Týdenní horoskop pro Berany:

horoscopeV práci jste zodpovědná a neodpouštíte si chyby, v příštích dnech se ale patrně některých nevyvarujete. Není to ovšem hned důvod k hysterii, to se prostě stává. Ani doma všechno nepůjde úplně tak, jak jste si naplánovala, přesto vás čeká příjemný víkend, kdy si uvědomíte, že ne všechno musí být nutně perfektní, vždyť by to nakonec byla nuda! Věnujte se dětem a zvířatům, ty vás budou bavit více než dospělí. :)

 


Týdenní horoskop pro Býky:

horoscopeRáda si věci naplánujete a jste klidnější, když máte jasně daný program, což ale vede k tomu, že si většinou nenecháváte žádný prostor pro sladké nicnedělání... následující dny jsou k němu ovšem jako stvořené! Energie nemáte tolik a práce by vám nešla od ruky, jak jste zvyklá, proto hoďte nohy nahoru, aspoň na chvíli, a užijte si volnou chvíli! Načerpáte spoustu sil!


Týdenní horoskop pro Blížence:horoscope

V příštích dnech vás postihne dočasná ztráty energie a chuti do práce, v posledních týdnech jste totiž byla aktivní až až, tak je jasné, že únava se přihlásí o slovo. Věnujte se odpočinku hlavně o víkendu a nesnažte se dohnat, co jste v týdnu nestihla. Zapojte do plánovaných odpočinkových aktivit také přátele, které jste delší dobu neviděla. Ať neztratíte kontakt!


Týdenní horoskop pro Raky:

horoscopeJsou věci, které nezměníte, i kdybyste se snažila sebevíc. Nemá smysl se jimi trápit a zabývat. Neplýtvejte proto svým drahocenným časem a energií a zároveň ale nelitujte času, který jste „ztratila“. Načerpala jste totiž zkušenosti, které se vám budou hodit do budoucna. Teď ještě oprostit se od zbytečné sentimentality a hurá, můžete se vrhnout po hlavě do nového projektu. Štěstí přeje novým začátkům!

 


Týdenní horoskop pro Lvy:

horoscopeJste ráda středem pozornosti, k čemuž využíváte kromě jiného i svůj libozvučný hlas, tentokrát ho ale stlumte na minimum, abyste do celého světa nevypustila něco, co jste chtěla sdělit opravdu jen některým vybraným osobám... jak se říká, i stěny mají někdy uši. :) V následujících dnech si dejte pozor také na nachlazení, ke kterému jste momentálně náchylnější než jiná znamení. Meze už začnou být studené!


Týdenní horoskop pro Panny:

horoscopeMenší komplikace na sebe zřejmě nenechají dlouho čekat, ale vy na ně buďte připravená a nenechte se vyvést z míry. Ne vždy jde všechno podle vámi přesně promyšleného plánu, s tím musíte počítat. Vyslechněte i názory nejbližších a vězte, že po víkendu se celkově vyjasní... hlídejte si osobní věci, budete nejspíš lehce roztržitá, tak ať nedojde ke zbytečným ztrátám.


Týdenní horoskop pro Váhy:

horoscopeBouřky venku ani doma příliš nevyhledáváte a ráda se před nimi schováte kamkoli, kam burácení nedolehne... tentokrát se vám nepodaří najít úkryt včas a budete muset čelit všem možným „živlům“. Zapřete se nohama pevně do země a trvejte na svých stanoviscích, nenechte se zahnat do úzkých nebo donutit k něčemu, do čeho absolutně nemáte chuť. Stejně by to nefungovalo.


Týdenní horoskop pro Štíry:

horoscopeJako by vám najednou spadly klapky z očí, jistou situaci teď uvidíte úplně jinak, jasněji, a překvapivě pro vás vyznívá daleko lépe než dříve. Tak vidíte, zbytečně jste se dopředu tolik obávala, nic se nejí tak horké, jak se uvaří. :) Přeneste domů na své nejbližší kus své dobré nálady, budou to potřebovat.


Týdenní horoskop pro Střelce:

horoscopePoslední prázdninový týden nezahálejte a konečně už dožeňte všechny úkoly, které jste neustále odkládala. V září už vám nikdo nic neodpustí a vy byste se přece opravdu nerada dostala do situace, kdy vám někdo začne vyčítat, co všechno jste zanedbala. Pokud chcete slyšet chválu, pusťte se okamžitě do práce - a to i o víkendu!


Týdenní horoskop pro Kozorohy:horoscope

Požádá-li vás někdo v příštích dnech o pomoc, zvažte dobře, zda dotyčnému podáte pomocnou ruku. Sama toho v poslední době nemáte zrovna málo a sil nemáte nazbyt. O víkendu i s partnerem proberte plány, které máte na podzim, a případně je trochu „seškrtejte“... ať sama sebe nedostanete do situace, kdy prostě nebudete schopná všechno naplánované stihnout.

 


Týdenní horoskop pro Vodnáře:

horoscopePoslední prázdninový týden využijte k tomu, abyste si dobře naplánovala podzimní sezonu. Už teď je totiž jisté, že všechno, co byste chtěla, prostě nestihnete. :) Ale tak je to s vámi vždycky... co kdybyste se letos zaměřila na jednu důležitou věc, a ostatní nechala plavat? Nemusíte přece neustále trhat rekordy v tom, co všechno se dá zvládnout. Důležitá je kvalita, nikoli kvantita!


Týdenní horoskop pro Ryby:

horoscopeVěnujte o víkendu více pozornosti svému partnerovi. Poslední dobou jste měla spoustu práce a soustředila jste se hlavně na sebe a své projekty, případně na péči o domácnost a vaše potomky, což je sice chvályhodné, ale neměla byste zapomínat také na to, že i váš partner s vámi chce trávit čas. Nestačí být jen „vedle sebe“, ale spolu! Úkoly a povinnosti tentokrát počkají. Dopřejte si romantiku jako „za starých časů“. :)

Reklama