Týdenní horoskop pro Berany:

horoscopeI nejlepší přátelé nás mohou zklamat, podstatné je, zda má vaše přátelství dost pevné základy na to, aby nějaké to malé „zemětřesení“ přežilo. Na druhou stranu, jak se říká, v nouzi poznáš přítele - aspoň uvidíte, kdo tím opravdovým přítelem skutečně je, a kdo se jen tak tváří a spíše z vaší přízně profituje. O víkendu si dejte pozor také na okouzlující muže, kteří vás budou lákat k nezávazným hrátkám. Pokud si chcete jen hrát, neodmítejte je, ale pokud hledáte stálý vztah, tenhle „princ“ tím pravým nebude...

 


Týdenní horoskop pro Býky:

horoscopeNebuďte tak radikální ve svých rozhodnutích. Sice ve vás pravděpodobně dlouho zrála, ale měla byste přijmout i fakt, že věci jsou proměnlivé a každý má právo na svůj názor i svůj způsob života. A nebojte se pořád tolik změn, nejsou vždy k horšímu, jak vám napovídá pesimističtější část vašeho já.


Týdenní horoskop pro Blížence:horoscope

Nezatahujte partnera do záležitostí, se kterými nemá nic společného. Určité věci musíte vyřešit sama, i když jste zvyklá s partnerem spoustu věcí sdílet, teď na to není vhodný čas. Obzvlášť řešíte-li věci z vaší minulosti, tedy z doby, než jste současného partnera poznala. Nedostaňte sama sebe do prekérní situace, zbytečně byste si jen přidělávala starosti.


Týdenní horoskop pro Raky:

horoscopeV těchto dnech jste jako „lakmusový papírek“, snadno do sebe nasajete okolní atmosféru a přijmete ji za svou. Dejte si ale pozor, abyste kvůli tomu nepropadala negativním náladám, nebo dokonce depresím. Problémy lidí okolo sebe stejně nevyřešíte, máte své vlastní, se kterými si musíte poradit, a „blbá nálada“ vám rozhodně na energii nepřidá.

 


Týdenní horoskop pro Lvy:

horoscopeVyužijte čas na maximum a naplánujte si aktivity, které jste během léta nestihla - máte jednu z posledních příležitostí. S krátícími se dny vám začně lehce ubývat energie, neklesejte ale na mysli, najdete nové podněty, které vám vlijí život do žil. Jen jim musíte uvolnit místo. Udělejte si pořádek v dokladech a všech důležitých „lejstrech“, konec roku je sice daleko, ale menší inventura není nikdy na škodu.


Týdenní horoskop pro Panny:

horoscopeNecháváte si toho hodně pro sebe a většinou se vám to i vyplácí. Když se některé věci nepodaří, nemusíte potom nikomu nic vysvětlovat, což je výhodné... nesmíte se ale divit, že ostatní vás těžko chápou, protože do vás prostě málokdo vidí. :) Osvětlete proto aspoň těm nejbližším vaše plány do blízké budoucnosti, jednak se tím vyhnete zbytečným konfliktům a nedorozuměním, a jednak prohloubíte váš vztah.


Týdenní horoskop pro Váhy:

horoscopeV těchto dnech vás možná překvapí, kolik z vašich přátel se na vás obrátí s prosbou o radu. Nedivte se, všichni vědí, že jste přemýšlivá a váš pohled na věc je zajímá. Můžete určitě přispět svojí radou, ale buďte maximálně citlivá, abyste se nikoho nedotkla. Bude-li vás role „vrby“ vysilovat, dobijte baterky v přírodě.


Týdenní horoskop pro Štíry:

horoscopeNebojte se nové pracovní výzvy, která k vám přijde. Máte na to, jen si nesmíte sama připouštět pochybnosti. Momentálně se těšíte dobrému zdraví a doma všechno klape podle nastavených pravidel, proto se klidně soustřeďte na kariéru nebo pracovní záležitosti, zkrátka na svůj osobní růst.

 


Týdenní horoskop pro Střelce:

horoscopeZměna je život a stane se, že někdy přijde právě v době, kdy byste ji nejméně čekala. Na všechno se připravit nemůžete, ale nebojte se, jste vynalézavá a nápaditá a se změnami se vyrovnáte snáze, než byste si myslela. Hoďte za hlavu pochybnosti, soustřeďte se na cíl a hlavně se nezahazujte s těmi, kteří za to nestojí!


Týdenní horoskop pro Kozorohy:horoscope

Jste zodpovědná a na svá bedra si nakládáte opravdu hodně. Nemůžete ale vyřešit všechno a v těchto dnech máte tu nejlepší příležitost tak zvaně převelet některé záležitosti na vaše blízké. Není snad nutné, abyste rozhodovala úplně o všem, nežijete přece v domácnosti s nesvéprávnými tvory, kterým je potřeba určovat i to, kdy mají jíst nebo jak mají trávit volný čas!

 


Týdenní horoskop pro Vodnáře:

horoscopePřistupujte k lidem okolo vás s větší pokorou. Máte sklon k tomu považovat určité věci za naprosto automatické, ale tak tomu zdaleka není, a v těchto dnech to pocítíte. Pomůže váš citlivý přístup a také to, že sama přiložíte ruku k dílu. Neváhejte s pomocí ani tam, kde dříve nebyla potřeba - situace se mění, ale ostatní vždy docení, když uvidí, že vám na nich záleží.


Týdenní horoskop pro Ryby:

horoscopeNesnažte se strčit hlavu do písku jako pověstný pštros, tentorkát před zodpovědností neutečete, milé Ryby. Přitom se nemáte čeho bát, ale jen v případě, že budete k věcem přistupovat poctivě a nebudete hledat výmluvy, proč to či ono nejde. Pokud se ukáže nějaký váš omyl nebo chyba, uznejte to a omluvte se, však ono vás proto neubude. :)

Reklama