5e4138ec7211dGP-Zena-in-banner-778x200-B.jpg

Spolu se společností Global Payments jsme pro vás připravili odbornou poradnu, jak se zaregistrovat a jak se připravit na spuštění třetí vlny EET. Také máme pro vás možnost si nechat udělat nezávaznou nabídku spolupráce s Global Payments, která obsluhuje v ČR tisíce podnikatelů, živnostníků a firem, kteří registrují tržby přes naše platební terminály.

Nejdůležitější rady:

V jakých případech musíte EET řešit?

Pokud přijímáte hotovost, je pravděpodobné, že po následující vlně, která startuje v květnu 2020, budete i vy spadat do režimu EET. Výjimku mají pouze vybrané oblasti podnikání a pak živnostníci s tržbami pod 600 000 Kč ročně, kteří mohou evidovat prostřednictvím speciálních tištěných formulářů Finanční správy.

Přečtete si náš odborný rozhovor, kde se dozvíte odpovědi na otázky, které vás zajímají:

Jste připraveni na další vlnu EET? Přečtěte si rozhovor se zástupcem společnosti Global Payments

Potřebujete pro EET nějaké zařízení?

Potřebujete zařízení, připojené k internetu. Evidence totiž probíhá tak, že v průběhu nákupu pošlete informaci na server finanční správy. Ten vám zašle speciální kódy, které musíte vytisknout na účtenku. Celé se to odehrává v online režimu.

Můžete si vybrat klasickou pokladnu, ale nemusíte. Investice při pořízení mohou být poměrně vysoké. Navíc potřebujete specialistu, který vám pokladnu zprovozní. Nebo si vyberete třeba platební terminál, který toho umí víc, ovládání je snadné a provoz levný.

A umí platební terminál EET i hotovost?

Ano. Vyvinuli jsme totiž speciální aplikaci (jako v chytrých telefonech), která komunikuje s Finanční správou a dělá EET. Terminál tiskne účtenky vč. speciálních kódů BKP a FIK. Správu EET si děláte ve webovém portálu a do terminálů se nastavení přenáší samo. Takový terminál vám poskytneme. Za pořízení neplatíte, měsíčně za něj nezaplatíte víc než pár stovek. A kdyby se porouchal, postaráme se o opravu nebo výměnu.

Jaký smysl má začít přijímat karty, pokud to ještě neděláte?

Sami určitě kartou platíte a víte, že je pohodlnější „pípnout“ než shánět hotovost. Navíc pokud lidé za nákup platí kartou, udělají větší nákup. Naši klienti mluví až o 30% vyšších útratách. Takže evidujte tržby na terminálu a zároveň udělejte něco pro vaše zákazníky – berte karty a usnadněte jim placení.

GP-Zena-in-banner-778x200-A.jpg

Jste připraveni na další vlnu EET? Potřebujete odbornou radu?
Máte nyní možnost.
Vyplněním formuláře získáte odborné poradentsví a návrh spolupráce.

POZOR! Pokud v únoru, březnu nebo dubnu uzavřete smlouvu na platební terminál, máte možnost získat voucher v hodnotě 1000,- Kč! Vybrat si můžete z dárkového poukazu Notino, Sportisimo, Datart nebo Premiere Cinemas.

Voucher získá v každém měsíci prvních 5 uzavřených smluv v každém měsíci. Promyslete, zda se vás třetí vlna EET týká a využijte nabídku pořízení platebního terminálu, bez kterého se neobejdete.

Proč si vybrat Global Payments?

Naše řešení je jednoduché, spolehlivé, umí víc než konkurence a je za férovou cenu

  • Obsluhujeme v ČR tisíce podnikatelů, živnostníků a firem, kteří registrují tržby přes naše platební terminály
  • Díky partnerství s Českou spořitelnou naleznete naše produkty na všech pobočkách této banky
  • Uzavření smlouvy je snadné, nepotřebujete nikam chodit – smlouvy přivezeme až k vám.
  • Poskytujeme špičkovou podporu jak po telefonu, tak přímo u vás

Partnerem našeho tématu je Global Payments s.r.o. Více informací o společnosti najdete na stránkách www.globalpayments.cz nebo na edukační portále www.platby-kartou.cz

Reklama