TOPlist

Týdenní horoskopy pro všechna znamení od 27. 10. do 2. 11. 2017

Ráda nahlížíte do budoucnosti? Zajímá vás, co vás čeká v příštích dnech? Přečtěte si naši astrologickou předpověď, která poodhalí roušku věcí příštích... pobavte se u našeho speciálního týdenního horoskopu!

Týdenní horoskop pro Berany:

horoscope

Nebudete mít náladu na společnost a nejradši byste dny příští trávila někde o samotě, maximálně ve společnosti němých tváří. To vám bohužel asi úplně dopřáno nebude, ale můžete si pro sebe ukrást aspoň nějakou tu chvilku. K lidem okolo buďte citlivá, i oni mají možná „své dny“.


Týdenní horoskop pro Býky:

horoscope

Nenechte se vyšachovat ze hry někým, kdo nemá zdaleka tolik sil jako vy. Možná má větší štěstí, možná je ona osoba prostě jen drzejší než vy, ale vy máte na to vyhrát boj, který momentálně svádíte, i když to tak nevypadá a sil vám ubývá. Vzpomeňte si na Zátopkovo: Když nemůžeš, přidej.


Týdenní horoskop pro Blížence:

horoscope

Neprocházíte právě lehkým obdobím a vaší nevýhodou je, že se snažíte přijít na kloub věcem úplně sama. Možná nechcete nikoho „obtěžovat“ nebo se svěřovat s tím, co vás trápí. Ale opravdu není nikdo, kdo by vám mohl pomoci, nebo aspoň poradit? Pokud vážně nevíte, kudy kam, ještě jsou tu odborníci.


Týdenní horoskop pro Raky:

horoscope

Zřejmě přijdete o něco, co vám bylo dosud blízké a nedovedla jste si bez toho představit svůj život. Jak překvapivé bude vaše zjištění, když se ukáže, že ona věc nebyla zdaleka tak nepostradatelná, jak jste si myslela. Život nám chystá všelijaké zkoušky, a většinou jsou k našemu prospěchu. Hlavně se nehroutit a vydržet!


Týdenní horoskop pro Lvy:

horoscope

Šťastné období pokračuje, až si kolikrát říkáte, jak dlouho to ještě může trvat? Nerouhejte se ani myšlenkami a užívejte si výsluní, na němž jste se ocitla. Nic se nedá pojistit, ani štěstí, ale vy jste nedávno rozhodně vsadila na správnou kartu a ovoce nyní sklízíte. J


Týdenní horoskop pro Panny:

horoscope

Vydejte se na cesty, protože váš šestý smysl vás zavede na božská místa, o kterých jste dosud neměla tušení. Možná budou blíže, než si myslíte, a vám se otevřou i nové možnosti, které s nimi budou souviset. Hlavně neseďte doma! Tam vás nic nového nečeká.


Týdenní horoskop pro Váhy:

horoscope

Kolem vás to vře, vy si ale zachováváte svůj pověstný klid, i když vám to, popravdě, v současné situaci dává dost práce. Pokud vás někdo přece jen vyprovokuje, nebuďte vulgární, ale zároveň se nebojte říct vše, co vás štve. Jde to i slušně a bez invektiv. Zachovejte si svoji tvář a pověst.


Týdenní horoskop pro Štíry:

horoscope

Pokud chcete opravdu někomu, koho máte ráda, pomoci, dejte i na svůj šestý smysl a nejen na to, co vám ona osoba právě říká. I když vám tvrdí opak, je pravděpodobně ve velmi těžké situaci a vy byste jí mohla podstatně ulehčit. Musíte se ale i zvednout ze židle, nejenom žhavit telefonní drát. J


Týdenní horoskop pro Střelce:

horoscope

Štěstí momentálně stojí na vaší straně, proto se nemusíte bát podniknout jisté riskantní kroky, ze kterých jste doposud měla obavy. Dlouho už také plánujete jisté setkání s vámi milou osobou, bohužel vám ale ještě nějakou chvíli bude unikat… nezoufejte, dočkáte se, hlavně ale musíte potlačit uraženou ješitnost a výčitky.


Týdenní horoskop pro Kozorohy:

horoscope

Ovládne vás neklid. Jako byste si uvědomila, že za chvíli je tu konec roku, a vy toho musíte ještě tolik stihnout! Zachovejte chladnou hlavu, ještě vás čekají dlouhé dva měsíce a také Vánoce. Chcete-li být v klidu aspoň kvůli nim, začněte sondovat u příbuzných, co by je potěšilo, a můžete už zahájit nákupy.


Týdenní horoskop pro Vodnáře:

horoscope

Přes vaši veškerou snahu se vám nepodaří zachránit situaci, se kterou vás v minulých dnech seznámil někdo z vašich blízkých v domnění, že byste mohla pomoci. Nevyčítejte si to, udělala jste a ještě uděláte vše, co jste mohla a můžete. Sílu a rovnováhu načerpejte někde mimo přelidněná místa, čím víc o samotě, tím lépe.


Týdenní horoskop pro Ryby:

horoscope

Budete muset zpracovat pár nepříznivých informací, které se k vám dostanou různými cestami. Nepřipouštějte si je příliš k tělu a řešte jen to, co nesnese odklad. Všechno ostatní odsuňte, počká to, a možná se to mezitím i samo vyřeší, což bude ta nejlepší varianta pro vás. J

Uložit

Uložit

Uložit

Reklama
Reklama

Nový komentář

Přispět do diskuze můžete po ZAREGISTROVÁNÍ a PŘIHLÁŠENÍ, nebo přihlášení přes Facebook

Komentáře

Ferdicek

Horoskopy někdy vycházejí.

babinka

V horoskopu  je jedna velká pravda...život mi už připravil hodně těžkých zkouše...bohudík jsem se ještě nezhroutila...sml80.gif

čurda

možná to není bohu dík, ale díky tomu, že jste silná osobnost...věřte v sebe sama a buďte silnásml79.gif

babinka

Děkuji moc za podporu...sml29.gif

Doporučujeme

Reklama

Komerční tipy

Přihlášení

Vyhledávání

Ankety

Reklama

Partner rubriky

Reklama

Komerční články

Nejnovější

Reklama