Týdenní horoskop pro Berany:

horoscopePřepadne vás únava a uděláte nejlépe, když jí podlehnete. :) Nesnažte se ji překonat ještě větším nasazením, hrozí vám chyby z nepozornosti, a pokud se budete věnovat fyzickým aktivitám, dejte si pozor na úrazy. Poslouchejte své tělo.


Týdenní horoskop pro Býky:

horoscopeSháníte-li práci nebo jste v důchodu či na mateřské, uvažujte o zajímavé pracovní nabídce, která se vám naskytne. Přivýdělek by se hodil, že? Ověřte si ale, kdo za nabídkou stojí, a podle toho se rozhodněte. Nežeňte se do ničeho po hlavě, což ostatně většinou není váš problém. Ale občas ty sklony máte, tak je momentálně držte na uzdě. :)


Týdenní horoskop pro Blížence:horoscope

Společenské akce i pozvánky na různá posezení se na podzim začnou množit. Normálně vám nečiní problém zvládnout jich více po sobě, tentokrát vám ale ke konci týdne tak trochu dojdou baterky a nebude se vám chtít vytáhnout paty z domu. Využijte své momentální lenosti a zůstaňte u rodinného krbu. Bude to fajn a partner vás rozmazlí!


Týdenní horoskop pro Raky:

horoscopeI když máte ráda své tělo pod kontrolou, k lékaři zrovna s nadšením nechodíte. Jak je to dlouho, co jste nebyla na preventivní prohlídce? Že si ani nemůžete vzpomenout? Udělejte si v tom pořádek a objednejte se k zubaři, na gynekologii či ke specialistovi, kde jste měla být už dávno. Chtít se vám nebude, to je jasné... ale ta radost, až to budete mít za sebou! :)


Týdenní horoskop pro Lvy:

horoscopeVe společnosti jste tolik oblíbená zejména kvůli tomu, že nezkazíte žádnou zábavu. To je dobrá vlastnost, ale doma je někdy potřeba být i za tu přísnou. Vaše děti potřebují pevnější ruku a váš partner by měl vědět, že jsou určité meze, za které už nepůjdete. Nenechte se zneužívat, jste k tomu momentálně velmi náchylná!


Týdenní horoskop pro Panny:

horoscopeNerozdávejte tento týden nevyžádané rady. V práci byste stejně asi soutěž o nejoblíbenější kolegyni těžko vyhrála, ne každý vám totiž přeje a ne každý chápe vaši zarputilost. :) Dělejte věci po svém jako vždy a nehleďte na to, jak dobře či spíše špatně je dělá vaše okolí. Důležitá je vaše výplatní páska.


Týdenní horoskop pro Váhy:

horoscopeVe dvou se to lépe táhne budiž vašim heslem v nejbližších dnech. A nemusí se jednat pouze o partnerskou výpomoc. Pokud máte strach, že v práci nezvládnete úkoly, které se na vás valí, klidně požádejte o pomoc kolegyni. Neodmítne vás, protože vy jste také vstřícná a neleníte jindy přiložit ruku k dílu. :) Jen počítejte s tím, že přesčasům se tentokrát stejně nevyhnete.


Týdenní horoskop pro Štíry:

horoscopeSnažte se dělat vše poctivě a nic neodbývejte. Na každou vaši liknavost by se v těchto dnech přišlo. Jestli máte z minulosti nějaké ty kostlivce ve skříni, připravte se, že na vás nejspíš o víkendu vykouknou. Nemusíte se z toho ale hroutit, když budete dost pohotová, stihnete jim zase rychle zavřít dveře před nosem. :)


Týdenní horoskop pro Střelce:

horoscopeV příštích dnech se leccos vyřeší. Zejména ve vztazích, ve kterých jste dosud neměla úplně jasno, si konečně budete moct udělat pořádek. Výsledky budou pozitivní, což vás jako rozenou optimistku potěší. :) Pokud jste sama a ráda byste se zadala, dopřejte muži, který se vám momentálně dvoří, více šancí než jen jednu.


Týdenní horoskop pro Kozorohy:horoscope

Pokud na vás padne „depka“, čelte jí fyzickou aktivitou. Nemusíte hned lámat olympijské rekordy, taková procházka na čerstvém vzduchu udělá divy. Klidně o samotě. Partnera nechte doma vydechnout, zdá se, že momentálně společnou řeč budete hledat jen těžko, ale počkejte po víkendu, všechno zase bude dobré, nebo ještě lepší. :)


Týdenní horoskop pro Vodnáře:

horoscopeNeberte na lehkou váhu svůj zdravotní stav a nepodceňujte nemoci, byť by se jednalo o pouhé nachlazení. Vaše tělo vám dává jasnou zprávu o tom, jak se k němu chováte. Uvědomte si, že nic se nemá přehánět, milé Vodnářky, a vaše neustálá potřeba pokořovat všemožné hranice nemůže zůstat bez následků.


Týdenní horoskop pro Ryby:

horoscopeNepodrobujte partnera stále nějakým analýzám. Pokud máte dojem, že už o vás nestojí tolik jako dřív, uvědomte si, že každý vztah prochází vývojem a počáteční romantiku není možné vyžadovat po několika letech každý den. Ostatně, na romantická gesta jste tu expertkou spíše vy, a když nachystáte večeři při svíčkách nebo naplánujete výlet do míst, kde jste se poznali, partner se určitě bránit nebude. :)

Reklama