Týdenní horoskop pro Berany:

horoscopeMěla byste si odpočinout. V posledních dnech jedete na 150 procent a únava je už na vás znát. Víkend si rezervujte výhradně pro sebe a pro svoji rodinu, i když odpočívat byste aspoň chvíli měla sama. Pokud máte malé děti, poproste partnera nebo si zajistěte hlídání a vzácné volné chvíle si užijte podle svého gusta, klidně třeba v posteli. :) Nejde-li to jinak, zapojte i ostatní členy rodiny do svého odpočinkového plánu a vyhlaste pyžamovou párty. :)


Týdenní horoskop pro Býky:

horoscopeNejste spokojená se svojí váhou. Můžete mít klidně pár kilo navíc a cítit se dobře, ale jakmile svoji postavu řešíte každý den, ztrápeně se pozorujete v zrcadle a z vašeho šatníku vám jsou dobře už jen tepláky, je na čase s tím něco dělat. S měsícem březnem konečně přijde inspirace a chuť ke změně.


Týdenní horoskop pro Blížence:

horoscopeV práci jste velmi úspěšní, nedělejte si proto nic z toho, pokud vás vaši méně úspěšní kolegové častují uštěpačnými poznámkami nebo závistivými pohledy. To je jejich problém, ne váš. Zakročit ale musíte v případě, pokud se k vám donesou pomluvy, které by vám mohly ublížit v očích vašeho nadřízeného anebo poškodit vaši pověst. To pak nemějte slitování.

 


Týdenní horoskop pro Raky:

horoscopeMáte-li opět tendenci řešit minulost, zarazte to už v počátku. Co se stalo, nelze odestát, jak se říká, a tím se v následujících dnech řiďte. Jedině tak se ubráníte depresivním myšlenkám a blbé náladě. Prožíváte hezké období, žijte proto přítomností!


Týdenní horoskop pro Lvy:

horoscopeLež má krátké nohy, což si ověříte v následujících dnech. Přijdete na něco, o čem jste neměla tušení, ona zatajená záležitost se nejspíš bude týkat vašeho partnera nebo někoho z vašeho blízkého okolí. Nakonec se ale ukáže, že nejde o nic zásadního. Pokud si o problému v klidu promluvíte, vše bude odpuštěno, vašemu partnerovi se uleví, vy ho lépe pochopíte a může začít sladké usmiřování. :)


Týdenní horoskop pro Panny:

horoscopeNerada se svěřujete se svými plány, a když je konečně uskutečníte, vnímáte s nelibostí, že je vaše okolí překvapené a reakce jsou různé, jen ne nadšené a souhlasné, jak jste očekávala. A čemu se divíte? Ani vy nemáte příliš ráda překvapení, radši máte všechno pěkně připravené...


Týdenní horoskop pro Váhy:

horoscopeSledujte v příštích dnech pozorně, co se děje ve vašem okolí. V pracovním kolektivu dojde ke změnám, které by vám mohly zajistit lepší pozici. Snažte se ke všem chovat stejně, buďte maximálně nestranná a vůči vedení loajální, to by vám mohlo zajistit postup nahoru nebo zvýšení platu, které opravdu pocítíte. :) Doma se nijak neprosazujte a nechte partnera, aby vše potřebné vyřešil podle svého.


Týdenní horoskop pro Štíry:

horoscopeMáte ještě rezervy, co se vaší kondice týká. Pokud jste přes zimu poněkud zlenivěla, zkuste se vrátit do tělocvičny, fitka nebo zkrátka tam, kde jste byla zvyklá se fyzicky vybít. Že jste největší aktivitu dříve vyvíjela spíše v ložnici? No dobrá, i tam to může fungovat jako dobrý trénink. :)


Týdenní horoskop pro Střelce:

horoscopeNenechte se od nikoho ponižovat, a to ani od vašeho nadřízeného. Pokud vás to v práci už zdaleka tak nebaví a na cestě do kanceláře vám dělá společnost špatná nálada nebo dokonce bolest okolo žaludku, je nejvyšší čas poohlédnout se po nové pracovní výzvě ve formě nového místa. Jen do toho, vy budete vítána všude, jste schopná, pohotová a navíc nezkazíte žádnou zábavu.

 


Týdenní horoskop pro Kozorohy:

horoscopeVe vašem okolí je osoba, která vám už delší dobu „pije krev“. Máte teď dobrou příležitost si s oním mužem nebo ženou vše vyříkat, a pokud je to možné a nejedná se o nikoho z blízké rodiny, bylo by úplně nejlepší, kdybyste ji ze svého života dokázala vyškrtnout. Jestli se vám to podaří, budete překvapená, jak dobře se vám bude najednou dýchat. :)


Týdenní horoskop pro Vodnáře:

horoscopeV příštích dnech se raději zdržte zbytečných komentářů, a pokud to bude možné, vyhýbejte se důsledně jakýmkoli výměnám názorů s partnerem. Jste poněkud netrpělivá a mohla byste mu říct něco, co by vás mrzelo. Kde naopak mluvit můžete a musíte, je vaše pracoviště. Nebojte se říct svůj názor, a to i v případě, že se nebude shodovat s většinou.


Týdenní horoskop pro Ryby:

horoscopeNastává vám období hledání. Nejste si jistá, zda jdete po cestě, která vás naplňuje. Univerzální rada neexistuje, musíte na to přijít sama. Pomoci by vám mohli ti, kteří vás opravdu dobře znají, na ty se můžete obrátit a požádat je o radu, o jejich názor, či dokonce o pomoc.

 

Reklama