Týdenní horoskop pro Berany:

horoscopeS příchodem podzimu jste taková nesvá, lezou na vás chmury, ale nedejte se. Místo vysedávání doma u televize se jděte raději projít, nebo zajděte třeba na úžasnou jógu. Uvidíte, že se vám po psychické stránce velmi uleví. Navíc uděláte i něco pro své zdraví, které právě v těchto sychravých dnech je velmi oslabeno. Zkrátka a dobře, myslete více na sebe a svou duševní rovnováhu, přece se nechcete sesypat jako domeček z karet. :-)


Týdenní horoskop pro Býky:

horoscopeUž dlouho si na někoho tajně myslíte, ale stále nemůžete sebrat odvahu a oslovit dotyčnou osobu. Zrovna ve vašem případě je to dosti zvláštní, jelikož býci hýří přirozenou smyslností a žádostivostí. Nebojte se neúspěchu, zažehněte v sobě onu pomyslnou jiskru a běžte do toho :-). I když by to nemuselo dopadnout, alespoň si později nebudete vyčítat, že jste promarnila šanci.


Týdenní horoskop pro Blížence:horoscope

Jak to tak u vašeho znamení bývá, než se k něčemu odhodláte, trvá to déle. Nejdřív si uděláte souhrn všech pro a proti, teprve pak jednáte. Blíženci, zkuste být pro jednou spontánní a udělat něco bez dlouhého rozhodování. Chcete si odpočinout od dětí a manžela? Domluvte si hlídání a vyrazte za zaslouženou zábavou, klidně i na celý víkend. Sice chod domácnosti bude pokulhávat, ale alespoň si všichni uvědomí, jaký poklad doma mají. :-)


Týdenní horoskop pro Raky:

horoscopeNedávno se vás něco osobně velmi dotklo a vás to stále mrzí. Ano, lidé umějí být někdy zlí, ale spíše se zkuste zamyslet nad tím, jestli to není pouze vaší extrémní citlivostí. Právě tento lidský faktor mají raci mnohem více vyvinutý než jiná znamení. I výtka z vašeho okolí, která se vám zrovna nelíbí, může být k dobru a mít něco do sebe. Stačí se nad tím zamyslet trošku jinak, než se jen urazit. :-)

 


Týdenní horoskop pro Lvy:

horoscopeMáte pocit, že práce je stále více a vy jste nedoceněni? To, že si to budete omílat stále dokola, ničemu nepomůžete, ba naopak. Zkuste si domluvit schůzku s vaším nadřízeným a vše mu v poklidu říct. Uvidíte, že i váš šéf je jen člověk, se kterým se dá mluvit. Navíc to vypadá, že by mohla přijít i finanční obrat k lepšímu.


Týdenní horoskop pro Panny:

horoscopePerfekcionista, tak to jste přesně vy! Jak se ale říká, všeho moc škodí. Není tedy na škodu občas polevit, bude to i k vašemu dobru, uvidíte. Vaší rodinu už jistě nebaví poslouchat stále dokola, proč si nevezmou pod hrníček podložku, že je třeba už po třetí v týdnu utřít prach, vyluxovat, vytřít, atd. Uvědomte si, že domov má být především oázou klidu, kterou momentálně moc není.

 


Týdenní horoskop pro Váhy:

horoscopeTaké pociťujete tu lehkou nudu ve vašem životě a začínáte být z toho otráveni? Tak s tím nudným stereotypem skončete! Váš partner to jistě uvítá. Ač vás miluje nade vše, i pro něj ta každodenní rutina je zdrcující. Vymyslete nějaký plán a vytáhněte svou drahou polovičku například na wellness víkend, nebo na nějakou roztomilou chaloupku do hor. Oběma to prospěje a opět chytnete ten správný nový vítr do plachet. :-)


Týdenní horoskop pro Štíry:

horoscopeVy jste takovou svobodnou duší, což je sice hezké, ale některé věci je třeba brát vážně. Pokud už delší dobu plánujete nové bydlení, běžte do toho! Chcete změnit práci, rozhlédněte se po jiné, líbí se vám váš kolega, oslovte ho! Život je moc krátký na to neustále lítat s hlavou v oblacích a jen snít, začněte už konečně žít, nejlépe naplno! :-)

 


Týdenní horoskop pro Střelce:

horoscopeSluníčko, taková jste vy. Když se někdo cítí mizerně, ihned vám volá, protože ví, že vy umíte pohladit po duši. Nikdo se však už nezajímá o to, jak je vám. Je tedy na čase to změnit. Nebojte se uronit pár slziček, postěžovat si kamarádce, prostě dát průchod i vaším emocím. To je naprosto normální lidská vlastnost, není zač se stydět. I vy sem a tam potřebujete vzpruhu a pomyslné nakopnutí. :-)


Týdenní horoskop pro Kozorohy:horoscope

Znamení kozoroha je neskutečně žárlivé, proto se není čemu divit, že umíte být pěkně slyšet a občas se proměníte v královnu pekel. Teď ale ruku na srdce, bavilo by vás neustále poslouchat nějaké výtky, scény, atd.? Nebavilo! Tak se nad sebou zamyslete a začněte se krotit. Pokud budete ve svém chování pokračovat, mohly byste přijít o někoho, na kom vám opravdu hodně záleží. Což jistě nechcete.


Týdenní horoskop pro Vodnáře:

horoscopeJste úžasným člověkem a vaše okolí si je toho velmi dobře vědomo. Patříte mezi vyhledávané společníky, kteří vždy umí rozesmát, především pak dobře poradit. Zkuste se ale rozhlédnout kolem sebe a odhodit svou drsnou masku. Vaše rodina, přátelé, kolegové jsou také dobrými lidmi, nebojte se jim dát najevo, že i oni jsou pro vás důležití. Často si totiž myslí pravý opak, a to je velká škoda.


Týdenní horoskop pro Ryby:

horoscopeNikdy jste nebyla příliš šetřivá, což je na jednu stranu dobře, ale nyní byste se měla držet pravidla, dvakrát měř… Vypadá to, že by vás mohla potkat nepříjemná finanční krize. Není proto od věci, mít něco bokem. Ano, ta kabelka je sice úchvatná, nicméně jich doma máte sedm, což už stačí. Raději penízky hoďte do prasátka, uvidíte, že se později budou hodit mnohem více a vy budete pyšná, že jste myslela na zadní vrátka. :-)

Reklama