Týdenní horoskop pro Berany:

horoscopeCítíte volání „divočiny“... ovšem nikoli přírodní, ale té společenské. :) Je na vás, jestli pozvánky na narozeniny, party či svatbu využijete, či nikoli, je ale vysoce pravděpodobné, že si akci užijete, proto vám doporučujeme: Neváhejte! Budete ozdobou každé události, které se zúčastníte, a to vy si umíte užít. Je přece léto, nemyslete pořád jen na práci!

 


Týdenní horoskop pro Býky:

horoscopeJste v celkové harmonii, což vám, jak jinak, dělá dobře. :) Sebejistě a vyrovnaně působíte i na okolí, a to nejenom doma, ale i v práci, kde byste toho mohla i dobře využít. Máte-li nápady na různá zlepšení či inovace, sdělte je vedení, budou přijata s nadšením. Doma jste za jedničku, ale na to už jste tak nějak zvyklá. :)


Týdenní horoskop pro Blížence:horoscope

Nepřeceňujte svoje síly a nesnažte se všechno „urvat“, ostatně žádné násilí vám není blízké, a už vůbec nemáte ráda, když na vás někdo tlačí, proto to nedělejte ani vy těm druhým. Milosrdná buďte i k vašim podřízeným a doma k dětem nebo rodičům, ne všichni jsou takoví tahouni jako vy. To ale neznamená, že se musí vedle vás cítit jako páté kolo u vozu... Dejte jim najevo, že i oni jsou pro vás důležití.


Týdenní horoskop pro Raky:

horoscopeNebuďte přecitlivělá a neberte si hned všechno osobně. Výtky mohou přijít z různých důvodů, vy si je vyslechněte a dřív, než se rozpláčete, přemýšlejte, jestli opravdu není nic, co byste mohla sama změnit k lepšímu. Náladu si zlepšíte oblíbeným filmem nebo hudbou, a když bude navíc živá, o to lépe. :) Potřebujete společnost!

 


Týdenní horoskop pro Lvy:

horoscopeJedete stále na plný plyn, a to nejen v práci, ale i v soukromí. Už delší dobu jste si ani nevzpomněla, že byste taky občas mohla trochu šlápnout na brzdu, aby vám nedošlo palivo... přitom varovné signály už tu byly, to jen vy je se svojí přirozenou sebedůvěrou ignorujete. Buďte pokornější a dejte si konečně říct, mnoho těch varování už nebude a přijde rovnou políček! Stojíte o něj?


Týdenní horoskop pro Panny:

horoscopeJe dobře, že jste zase přistála nohama na zemi, takovou vás okolí zná. :) Nechte si ale svoje soudy pro sebe, teď není nejlepší doba na přechytralé rady ostatním, nemusely by se setkat s pozitivním ohlasem. :) Vyčkejte s nimi ještě nějakou dobu a zatím pracujte na tom, za čím si už dlouho jdete. Neplýtvejte energií na ostatní, soustřeďte se na sebe.


Týdenní horoskop pro Váhy:

horoscopePolovina prázdnin bude za chvíli pryč a váš seznam plánů na léto se neúží, právě naopak... je tedy nejvyšší čas na přehodnocení toho, co všechno jste chtěla stihnout, a plán pořádně proškrtat. Předejdete tím nejenom zklamání, že jste „zase něco prošvihla“, ale i hádkám s partnerem, kterému je už dávno jasné, že byste to všechno nezvládli, jen prostě čeká, když na to konečně přijdete sama, aby nemusel zasahovat.


Týdenní horoskop pro Štíry:

horoscopeVe vašem okolí najdete spřízněnou duši, možná to bude překvapivě někdo, koho už hodně dlouho znáte, jen vás nenapadlo, že byste si mohli tak rozumět... většinou jste více zahleděná sama do/na sebe a převládá ve vás pocit, že vy sama nejlépe víte, co je pro vás dobré. Situace následujících dnů vás však přesvědčí o tom, že nejste jediná, kdo se ve vás dobře vyzná. :)


Týdenní horoskop pro Střelce:

horoscopeZhodnoťte lépe svoje možnosti a schopnosti, milé Střelkyně, ať nejste v brzké době zklamané. Na poli pracovním se vám daří, pokazit byste si to mohla snad jen tím, že byste naslibovala něco, co byste nebyla schopna splnit (což u vás hrozí, ale vy už víte, že si na to musíte dávat pozor :)). Doma buďte v přístupu k partnerovi také pokornější a zkuste přijmout jeho nápady ohledně nastávajícího víkendu a dalších dní... uvidíte, budou vás bavit, i když strůjcem zábavy nebudete vy sama. :)


Týdenní horoskop pro Kozorohy:horoscope

Skvělou nabídku, která v příštích dnech přijde, rozhodně neodmítejte. Zvláště pokud se jakkoli týká financí. Udělejte správné rozhodnutí a nenechte se zviklat vlastními pochybnostmi, jak se vám občas stává. Nemáte se čeho bát, dejte prostě na své zkušenosti, máte jich přece dost!


Týdenní horoskop pro Vodnáře:

horoscopeDávejte si velký pozor na finance, milé Vodnářky, protože v příštích dnech budete náchylná k investicím všeho druhu, které nebudou zrovna nejvýhodnější... Teď se vám dobře daří, ale může se stát, že se karta obrátí, a vy byste pak hořce litovala, že jste neudržela ruku na peněžence... Nenechte se opít rohlíkem a zbrzděte i své snahy někomu neustále vypomáhat. Podívejte se na situaci pohledem zvenčí: Opravdu dotyčný/á vaši pomoc tak strašně nutně potřebuje?


Týdenní horoskop pro Ryby:

horoscopeUdělejte si čas na přátele, které jste delší dobu neviděla. Člověk neví dne ani hodiny, říká se, proto setkání více neodkládejte, mohla byste později litovat. Právě teď je ten správný čas a vy jste přece společenské stvoření! Pokud rády ostatní hostíte u sebe doma, naplánujte letní párty s grilováním. A nemáte-li tuto možnost, rezervujte pár míst klidně třeba v nějaké příjemné restauraci, na letní zahrádce, pod pergolou... Večer se vydaří a všechny zúčastněné včetně vás pozitivně naladí na spousta dalších dnů.

Reklama