním pravidlům, pak si pořiďte tenisky na vyšší extravagantní podešvi. Ty dodávají jinak nudnému modelu punc originality.

5aa7e5b141aadobrazek.jpgZ kolekce: Stradivarius

Kromě tenisek se na výsluní objeví populární mokasíny, ve kterých se budete cítit jako v bavlnce. Smyslné lodičky na vysokém podpatku, jež nositelce přidají na atraktivitě a prodlouží nohy. Dámy, jež preferující pohodlí, ale zároveň chtějí být sexy, mohou vsadit na kotníkovou obuv s moderními průřezy a blokovým podpatkem. Když se zaměříme na materiály, tím nejžhavějším bude v roce 2018 rozhodně luxusně působící satén.

5aa7d6bb302adobrazek.jpgZ kolekce: CCC

  • Vyšívané detaily

5aa904af3f789obrazek.jpg
Vyšívané prvky se budou opět hojně vyskytovat nejen na oděvech, ale i doplňcích, výjimkou nebude ani obuv. Detaily v podobě květin, motýlků, srdcí či nápisů naleznete nejen na teniskách, ale i lodičkách či pantoflích. Hravé boty skvěle doplní jednobarevné módní kombinace.

Kompozice

  • Trendy barvy

5aa902cb7b334obrazek.jpg
Jaro je vždy plné barev, ani letos tomu nebude jinak. Romantické pastelové tóny jsou samozřejmostí, bez nich by to nešlo. Divoká karta pro tento rok však patří dvěma odstínům. Bílé nadčasové klasice a červené pro silné a sebevědomé ženy. První varianta je neutrální, s tou nikdy nic nezkazíte. Ač se jedná o vysoce módní barvu, stále nemá tolik pozornosti, kolik by si zasloužila. Za vším stojí to, že se rychle zašpiní. Ano, je to maličké mínus, ale i přesto je hřích bílou barvou pohrdat. Červená je už podstatně oblíbenější a od podzimu si drží svůj prim mezi barvami.

5aa7ddb1687bcobrazek.jpgZ kolekce: CCC

Kompo

  • Metalické odlesky

5aa909f485f27obrazek.jpg
Extravagantním trendem je metalická obuv. Už dávno neplatí, že by se měla nosit pouze na slavnostní příležitosti či na večerní party. Naopak, v denním světle je ještě více atraktivnější. Návrháři mají pro blýskavé odlesky slabost, právě proto je ve velkém zahrnuli do svých jarních kolekcí. Nebojte se a pořiďte si nápadité botky, se kterými rozsvítíte šeď ulic.

Čtěte také: