Týdenní horoskop pro Berany:

horoscopeJe sice chvályhodné, že umíte brát věci s humorem, ale teď na to zrovna není vhodná chvíle. Nezlehčujte proto problémy, se kterými se vám druzí svěří, a snažte se je pochopit. Ne každý musí mít ve všem hned jasno jako vy. Nepouštějte se také bezhlavě do nákupů podzimního oblečení, i když vás to láká. Vydržte, slevy tu budou cobydup a vy si budete moci dovolit daleko víc. :)


Týdenní horoskop pro Býky:

horoscopeZřejmě se nevyhnete přívalu různých povinností a práce navíc, se kterou jste nepočítala. Nemůžete se ale divit, protože o tom, že jste schopná a spolehlivá, vaši nadřízení i kolegové dobře vědí, proto se také na vaši pomoc spoléhají, když jim samotným teče do bot. Na vás bude, abyste odhadla, jestli věci už náhodou nejsou nad vaše síly. Pokud ano, asertivně další nálož úkolů odmítněte. Jinak to budete vy, kdo bude plakat.


Týdenní horoskop pro Blížence:horoscope

Sliby, které jste dala svým blízkým, co nejrychleji splňte. Hrozí totiž ztráta důvěry a domácí nepohoda, které byste se raději měla vyhnout, dokud je čas. V práci naopak všechno funguje, jak má. Můžete si dovolit i trochu té prokrastinace, ale nezneužívejte toho. Radši, pokud je to možné, udělejte nějakou práci dopředu. Později si za to sama poděkujete. :)


Týdenní horoskop pro Raky:

horoscopeChováte se jako trucovité dítě, a pokud sama už máte své vlastní potomky, dobrý příklad jim tím rozhodně nedáváte. Opravdu je nutné, aby bylo u vás doma všechno „po vašem“? Dejte si pozor, aby se to nakonec neobrátilo proti vám. Ne nadarmo se říká, že člověk si má dávat pozor na to, co chce, protože by to mohl dostat. :)

 


Týdenní horoskop pro Lvy:

horoscopeDejte si pozor, abyste se nestala obětí citového vydírání. Jste v tomto období citlivá a vás samotnou by mohlo překvapit, jak snadno jste se dostala do nepříjemné situace, se kterou si nebudete vědět rady. Problémy hrozí hlavně mezi vámi a vašimi rodiči či sourozenci. Ano, jste sice rodina, ale vy jste dospělá a soběstačná a nemusíte se vždycky pro všechny rozkrájet. Nebo snad ano?


Týdenní horoskop pro Panny:

horoscopeVyhněte se unáhleným soudům a rozhodnutím, i když vás do nich okolí tlačí, litovala byste. Pokud je situace pro vás těžko snesitelná a nevíte, kudy kam, využijte víkend a ukliďte se někam, kde budete mít možnost být aspoň chvíli v klidu a o samotě, případně pouze s partnerem, na jehož názoru vám nejvíce záleží.


Týdenní horoskop pro Váhy:

horoscopeNepátrejte po tom, kde se v minulosti stala chyba. Jestli vás něco trápí, snažte se analyzovat současnou situaci a zkusit s ní něco udělat. Mnohdy stačí malá změna, aby se začaly dít velké věci. :) Výjimečnou pracovní příležitost si ale tento týden rozhodně nenechte ujít, a ať vás ani nenapadne pochybovat o tom, že byste tuhle výzvu nezvládla!

 


Týdenní horoskop pro Štíry:

horoscopePráci zřejmě řešit nebudete, zaměřte se proto na soukromí a pokuste se zlepšit vztahy se svým okolím. Stačí malý vstřícný krok a budou se dít věci, uvidíte! Proč je pro vás tak těžké ho udělat, víte jen vy sama, ale zkuste to aspoň. Překročte svůj vlastní stín, hvězdy budou na vaší straně. :)

 


Týdenní horoskop pro Střelce:

horoscopeUmíte lidem ve svém okolí udělat radost, a na tom můžete stavět. Navzdory tomu, že se sama necítíte úplně nejlépe... na nohy vás právě postaví úsměv těch, které máte ráda. :) Přijde-li na vás slabší chvilka a budou vás pronásledovat chmurné myšlenky, zajděte do kina nebo do divadla, nová sezona už dávno začala a kultura vás nabíjí. Jen si nedávejte žádná dramata a vyberte si nějaký veselejší žánr. :)


Týdenní horoskop pro Kozorohy:horoscope

Postihne-li vás ztráta chuti k jídlu, nebo dokonce chuti do života, nenechte se vyvést z míry a držte se svých starých zvyků a stereotypů, ty vás udrží nad vodou. Nevrhejte se hlavně do žádných adrenalinových sportů za účelem „dobít baterky“, nejste úplně v kondici a mohla byste si přivodit nějaký nepříjemný úraz. Dejte přednost teplu domácího krbu, tam vám nic nehrozí. :)

 


Týdenní horoskop pro Vodnáře:

horoscopePřepadne vás špatná nálada, způsobená zřejmě zjištěním, že vaše plány nepůjdou zrealizovat tak snadno, jak jste si představovala. Problém hledejte spíše u sebe než u druhých. Neodhadla jste dobře situaci, to se stává. Tím, že se budete na ostatní utrhovat, ničemu nepomůžete. Doma se ukliďte někam, kde vás nikdo nebude rušit. Jedině tak předejdete konfliktům.


 

Týdenní horoskop pro Ryby:

horoscopeNázor druhých vás vždy zajímá a s nasloucháním nemáte problém, ale dávejte si pozor na to, jestli je zdroj informací důvěryhodný. Ať někomu nenaletíte! Neztrácejte naději v záležitosti, která se už velmi dlouho táhne, a vy jste už pomalu hodila flintu do žita. Zase ji najděte, protože nic není definitivní a situace se nečekaně vyvine ve váš prospěch.

Reklama