Děkujeme za váš příspěvek, milá blueladiku, když jsem otevíral e-mail, byl jsem připraven na ostrou kritiku zhrzené čtenářky. A po okamžiku očekávání přišlo očekávané zklamání. :) Posuďte samy:


Milá redakce,

předmětem jsem Vás samozřejmě jen chtěla probudit, takže dobré ráno :-)).
Vaše stránky jsou fajn, člověk si přečte něco zajímavýho, uvaří nejeden výbornej recept a taky si pěkně zasoutěží. V diskuzích si hodně lidí na typ soutěží stěžuje, ale je fakt, že jsou to soutěže jiný než jinde, takže i když jsou někdy na palici, tak je to něco jinýho, takže Vám to schvaluji a dovoluji Vám v těchto soutěžích pokračovat. :-D

Jen si raděj na vyhodnocení dávejte víc času. :-) Nepište, že vyhodnocení bude určitej den, když vyhodnocení my čtenářky můžem najít až o den nebo tak déle. :-)) Ale to je jen detailík, taková zbytečná chybička, která čtenářky občas prudí. :-))

Takže hodně štěstí do další práce

Váš blueladik :-))

 

Uff, kritiku bereme. My ty termíny dáváme vždy s nadějí, že je splníme, ale kolikrát se nám to nedaří. Věruška, která má většinu soutěží a jejich vyhodnocování na starosti, je nyní na mateřské a má doma malou Gertrůdku, která je roztomilá, hlavně když spí. A ona spí málo - takže vlastně moc roztomilá není. :) (promiň, Věruško, a pozdravuj Michellinku...) Takže někdy se to vyhodnocení zdrží... Budeme se snažit držet slovo, které dáme, ale když se nám to nepodaří, mějte trpělivost. Dárky pro vás si rozhodně nechávat nechceme.

Stejně jako blueladik nám můžete napsat své připomínky, nápady i dotazy do redakčního e-mailu. Rádi na ně odpovíme.

redakce@zena-in.cz

 

Reklama