Týdenní horoskop pro Berany:

horoscopeVaše sebevědomí patrně utrpí v těchto dnech nějaký ten šrám. Naštěstí jste silná osobnost a jen tak něco vás nepoloží. To si opakujte a nenechte si zkazit náladu, i když o sobě zřejmě budete trochu pochybovat. Nejistota se rozplyne hned po víkendu, v práci zase najdete sebe sama.


Týdenní horoskop pro Býky:

horoscopeVíte dobře, kde je vaše místo, přesto se v příštích dnech často zasníte a budete se oddávat představám, co by bylo, kdyby... na tom konec konců není nic špatného, jen se držte těch reálných věcí, jako ostatně vždy, a snažte se neopouštět zem. :) A když, tak jen na mámivý okamžik, který si užijete o to víc, že bude tak vzácný...


Týdenní horoskop pro Blížence:

horoscopeNebuďte k ostatním tak kritická. I když jste si v práci nastavila laťku vysoko, nemůžete počítat s tím, že ji budou chtít přeskočit i vaši kolegové. O víkendu, pokud vás čekají rodinné oslavy, berte poznámky příbuzných s rezervou a snažte se podpořit soudružnou a optimistickou atmosféru.

 


Týdenní horoskop pro Raky:

horoscopeJedete na pozitivní vlně a rozdáváte úsměvy všude, kam přijdete. Změny si všimne i váš partner a zdá se, že bude trochu žárlit. :) Vysvětlete mu, že máte stále oči jen pro něj a nemusí se cítit ohrožen... Pozor si dávejte na své zdraví a neodkládejte teplé svršky, ještě se budou hodit. Ať nemusíte krásné dny proležet v posteli! I když.... :)


Týdenní horoskop pro Lvy:

horoscopeBudete poněkud roztržitá a mohla byste zapomenout na důležitou schůzku. Projdetě svůj diář nebo kalendář v telefonu a zkontrolujte radši i víckrát, jestli víte o všem, co vás v příštích dnech čeká... Ponocování vás v těchto dnech vyčerpá, tak to nepřehánějte. Večery bude lepší trávit v posteli, klidně „jen“ s dobrou knížkou. :)


Týdenní horoskop pro Panny:

horoscopeNetrvejte tolik na svých starých zásadách, ty byste se měla pokusit spíše přehodnotit. Nový pohled na věci kolem vás vám otevře někdo, koho v těchto dnech potkáte. Pozor, nemusí to být někdo neznámý, spíš to bude osoba z minulosti, se kterou jste dlouho nebyla v kontaktu. Setkání vám udělá radost.


Týdenní horoskop pro Váhy:

horoscopeHledáte-li definitivní řešení, nehledejte ho hlavně sama. Vše konzultujte se svým partnerem nebo s těmi, kterým důvěřujete. První březnové dny věnujte očistě vašeho těla. Nemusíte hned pít jenom vodu a jíst jen ovoce a zeleninu, ale jídelníček trochu oživte a odlehčete.


Týdenní horoskop pro Štíry:

horoscopeNevyhnete se menším konfliktům v rodině, budou se nejspíše týkat vašich dětí, pokud jsou už starší, nebo vašich rodičů. Vždy však bude hrát roli neschopnost naslouchat si a uznat, že každý má svůj kousek pravdy. Snažte se být tolerantní, ale nezapomeňte, že pokud se jedná o zásadní záležitosti, vaše názory i chování by měly zůstat konzistentní.


Týdenní horoskop pro Střelce:

horoscopeDejte všem hříšníkům poslední šanci! Můžete tuto radu vnímat z vícero možných úhlů. Pokud jste nad někým v minulosti definitivně zlomila hůl, není možné, že se situace změnila a i vy se nyní na vše díváte jinak? Pak se nebojte a otevřete znovu klidně i vaši „třináctou komnatu“, možná zjistíte, že se už není čeho obávat.

 


Týdenní horoskop pro Kozorohy:

horoscopeVnímáte přicházející jaro, i když si to možná vědomě ještě nepřipouštíte. Máte chuť vpustit čerstvý vzduch nejen do vašeho obydlí, ale i do vašich vztahů. Tam ale našlapujte opatrně, vaše drahá polovička není zvyklá na změny - tedy ne na ty z vaší strany. :)


Týdenní horoskop pro Vodnáře:

horoscopeUdělejte něco neobvyklého! Že s tím nemáte problém, protože ráda překvapujete okolí, což je o vás i všeobecně známo? Ano, to je pravda. Vy ale tentokrát zkuste překvapit spíše sama sebe! Buďte disciplinovanější a snažte se si věci lépe naplánovat. Podstatně si ulehčíte stávající situaci a hlavně, vyhnete se nepříjemným komplikacím, a to hlavně v práci.


Týdenní horoskop pro Ryby:

horoscopeNeberte se tak vážně, milé Ryby! Zapomeňte na ztrápené obličeje a snažte se nasávat přicházející jaro. Pozitivní naladění si můžete i tak zvaně naprogramovat, jen musíte trošku chtít. Pomoci vám k tomu mohou hezké „věci“, kterými se obklopíte. Když si na pracovní stůl přinesete kytici jarních tulipánů nebo narcisů, bude se vám hned lépe pracovat. :)