Žena-in pro vás připravila přehled typů chlapů. Jaký je ten váš? Ajťák, pohodář nebo intouš?

 


Muži jsou různí. Někteří jsou krasavci, jiní vypadají, jako by zrovna vylezli z popelnice. Říká se o nich, že zrají jako víno, ale také že páchnou jako vepř. Muži jsou zkrátka samý protiklad.

Sestavili jsme pro vás několik typů mužů, se kterými se můžete běžně setkat. Každý z nich se chová a vypadá jinak, každý z nich se hodí k něčemu jinému. Jeden je dobrý tak akorát na flirt, druhý zase pro rodinu, jiný vám bude zahýbat na každém kroku, další pro vás každý den natrhá kytici a vyběhne sedm poschodí...

Vyberte si!

Ajťák
Pobledlý, většinou vychrtlý a v brýlích. Mluví napůl cizím počítačovým jazykem, takže mu většinou nerozumí nikdo jiný než zase další ajťák.

Co s ním?
Jestli chcete prožít svobodný život, je pro vás ajťák ten pravý! Bude celý den zalezlý u počítače a potečou mu peníze, že se budete divit. Je docela pravděpodobné, že si nevšimne vaší nevěry, ani kdybyste to dělala s někým jiným hned vedle něj.

Drsňák
Pankáč, skin, rocker... Kdo ještě? Prostě chlap, který je vyhraněný do nějakého tvrdšího stylu. Vždycky jedná na rovinu, a když jde o rvačku, nikdy nestojí stranou.

Co s ním?

Raději nic. Nemáte-li podobně vyhraněný názor, držte si podobné živly dál od těla. Tady prostě štěstí neuděláte. Nemusí to být nijak špatný člověk, ale přílišné chlapáctví v něm je prostě nebezpečné. Jednání na rovinu je sice krásné, ale do života trochu nepraktické. Nebere si servítky, takže hrozí, že ho občas budete tahat z průšvihu. Jediný klad: Nikdy vám nebude lhát do očí.

Hezoun
Usměvavý a přitažlivý. Vždycky ví, co si obléct, co zrovna letí. Ve společnosti okouzlí na první pohled každou ženu, ale když s ním promluvíte, zjistíte, že se asi brzy ukoušete nudou.

Co s ním? 

Chcete si užít nevázaný sex? Pak neváhejte a sveďte ho, určitě se nenechá dlouho přemlouvat. Ale s něčím trvalejším rozhodně nepočítejte, hezouni většinou nejsou na dlouhodobé vztahy. Takže naše rada? Užít si a pustit k vodě.

Intouš
V podstatě podobný typ jako ajťák. Dá se říct, že ajťák je poddruh intouše. Intouš není úzce zaměřený na počítače, bravurně se vyzná v širokých vědních oblastech.

Co s ním?

Stále bude lítat po nějakých konferencích a intelektuálních večírcích. Stále bude myšlenkami úplně mimo. Po praktické stránce je také docela nepoužitelný – nepřidělá ani jednoduchou poličku. Navíc, na rozdíl od ajťáka, nejspíš nebude nikdy dost bohatý, takže raději ruce pryč. Kdybyste se ale přece rozhodla pro intouše, můžete se ve společnosti blýsknout, že váš partner jednou může být uznávaná světová kapacita ve svém oboru. Ale připravte se na to, že pokud ho nenakrmíte, asi se sám najíst nezvládne.

Pivař
Usměvavý chlapík, který má správně pěstěný žok. Na první pohled žádná výhra, na druhý vlastně také ne.

Co s ním?

Pivař většinou bývá zábavný společník, a to je asi jediný jeho klad. Když si ho pořádně neohlídáte, všechny peníze utratí v hospodě, bude se toulat po nocích a na výchovu dětí bude mít jen ten nejhorší vliv. Ne, rozhodně nic do rodiny, takže raději vycouvejte, když uslyšíte: „No, občas si rád zajdu pokecat do hospůdky, jako každej chlap.“

Pohodář
Vypadá většinou docela normálně, nijak zvlášť nevyčuhuje z davu, ale když otevře ústa, zjistíte, že je prostě geniální. Je to typ, se kterým se nikdy nenudíte.

Co s ním?

Pohodáře se držte, ale držte si ho chytře i trochu na uzdě. Časem by se totiž mohlo stát, že se přemění v pivaře, a to by bylo špatně. Zahrňte ho láskou a už se od vás neodtrhne! Pokud ale máte větší nároky a toužíte po luxusu, tak pro vás určitě není pohodář ten pravý – je příliš hodný na to, aby někdy dosáhl výraznějšího pracovního úspěchu a ohodnocení.

Romantik
Dlouhé vlasy, osudový pohled. Dokáže pod vaším oknem stát celou noc v dešti, odříkávat pasáže z Romea a Julie a při tom v ruce držet rudou růži.

Co s ním?

Každý romantik se dá časem předělat na normálního chlapa, ale proč byste to měla být právě vy, kdo to s ním vydrží? Romantika si nechte, dokud o vás stojí – protože není nic krásnějšího než prožít si lásku s romantikem. Ale praktickým věcem ho budete buď muset naučit, nebo je holt dělat sama. Naučit romantika chodit na poštu pro složenky je stejně obtížné jako vypít litr horké slané vody. A pozor, vždycky hrozí, že najde nějakou novou osudovou lásku...

Slizoun
Oblek, kravata, ulíznuté vlasy, typický nic neříkající úsměv. Slizoun je muž, který se vždycky touží dostat výš.

Co s ním?

Je pravděpodobné, že slizoun jednou dosáhne velkého pracovního úspěchu. Je to proto, že bez váhání vrazí člověku nůž do zad, ale na svou atraktivní ženu nedá dopustit. Chcete-li mít spokojený život, milence a hodně peněz, vezměte si slizouna. Ale nejdřív se naučte lhát, naučte se myslet jako šachista. Připravte se na to, že část života prožijete na reprezentativních večírcích, že se stanete takovou výkladní skříní, kterou bude váš muž ukazovat při každé příležitosti. A počítejte s tím, že po vás bude vyžadováno, abyste byla stále krásnou, atraktivní a dobře se oblékající výkladní skříní.

Slušňák
Nevýrazný a nezábavný. Na první pohled prostě nuda a šeď, když ho ale poznáte, zjistíte, že se na něj můžete vždycky spolehnout.

Co s ním?

Slušňák sice nevypadá jako pohodář, ale v podstatě má podobné povahové rysy, jen nedokáže bavit. Ve škole byl často považován za maminčina mazánka, takže se stranil kolektivu a v podstatě byl k mazánkovství trochu dohnaný. To v něm ale vytvořilo silné pouto na rodinu. Takže chcete-li založit šťastnou fungující rodinu, sáhněte po slušňákovi. Výhoda oproti pohodáři – nemá sklon stát se pivařem. Nevýhoda? Nejspíš se s ním ukoušete nudou.

Jaký je ten váš typ? Vybrala byste si z naší nabídky? Víte, co máte doma za chlapa? Zapomněli jsme na nějaký typ?

Reklama