Týdenní horoskop pro Berany:

horoscopeTrocha pokory ještě nikoho nezabila a vám by v příštích dnech hodně slušela... ano, víme, to, že se vám daří, je především díky vaší vlastní píli a nasazení, ale měla byste sebekriticky uznat, že zároveň je to také tím, že vám vaše okolí vytváří až nadstandardní podmínky pro to, abyste mohla pracovat a rozvíjet se... a to rozhodně samozřejmé není. Jen se porozhlédněte kolem sebe: Kdo má podobný servis?

 


Týdenní horoskop pro Býky:

horoscopeNedorozumění s nejbližšími přejděte s elegancí sobě vlastní, rozhodně se nenechte zatáhnout do větších sporů ani donutit k tomu, abyste byla agresivní. Škodila byste tím jen sama sobě. Važte si své momentální duševní rovnováhy, ta ať je pro vás prioritou. Že něco není tak, jak by si ostatní přáli? A jste snad vy tou osobou, která s tím může něco dělat? Není to náhodou ten, kdo si stěžuje?


Týdenní horoskop pro Blížence:horoscope

Občas zaženete vaše bližní do kouta, aniž byste si to uvědomovala. Vám je všechno hned jasné (aspoň si to myslíte), ale ostatní potřebují delší čas na rozmyšlenou a na vstřebání informací a přizpůsobení se situaci, to byste měla pochopit a tolerovat. Nesnažte se je ani „ukecat“ do bezvědomí, zkrátka - dejte všem tolik prostoru, kolik ho potřebujete vy sama.


Týdenní horoskop pro Raky:

horoscopeNerada se pouštíte do předem nesplnitelných úkolů, ale pokud prokážete, že máte snahu, a nezaleknete se hned v začátku, možná zjistíte, že vlastně až tak nesplnitelné nejsou. :) Doma se nesnažte cokoli organizovat a nechte domácnost na ostatních členech rodiny, poradí si překvapivě dobře, a vy budete mít o to víc energie na svoje vlastní projekty.

 


Týdenní horoskop pro Lvy:

horoscopeTočíte se v kruhu, milé Lvice, a jste asi jediná, kdo se v něm špatně orientuje - naopak vaše okolí má jasno a snaží se vám naznačit, že byste z něj měla konečně vystoupit, ale vy prostě neposloucháte. Nebo je tu ještě jedna možnost - máte strach! Pak vězte, že právě v příštích dnech budete mít opravdu tu nejlepší příležitost to udělat - a bez jakýchkoli rizik. Tak už se nebojte, uvidíte, že se vám najednou otevřou nové možnosti, o kterých se vám ani nesnilo!


Týdenní horoskop pro Panny:

horoscopeNebojte se toho, co vás čeká - velké změny mohou být i k lepšímu. :) Zapomeňte na pesimismus a udělejte všechno pro to, aby vše proběhlo co nejlépe, máte to v rukou. Obavy rozptylte prací, pusťte se do čehokoli, co zažene vaše chmurné myšlenky. Co takhle oprášit nějakou tu ruční práci, které jste se věnovala „za mlada“? :)


Týdenní horoskop pro Váhy:

horoscopeNevěřte hned všemu, co vám kdo napovídá, i když víme, že jste osoba důvěřivá. Tentokrát jde opravdu o pomluvy, které nemají jiný cíl než škodit. Zvláště pokud se negativní informace týkají vašeho partnera. Vy ho snad znáte nejlépe a víte, kde je pravda, ať si říká, kdo chce, co chce!


Týdenní horoskop pro Štíry:

horoscopePřekotné události ve vašem životě máte ráda - změna vám nedělá problém, ovšem jen tehdy, pokud držíte otěže v rukou pevně právě vy. Jestli nechcete, abyste vám je z rukou někdo vytrhl, uvolněte se trochu a nelpěte na nich tolik. Že si to protiřečí? Právě naopak! Pozor si dejte na velké a neuvážené finanční investice a vyhněte se jim obloukem. Zasáhly by vaši peněženku na hodně dlouhou dobu.


Týdenní horoskop pro Střelce:

horoscopeVaše paličatost vám občas pěkně komplikuje život. Naštěstí už jste se poučila a ne vždy jdete hlavou proti zdi - ostatně, jste sice splašená Střelkyně, ale do umíněného Býka či zarytého Kozoroha máte naštěstí v tomhle ohledu daleko. :) Proč tato dvě znamení zmiňujeme? Abyste se v následujících dnech striktně vyhnula konfliktům s nimi, protože byste se pěkně spálila, a hlavně: Nemá to cenu!


Týdenní horoskop pro Kozorohy:horoscope

Nepouštějte se do debaty s ohnivými znameními, tento týden vám to nebude klapat - tedy v dobrém ano, ale ve zlém už to bude horší. Snažte se konflikty zažehnat v začátku a nejlépe bude se jim úplně vyhnout. Celkově v příštích dnech vůbec nevyhledávejte témata, o kterých víte, že jsou problematická. Nejste úplně v kondici a věc by zřejmě nedopadla ve váš prospěch.

 


Týdenní horoskop pro Vodnáře:

horoscopeNestěžujte si na to, že máte hodně práce a ostatní zahálejí, protože jste to vy, kdo si toho tolik naložil. Pokud cítíte, že vám docházejí síly, naordinujte si aspoň prodloužený víkend. Současně dobře zvažte, s kým budete trávit svůj čas. Umíte jím totiž i překvapivě mrhat s lidmi, kteří za to vůbec nestojí... a přitom stále naháníte každou minutu. Není to paradox? Víme, váš život je jich plný. :)


Týdenní horoskop pro Ryby:

horoscopeSchází-li vám najednou síly na dokončení něčeho, na čem delší dobu pracujete, seberte se a prostě do toho ještě šlápněte. Věřte nám, že by vás mrzelo, kdybyste všechno vzdala před dokončením. Copak už si nepamatujete, kolik energie jste dané věci věnovala? Tak přece teď nebudete fňukat!

Reklama