Týdenní horoskop pro Berany:

horoscopePřátelství si ceníte hodně, ale nehledejte ho v pracovním prostředí. Nedělá to dobrotu a na výjimky potvrzující pravidlo nelze spoléhat. Váš partner je poslední dobou tak trochu mimo rodinné dění, s tím je potřeba něco udělat. Zapojte ho aspoň o víkendu.

 


Týdenní horoskop pro Býky:

horoscopeZáležitost, která vás dlouho trápila, se vyřeší ve váš prospěch překvapivě rychle. Vy ale nesmíte zapomenout na všechny okolnosti, které k tomu vedly. Máte štěstí na skvělé přátele a za to, jak ochotně vám pomáhají, buďte velmi vděčná. Vašim klíčovým slovem v příštích dnech budiž láska.


Týdenní horoskop pro Blížence:

horoscopeVšechno zlé je pro něco dobré a záleží především na vašem přístupu k věci. Důležitá rada pro dny příští zní: Neutápějte se ve světech, které jsou naprosto vzdálené tomu, ve kterém žijete. Vaše síla je i ve vašich kořenech a v rodinném zázemí, i když si to málokdy uvědomujete.


Týdenní horoskop pro Raky:

horoscopeNemáte ráda manipulativní chování, aspoň ne takové, za kterým není dobrý úmysl. Dejte najevo, že se vám to nelíbí. Vy sama dokážete lidi přesvědčit o lecčems a nepotřebujete k tomu nic víc než naprostou samozřejmost ve všem, co děláte. Pokračujte v tom i nadále a nepochybujte o sobě.


Týdenní horoskop pro Lvy:

horoscopeV příštích dnech si uvědomíte, jak velké máte štěstí. Jistě, za vaším spokojeným životem je i spousta práce, bez toho by to nešlo. Buďte vděčná za vše, co jste dostala do vínku, a také za to, že tyto dary umíte zhodnotit. V těchto dnech se vám to bude obzvlášť dařit.


Týdenní horoskop pro Panny:

horoscopeNedělejte fatální rozhodnutí, i když jste přesvědčená o tom, že nic jiného vám nezbývá a že jste k nim byla dotlačena. Ne, počkejte si ještě pár dní a dopřejte si ten luxus, jakým je čas. Dostane se vám nápovědy, která vám ukáže, že nic není černobílé. Jako byste to dobře nevěděla... prostě jste na to jen zapomněla. :)

 

 


Týdenní horoskop pro Váhy:

horoscopePokud necháváte ostatní, aby rozhodovali o vašem životě, pak se nedivte, že se dostanete do situace, která vám není příjemná. Je to začarovaný kruh a vy se přesvědčíte, že lepší je přijmout zodpovědnost za svá vlastní rozhodnutí než čekat, co nadiktují ostatní. Zaujměte proto konečně nějaké stanovisko - a stůjte si za ním!

 


Týdenní horoskop pro Štíry:

horoscopeStále se soustředíte více na rodinu než na práci a jiné své zájmy, což pro vás není úplně typické a vaši blízcí možná budou z vaší neutuchající snahy něco řešit dost zmatení, možná i rozzlobení. Netlačte tolik na pilu a rozptylte se nějakou fyzickou činností mimo vaše obydlí, ideálně na vzduchu.


Týdenní horoskop pro Střelce:

horoscopePracujte na svém sebevědomí. Ne že byste žádné neměla, přesto vás v posledních dnech přepadají pochybnosti, které vás zbytečně oslabují. Jejich zdrojem může být váš nadřízený nebo někdo z rodiny, kdo u vás doma „velí“. Vy se ale nenechte zastrašit a buďte si vědoma své ceny.


Týdenní horoskop pro Kozorohy:

horoscopePotřebujete si odpočinout od všeho, co vás svazuje, a tato potřeba je doslova akutní. Relaxujte v prostředí, ve kterém se pohybujete čím dál méně - čili pracujete-li z domu a už skoro nevytáhnete paty, vyrazte někam ven, mezi lidi. A naopak - pokud se doma už téměř nevyskytujete, vypněte v práci počítač co nejdříve, přátelům vyřiďte, že chcete být chvíli sama, a doma si vytvořte svoji oázu klidu a pohody.

 


Týdenní horoskop pro Vodnáře:

horoscopeVaši blízcí vás velmi často a rádi žádají o radu, protože váš pohled na věc je pro ně vždy nový a inspirující. Nemůžete ale po nich chtít, aby se vašimi radami zcela bezmezně řídili, protože jejich život je zkrátka jiný než ten váš. Každý jsme individualita, a vy se to musíte naučit chápat. Uražená ješitnost vám nesluší.

 

 


Týdenní horoskop pro Ryby:

horoscopePokud jste v posledních dnech vypadla z vašeho běžného stereotypu, pak se připravte, že návrat bude náročný, ale pomohou vám zejména vaši přátelé. Doporučujeme vám hlavně zachovat klid a hodit nohy nahoru, ono se to nezblázní. :)

Reklama