Týdenní horoskop pro Berany:

horoscopePřijde-li na vás marnivá chvilka a potáhne vás to na nákupy, zkuste místo návštěvy obchodu s drahým oblečením či kosmetikou zajít radši do domácích potřeb a doplnit vybavení kuchyně, kterou zanedbáváte. I když nevaříte, ocení to váš partner, rodiče nebo větší děti, které vám s domácností ochotně vypomáhají. A jim kupte čokoládu nebo uherák, podle toho, co mají radši. Zaslouží si to, protože to s vámi nemají v tomto ohledu zrovna jednoduché. :)


Týdenní horoskop pro Býky:

horoscopeNevyhledávejte v těchto dnech velkou společnost - ne že byste snad zkazila nějakou zábavu, ale jste náchylná k nemocem a nachlazení. Nabouranou imunitu posilte přírodními produkty, výborně účinkuje třeba hlíva ústřičná. Nemusíte se pro ni vydávat do lesa, i když by vám to udělalo dobře, stačí navštívit nejbližší lékárnu. Neodmlouvejte svému tělu, pokud nechcete konec září proležet.


Týdenní horoskop pro Blížence:horoscope

Nemůžete-li se v nějaké záležitosti rozhodnout, zeptejte se nejlepší přítelkyně, jež vás dobře zná a také vám dobře poradí. Potíž je, že jen stěží najdete čas na společné setkání. Práce vás vytěžuje víc než obvykle, ale vy to zvládnete. Jen se vyhněte ponocování, a to jak kvůli práci, tak i tomu společenskému. Lépe se budete cítit v kruhu rodinném.


Týdenní horoskop pro Raky:

horoscopeNěkdo z vašeho okolí se nepěkně přetvařuje a váš spolehlivý šestý smysl, který skvěle funguje, vám ukáže, kdo to je. Když vyčkáte do začátku příštího týdne, budete mít už stoprocentní jistotu. Nebojte se s oním člověkem rozvázat přátelský vztah, o takové lidi přece nestojíte a nemáte v tomto případě absolutně čeho litovat...

 


Týdenní horoskop pro Lvy:

horoscopeVáš partner vás bude potřebovat u sebe, což vycítíte a dobře uděláte, pokud ho zahrnete svojí pozorností, kterou tak miluje. Bude-li pro vás přece jen obtížné věnovat se jen jemu, zkuste navrhnout společný víkendový program, do kterého nenápadně zapojíte vaše společné známé. Zavolejte těm, které jste už dlouho neviděli. Setkání se vyvede!


Týdenní horoskop pro Panny:

horoscopeBudete se cítit silná a vyrovnaná a stejně tak budete působit i na vaše okolí. Máte nutkání teď a okamžitě všechno ve vašem životě řešit a vyřešit. Začněte těmi menšími záležitostmi, ať nestavíte vzdušné zámky, které nemají pevné základy. V zaměstnání se v žádném případě nepouštějte do polemiky s vaším nadřízeným. Tedy pokud chcete mít klid. :)


Týdenní horoskop pro Váhy:

horoscopeOsloví-li vás přátelé s prosbou o pomoc, pak dříve, než přikývnete, zvažte, jestli už náhodou nemáte naplánovaný program s partnerem a dětmi. Je sice hezké, že jste ochotná kamarádce či kolegyni z práce pomoci, ale věnovat byste se měla především těm nejbližším, obzvlášť, pokud jste to sama navrhla. Vyhněte se v tomto období tučným a sladkým jídlům, se změnami počasí přichází zkouška vaší imunity, tak ať v ní obstojíte a zbytečně nezatěžujete organismus!


Týdenní horoskop pro Štíry:

horoscopeBojíte se ukázat svoji slabost, ale nikdo přece nemá nervy ze železa a i ten největší „tvrďák“ občas potřebuje nějakou tu útěchu, pohlazení nebo slůvka pochopení. Nejdříve se ale musíte zbavit té masky, kterou nosíte a o níž se domníváte, že vás chrání. Možná ano, ale možná také brání v tom, aby vám okolí projevilo jakékoli city.

 


Týdenní horoskop pro Střelce:

horoscopeS upřímností nejdál dojdeš, říká se, vy si ale tentokrát nechte svůj upřímný názor pro sebe, tedy pokud se jedná o pracovní záležitosti a tu „upřímnost“ po vás chce váš nadřízený. Ve skutečnosti ale rozhodně nestojí o kritiku, kterou máte na jazyku. Takže pozor na to a povolejte do zbraně vaše diplomatické já. :)


Týdenní horoskop pro Kozorohy:horoscope

Uznejte svoji chybu, pokud jste ji skutečně udělala, a nesnažte se zbytečně obhajovat. Nikdo není neomylný, a i když vy chyby děláte opravdu nerada a výjimečně, tím, že je přesto uznáte, zvítězíte sama nad sebou. Případné problémy se zažíváním řešte okamžitě a zkuste spíše přírodní léčebné prostředky než chemii z lékárny. Bylinky většinou nezklamou!


Týdenní horoskop pro Vodnáře:

horoscopeNepřeceňujte své síly, nedá se říct, že byste byla v kdovíjaké kondici. Rozhodně se obloukem vyhněte „extrémním výzvám“, zvláště těm fyzického charakteru. Hrozí vám úraz či zranění - opatrná buďte zejména na dolní končetiny.


Týdenní horoskop pro Ryby:

horoscopeZorganizujte si lépe svůj volný čas. Máte mnoho koníčků a nechcete se žádného vzdát, ale sedět na mnoha židlích se nevyplácí. Hrozí vám partnerské konflikty, související právě také s tím, že váš časový harmonogram je velmi nabitý a váš partner má pocit, že mu nevěnujete dostatek pozornosti. Napravte to třeba společnou návštěvou kina nebo divadla, kulturní zážitek vás oba obohatí.

Reklama