Týdenní horoskop pro Berany:

horoscopeNezapomínejte na ty, kdo vám v minulosti podali pomocnou ruku. Ostatně - ani to nebude možné. Sami se vám ozvou a je na vás, zda jim oplatíte jejich dobré skutky. Nemusíte hned trhat rekordy v dobročinnosti, naopak dobře přemýšlejte, jaká pomoc bude opravdu účinná. Peníze vše nespraví.


Týdenní horoskop pro Býky:

horoscopeBude toho na vás hodně. Že to není nic nového pod sluncem? Ano, jste zkrátka „držák“, který ustojí kde co. S nastalou situací už těžko něco uděláte, zatněte zuby a vydržte. Ale pro příště si pamatujte, že se máte ozvat, pokud už je něčeho opravdu nad vaše síly. Nebo si musíte neustále dokazovat, co všechno ještě zvládnete?


Týdenní horoskop pro Blížence:horoscope

Vaše povaha vám umožňuje se bezstarostně bavit, i když není zrovna nejlepší konstelace a kolem vás nevládne radostná nálada. Pokud doma nastane ponorková nemoc, prostě změníte prostředí. Tentokrát vám to ale neprojde úplně hladce. Partnerovi už došly síly a nemá chuť být na všechno trápení sám. Čekejte komplikace.


Týdenní horoskop pro Raky:

horoscopeNenechte si od druhých mluvit do toho, jak trávíte své volné chvíle. Nemusíte se shodnout s nikým kromě partnera, a s tím problém většinou nemáte. :) Nový pracovní týden zahajte energicky a během prvních pracovních dnů se snažte udělat co nejvíce. Ke konci týdne vás překvapí nenadálá událost, kvůli které se v práci nebudete tolik soustředit.


Týdenní horoskop pro Lvy:

horoscopeVáš partner k vám není zcela upřímný. Pokud jste spolu už dlouho, nejspíše na to rychle přijdete a situaci nebudete brát tak vážně, protože už ho zkrátka znáte. Pokud jste ale v partnerství teprve krátce, připravte se na menší šok. Nezastírejte své rozhořčení a řekněte mu od plic, co si o tom myslíte. Jedině tak se vyhnete dalším přetvářkám.


Týdenní horoskop pro Panny:

horoscopeVáš „ochranný obal“, který jste si pracně vytvořila, sice funguje dobře a nepropouští k vám nic, co nechcete vědět, na druhou stranu ale skrze něj nevidíte úplně jasně, co se děje kolem. Někdo z vašeho blízkého okolí se topí v problémech, se kterými si vůbec neví rady. A vy byste mohla pomoci, ale na úkor svého pohodlí. Uděláte to pro ni/něj?


Týdenní horoskop pro Váhy:

horoscopeNebuďte tak zarputilá a připusťte si, že vaše kamarádka měla nejspíš pravdu, když se vám nedávno snažila poradit, jak vyřešit to, co vás trápí. Ano, někdy prostě naši známí vidí situaci lépe než my sami, protože mají odstup. Přehodnoťte tedy svůj názor a kamarádce dejte najevo, že si její pomoci vážíte.


Týdenní horoskop pro Štíry:

horoscopeNebaví vás chodit kolem horké kaše, jak se říká, ráda řešíte věci hned. Bohužel ve vaší současné situaci to nebude možné. Chraňte se toho, abyste „řízla do živého“. Je možné, že rána, kterou byste způsobila, už by nešla zacelit. Držte se během příštích dnů hodně zpátky a nevynášejte rychlé soudy. Nad nikým.

 


Týdenní horoskop pro Střelce:

horoscopeVyrazte na nákupy! Na podzim budete potřebovat obměnit garderobu, protože přes léto se vám určitě podařilo pár kil shodit, takže není důvod „plavat“ ve starém kabátě. :) Ostatně vy máte nové věci ráda a dělají vám radost. Tak hurá do víru nákupního centra.


Týdenní horoskop pro Kozorohy:horoscope

Někdo na vás šije boudu. Vy jste ale filuta, i když by se na první pohled mohlo lidem, kteří vás dobře neznají, zdát, že jste poněkud pomalejší a trvá vám, než vám něco dojde. To je velký omyl. :) Myslí vám to sakra rychle a v příštích dnech nějakého škodolibého podvodníčka pěkně „vyškolíte“. :)


Týdenní horoskop pro Vodnáře:

horoscopeProblémy v práci na sebe nenechají dlouho čekat. Přijdete na to, že jste vsadila na špatnou kartu. Ať už jste v roli nadřízené a oblíbila jste si někoho, kdo si to nezaslouží, nebo jste podřízená, která slepě důvěřovala svému šéfovi, a on vám teď ukáže svou pravou tvář. Hroutit se z toho hned nemusíte, ale pro příšte si přílišné sympatie nechte radši na doma. :)


Týdenní horoskop pro Ryby:

horoscopePravděpodobně se dostaví deziluze. Naplánovala jste si toho zkrátka na září moc, a teď máte problém všechno zvládnout. Ještě je čas některé věci odříct a zrušit, později už by to bylo hodně komplikované. Tak ať si nezaděláte na velké potíže.

Reklama