Týdenní horoskop pro Berany:

horoscopeNebudete vědět, kde vám hlava stojí. Na okamžik totiž zapomenete na své organizační schopnosti a necháte se unést city a kouzlem jistého okamžiku, což způsobí, že nestihnete všechno tak jako obvykle... Nepanikařte, a pokud se citové opojení opravdu dostaví, užijte si ho! Většina věcí může počkat, ostatními zaúkolujte své nejbližší.

 


Týdenní horoskop pro Býky:

horoscopeSlyšela jste už někdy o tom, že každý z nás je průměrem pěti lidí, se kterými tráví nejvíce času? Zamyslete se nad tím a přehodnoťte, jestli ti, kterým věnujete tolik energie, za to opravdu stojí. Minimálně jeden/jedna z vašich nejbližších zneužívají vaší dobroty, tak s tím okamžitě něco udělejte, než bude pozdě. Nenechte si otravovat život!


Týdenní horoskop pro Blížence:horoscope

Spolehněte se na svého partnera, který vám vždy v nelehkých chvilkách pomůže. Mějte ale na paměti, že za vás nemůže vyřešit věci, kterým sám dobře nerozumí. To byste po něm ani nemohla chtít. Existuje ale spousta činností, které zvládá dokonce lépe než vy sama, tak mu nechte prostor a nepoučujte ho pořád.


Týdenní horoskop pro Raky:

horoscopeSvým přátelům denně dokazujete, že váš vztah k nim je vřelý a udělala byste pro ně v podstatě cokoli. Že to není úplně zadarmo a na oplátku vyžadujete naprostou loajalitu, je o vás známo. Nesmíte si ji ale plést s nekritickým obdivem, to jsou dvě rozdílné věci. Kritiku od svých milovaných byste měla umět přijímat.


Týdenní horoskop pro Lvy:

horoscopeJste příliš důvěřivá a v následujících dnech byste na to mohla doplatit. Nemusíte samozřejmě rozumět všemu, ale od toho jsou tu odborníci, aby vám poradili. Držte se názoru těch, kteří svému oboru rozumí, a nestane se vám, že vás někdo podvede... obezřetná buďte zejména vůči starším mužům, kteří se vám budou podbízet.


Týdenní horoskop pro Panny:

horoscopeZamilovanost je blažený stav, který ale bohužel většině lidí naprosto zatemní mysl. Pozorujete-li na sobě podobné příznaky, dejte si pár dní „oraz“ a stravte je bez své nové lásky, ať se můžete na váš vztah podívat s odstupem. Je to s podivem, ale i vy prostě umíte absolutně ztratit hlavu. :)


Týdenní horoskop pro Váhy:

horoscopeNávrat do práce po dovolené není pro nikoho jednoduchý. Léto ale ještě nekončí, proto nepropadejte panice a naplánujte si na víkend kratší akci s přáteli - piknik, grilování, nebo klidně jen tak poseďte u sklenky vína a nasávejte letní atmosféru. V zimě se vám pak hřejivé vzpomínky budou hodit. :)

 


Týdenní horoskop pro Štíry:

horoscopeNečekají vás žádné velké změny, a ani vzrušení, které obvykle ráda vyhledáváte, vás tentokrát nebude nijak lákat. Nelamte nic přes koleno a užívejte si stávajícího zklidnění. Nemusíte přece každý den zažívat extrémní situace. Zkrátka nazujte bačkůrky a hoďte si doma nohy na stůl... užijete si to!


Týdenní horoskop pro Střelce:

horoscopeVelmi zřádkakdy se uchylujete ke lži a hlavně nemáte ráda, pokud někdo lže vám. Ve vztahu také preferujete upřímnost a tak zvaný čistý stůl. Nesmíte se proto zlobit, pokud vám váš partner řekne na rovinu svůj názor na momentální situaci... a vám se nebude úplně líbit, ale respektujte ho a buďte ráda, že vám nemaže med kolem úst. To se cení. :)

 


Týdenní horoskop pro Kozorohy:horoscope

Budete nejspíš trochu nervózní a podrážděná, pokud všechno nepůjde jako na drátkách. Co se dá dělat, své kolegy v práci si bohužel nevybíráme. Doma si to můžete zorganizovat podle svého, ale netlačte na pilu. Víkend raději nechte volný a užijte si ho podle svých představ, nikoho však nenuťte, aby ho trávil s vámi.


Týdenní horoskop pro Vodnáře:

horoscopeJak dlouho už jste neviděla svoje rodiče nebo sourozence? Pokud si ani nemůžete vzpomenout na vaše poslední setkání, pak je něco špatně. Ano, nemáte sice času nazbyt, na druhou stranu, jedno odpoledne a káva u babičky, maminky nebo sestry vás rozhodně nezabije. Na přátele si čas najdete vždy, svoji rodinu proto nešiďte.

 


Týdenní horoskop pro Ryby:

horoscopeNespoléhejte na to, že v době dovolených vám projde, když nedodržíte termín odevzdání práce. Váš šéf bohužel benevolentní nebude a byly by z toho jen nepříjemnosti. Nenechávejte si ale práci na víkend, ten věnujte striktně odpočinku po boku svého partnera, dětí, rodiny... nikam jim neutíkejte. :)

Reklama