Jak se dalo předpokládat, otázky na Janu Štefánkovou se jen valily a už od začátku bylo více než jasné, že se za určenou dobou na všechny odpovědět nepodaří. Nakonec jich až do konce rozhovoru přišlo více než 200, ale i přes veškerou snahu se Janě povedlo odpovědět jen asi na polovinu. A to i přesto, že zůstala déle, než měla původně v plánu. Z plánovaného hodinového chatu se tak stal skoro dvouhodinový. Přicházely otázky mírné, zvědavé i otázky hodně na tělo. Jana odpovídala upřímně, bezprostředně a nevynechala ani otázky, které se týkaly jejího intimního života. Dokonce se smála, že je to intimnější než Peříčko.


A co na sebe tedy včera Jana Štefánková prozradila? Že jí vždycky přitahovali starší muži, ale teď má doma úplného „zajíčka“, protože je jen o osm let starší než ona. Že za prioritu ve svém životě považuje osobní život, ale zároveň si myslí, že pokud se chce žena seberealizovat, musí dělat kompromisy. Že není tak docela pravda tvrzení, že si úspěšní muži léčí pracovními úspěchy mindráky z malého přirození. Že nepreferuje muže s velkým penisem, ale má ráda orální sex. Že nikdy nepodstoupila plastickou operaci, ale v žádném případě ji neodsuzuje. Že má doma na Seychelách netopýra Nicolase (mimochodem, pojmenovala ho po svém oblíbenci, kterým je herec Nicholas Cage). Že její nejneobvyklejší milostný zážitek proběhl osm metrů pod mořskou hladinou při potápění. Že chodí doma jenom v kalhotkách. Že měří 176 cm a její míry jsou (ideálních) 94/62/92, ale se svou postavou není nikdy spokojena a proto pravidelně cvičí. Že často surfuje na Internetu a neumí si život bez něj představit. Že jí v životě žádný muž nenabídl peníze za její náklonnost ( jinak by mu dala facku ) a že nejpozoruhodnějším dárkem, který kdy dostala, byl výlet vrtulníkem nad Prahou. A taky, že chmury úspěšně zahání …. sexem.


Chcete vědět o Janě Štefánkové víc? Co ráda pije a jí? Jestli nosí podvazky? Jaká velikost mužského údu jí vyhovuje? Kdy přišla o panenství? Jestli by se chtěla vyspat s nějakým naším politikem? Co si myslí o lesbičkách? Proč se rozešla se svým druhem na Seychelách? Co jí přineslo Peříčko? Přečtěte si kompletní rozhovor.
Reklama