Týdenní horoskop pro Berany:

horoscopeVětšinou příliš nepodléháte sentimentu, v nastávajících dnech k němu ale budete mít sklony. Klidně se mu oddejte, občas není na škodu, a okolí rádo uvidí vaši něžnější tvář. Dejte najevo partnerovi a blízkým, jak moc pro vás znamenají. Už dlouho jste s partnerem neměli chvíli jen sami dva pro sebe, zkuste si ji zařídit o víkendu. Děti pohlídají prarodiče nebo tety a povinnosti v domácnosti vám také neutečou.


Týdenní horoskop pro Býky:

horoscopeV následujících dnech vás čeká řada výzev a je jen na vás, jestli máte chuť se do nich pustit. Energie máte dost, i když zkracující se dny vnímáte s nelibostí. Nenechte se otrávit kolegou na pracovišti, který si neustále na něco stěžuje. Vyslechněte ho, mějte pro něj slůvka účasti, ale jeho problémy za něj rozhodně neřešte.


Týdenní horoskop pro Blížence:horoscope

Prožíváte velmi šťastné období, které jste si připravili vlastní pílí. Je bohužel možné, že vaše štěstí bude solí v očích pro někoho z vašeho vzdálenějšího příbuzenstva. Tato nepřející osoba - pravděpodobně ženského pohlaví - se bude snažit znepříjemnit vám život pomluvami. Vy si z nich ale nic nedělejte, a pokud bude nejhůř, dejte jí jasně najevo, že můžete klidně vaše vztahy nadobro zpřetrhat.


Týdenní horoskop pro Raky:

horoscopeNepodléhejte panice z množství práce, které se na vás v nejbližších dnech doslova sesype. Berte to naopak pozitivně, protože můžete všem ukázat, že na to máte a pracovní úkoly navíc pro vás nejsou žádný problém. Pokud navíc přidáte úsměv, seberete tím vítr z plachet všem závistivým kolegům i podezřívavému šéfovi a budete za hvězdu.

 


Týdenní horoskop pro Lvy:

horoscopePřátelé z vašeho života příliš neodcházejí, spíše se kolem vás hromadí stále noví a noví, kteří touží po tom hřát se ve světle vaší zářivé osobnosti. Neměla byste ale už nadále rozšiřovat okruh těch nejbližších, protože na ně máte stále méně času a je možné, že ti nejvěrnější začnou o vás pochybovat. Nenechte si je utéct, litovala byste. O víkendu vyrazte do přírody namísto večerních toulek nočním městským životem - tentokrát vám nic neuteče a v přírodě načerpáte sílu.


Týdenní horoskop pro Panny:

horoscopeNejste-li si jistí náklonností jisté osoby, můžete vyzkoušet malý test. Požádejte ho/ji o pomoc ve věci, se kterou si nevíte úplně rady, a uvidíte, jestli se bude snažit vám vyjít vstříc, nebo bude samá výmluva, proč to nejde. Pokud vám zdraví slouží, nelenošte o víkendu v posteli a vyrazte do podzimní přírody. Máte sice pocit, že potřebujete odpočívat, ale to se dá dělat i aktivně. :)

 


Týdenní horoskop pro Váhy:

horoscopeMísto stížností na nepřízeň osudu ukažte světu svoji optimističtější tvář - vždyť přece víte, že to, co „posíláte ven“, se k vám zase oklikou vrátí. :) V práci vám chybí potřebný drive, nahradit ho ale můžete právě tím, že kolem sebe budete šířit dobrou náladu a v rámci svých narozeninových oslav můžete výrazně zlepšit vztahy se svými kolegy a kolegyněmi, ale také s nadřízenými.


Týdenní horoskop pro Štíry:

horoscopeNeuzavírejte se před světem, protože zrovna nemáte na nikoho náladu. Doma by vám stejně dobře nebylo, jste totiž nevrlí a vaši nejbližší nemají pro vaše chmury zrovna pochopení. Poslední dobou už bylo toho negativismu ažaž. Pozitivnější náladu získáte na procházce přírodou, s sebou vemte děti nebo zvířata, „nakazí“ vás totiž lepší náladou. Nevymlouvejte se na nedostatek času, toho máte dost.

 


Týdenní horoskop pro Střelce:

horoscopeVaše nálada se pozvolna zlepšuje a vy máte chuť na nové výzvy. Ty pracovní přijímáte neustále, změnit ale můžete v následujících dnech i spoustu věcí ve svém osobním životě. Nejste-li spokojená ve stávajícím vztahu a zatím jste si to nepřipustila, dolehne to na vás naplno. Nebojte se toho a dejte průchod dlouho potlačovaným emocím. Relaxujte oblíbenou pohybovou aktivitou, rozhodně nevynechávejte žádnou z těch, na které jste zvyklá. Počáteční nechuť se rychle změní v nadšení.


Týdenní horoskop pro Kozorohy:horoscope

Nevíte-li si rady s řešením nějakého problému, povolejte na pomoc své přátele. Nemusíte se bát odmítnutí, protože tak jako jste vždy ochotná vy, pomohou nyní i oni vám, a to bez výmluv. Je příjemné vědět, že máte opravdové kamarády, že? Ne každý má takové štěstí, ale je pravda, že vy si je skutečně zasloužíte. Píli projevte v práci, budete za ni náležitě odměněna.


Týdenní horoskop pro Vodnáře:

horoscopeNebojte se ukázat své dojetí, nikdo se vám smát nebude, právě naopak. Prodlužující se noci mají vliv na vaši psychiku a vy rozhodně v sobě nepotlačujte nové city, které se v příštích dnech objeví. Snad jen pokud jste zadaná, dejte si pozor, abyste se nedostala do situace, která ohrozí váš stávající vztah. Hranice mezi povoleným a zakázaným je až příliš tenká... A pokušení číhá všude, někdy i tam, kde byste ho absolutně nečekala. :)


Týdenní horoskop pro Ryby:

horoscopeKontrolujte si po sobě svoji práci pečlivěji, je možné, že vlivem únavy uděláte chybu, která nepůjde jen tak napravit. Snažte se být více soustředěná, a to nejen v práci, ale i doma - tam hrozí drobná poranění, způsobená právě neopatrností. Zvláštní pozor dávejte při práci s žehličkou a vším v domácnosti, co jakkoli souvisí s teplem. K duhu vám naopak půjde voda, a to ve všech podobách, klidně i v podobě procházce v dešti. :)

Reklama