Týdenní horoskop pro Berany:

horoscopeNavenek působíte většinou velmi suverénně, ovšem uvnitř jste citlivé stvoření, kterému záleží na dobrých soukromých, ale i pracovních vztazích. Nedělejte si teď hlavu z nepřejících kolegů, kteří vám v příštích dnech pravděpodobně pěkně „zatopí“. Ono na ně brzy dojde přesně podle přísloví o tom, že kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá.


Týdenní horoskop pro Býky:

horoscopeKrásné jarní svátky jsou za dveřmi a vám se viditelně vrací dobrá nálada a energie. Konečně, už to s vámi skoro nebylo k vydržení. :) Hledejte paprsky slunce, jak to jen půjde, potřebujete ho jako sůl. Nezavírejte se doma, zavolejte přátelům nebo sbalte rodinu a hurá za zábavou, čerstvým vzduchem a zážitky - čert vem velký jarní úklid, už jste se nauklízela ažaž, ať si ho letos užijí jiní. :)

 


Týdenní horoskop pro Blížence:horoscope

Nic neodkládejte a snažte se mít čistý stůl ještě před Velikonocemi, o svátcích byste toho moc nestihla. Letos bude den volna navíc, tak ať si ho užijete v rodinné pospolitosti a nemusíte u toho myslet na práci, nesplněné úkoly, odložené schůzky a nezaplacené složenky... I když vy umíte být myšlenkami na několika místech najednou, to je o vás známo. :)

 


Týdenní horoskop pro Raky:

horoscopeSnažte se udržet city na uzdě, i když to nebude úplně jednoduché. Cítíte jaro ve vzduchu a dělá to s vámi divy. :) Nepodléhejte předčasně velkému nadšení stejně jako hlubokému zklamání, sice víme, že ve vašem případě je vždycky všechno na maximum, teď se vám ale bude hodit spíše střízlivý pohled na věc.

 


Týdenní horoskop pro Lvy:

horoscopeV následujících dnech pochopíte cosi z vaší minulosti, co vás hodně trápilo, a dlouho jste se nemohla smířit s tím, proč se to muselo stát právě vám. Možná to zjištění nebude úplně příjemné, ale nakonec se vám velmi uleví a vrátí se vám zase váš pověstný úsměv plný optimismu, který na vás ostatní tak milují.

 


Týdenní horoskop pro Panny:

horoscopeNenechte se příliš unášet svojí bujnou fantazií, milé Panny. Sice do říše snů ráda utíkáte, tento týden si to ale odpusťte a zapojte své racio: Snažte se na nastalou situaci podívat realistickýma očima, i za cenu toho, že ten pohled nebude úplně příjemný. Brzy zase bude lépe, ale musíte se zbavit nepřiměřených nároků.


Týdenní horoskop pro Váhy:

horoscopeVaše nerozhodnost je pověstná, bohužel škodí především vám samotným. I vaši nejbližší přátelé už si všimli, že vás něco trápí, vy ale nechcete své starosti sdílet, a to je špatně. Klidně se svěřte své dobré kamarádce, řekněte jí popravdě, jak se věci mají, určitě se vám podaří společně najít řešení, na které byste sama nepřišla.


Týdenní horoskop pro Štíry:

horoscopePřizpůsobte víkendové plány rodině, zvlášť pokud máte děti nebo vnoučata, věnujte se jim a přetrpte třeba i stopadesátou návštěvu zoo nebo aquaparku. :) Děti jsou to nejdražší, co máte, i když byste je občas ráda vyměnila za svobodu a volnost. Za to se ale není třeba stydět, každého rodiče občas podobné myšlenky napadnou. :)


Týdenní horoskop pro Střelce:

horoscopeDo cesty se vám postaví někdo, kdo vám nefandí, ba právě naopak. Na vás je, abyste onoho „škůdce“ odhalila včas a nevkládala v něj důvěru, nejsou totiž všichni tak bezelstní jako vy, milé Střelkyně. S tím se smiřte - čím dřív, tím líp, a nechtějte to měnit. Narazila byste. Lepší bude, když se negativním lidem prostě a jednoduše vyhnete.


Týdenní horoskop pro Kozorohy:horoscope

Následující dny budou převažovat chvíle naplněné optimismem a pocity štěstí, máte se tedy na co těšit. Radost bude o to větší, že dobře víte, že na momentální skvělé náladě máte svůj podíl. Jak se říká - komu se nelení, tomu se zelení. :) Zvlášť teď, když je jaro za dveřmi. :) Nic na tom nezmění ani ti největší škarohlídi kolem vás, pokud je budete s klidem ignorovat.


Týdenní horoskop pro Vodnáře:

horoscopeNepřete se s nejbližšími o hlouposti a maličkosti, nekazte si dobrou náladu následujících dní. Využijte jí naopak k utužení rodinných vztahů, a to i těch širších, ačkoli se to momentálně nezdá, jednou by se to mohlo hodit. :) Na milost zkrátka vemte i protivnou tetičku ze sedmého kolena, úžas v jejích očích vám bude odměnou. :)


Týdenní horoskop pro Ryby:

horoscopePečlivě plánovaný víkend se sice nevydaří úplně podle vašich představ, nemusíte ale hned hudrat a obviňovat partnera, že je to jeho chyba. Svůj podíl viny máte i vy, ale není to nakonec jedno? Aspoň si příště připravíte náhradní plán, ten se totiž hodí vždycky. :)

 

Reklama