Týdenní horoskop pro Berany:

horoscopePřemůže vás únava, které byste měla čelit aktivním odpočinkem - nekonečné válení se v posteli vás totiž zas až tolik nebaví, i když teď by k němu byla i vhodná příležitost... Uděláte ale dobře, když si vyberete pohyb na čerstvém vzduchu a zapojíte do něj celou rodinu! Váš partner nemá tolik energie jako vy, tedy pokud to není také Beran :), ale vy ho díky svému nadšení postavíte na nohy.


Týdenní horoskop pro Býky:

horoscopePřekvapilo vás, jak moc vám nová situace v rodině nebo v práci bere sil. Co naplat, i vy, silná Býčice, si občas musíte říct o pomoc. Nebojte se požádat partnera či kolegy, rádi vám pomohou, protože vidí, že jste opravdu vyčerpaná. Vůbec si to nevyčítejte, vy přece také vždy a ochotně podáte pomocnou ruku.


Týdenní horoskop pro Blížence:horoscope

Pokud pozorujete, že vašemu partnerovi tak zvaně dochází baterky, zeptejte se, s čím potřebuje pomoci, a bez reptání to splňte. Bude si to pamatovat a vrátí vám to stonásobně, uvidíte. Situace, ve které se zrovna nacházíte, nebude trvat dlouho a brzo si vy budete užívat péče, kterou vám na oplátku vaši blízcí dopřejí.


Týdenní horoskop pro Raky:

horoscopeJe čas na úklid šatníku, botníku či šperkovnice, milé dámy! Pokud nemáte na nic náladu, pak obzvlášť se na tento očistný rituál vrhněte, protože vám udělá náramně dobře. Jak se říká - naše okolí zrcadlí i stav naší duše. A není-li vám nejlépe, nemusíte hned sahat po radikálních opatřeních. Obloukem se vyhněte alkoholu, cigaretám a jiným drogám.

 


Týdenní horoskop pro Lvy:

horoscopeNový románek, který prožíváte, vám zpříjemní ponuré říjnové dny, ale pozor, milé Lvice! Nezabředněte do něj příliš, i když touha nechat se hýčkat je silná... užijte si přítomnost, ale určitě nic neplánujte do budoucna. Věnujte se své tělesné schránce a zajděte si zaplavat, voda vám udělá dobře. V jakémkoli skupenství. :)


Týdenní horoskop pro Panny:

horoscopeV některých záležitostech stále nemáte jasno a vaše okolí má dojem, že jste jako májové počasí - měníte názory ze dne na den. A vy přitom jen hledáte tu správnou cestu. Dejte si na čas, není kam spěchat a ti nejbližší to pochopí... Co naopak neodkládejte, je nákup zařízení do domácnosti, které už delší dobu potřebujete. Teď je příhodná doba, před Vánocemi už by se vám utrácet nechtělo a zmíněná věc by vám doma opravdu chyběla.

 


Týdenní horoskop pro Váhy:

horoscopeZažívací problémy nevyřešíte návštěvou lékaře a léky na předpis, ale úpravou životosprávy. Poslední dobou nemáte žádný režim, což se pochopitelně na vašem zdravotním stavu podepsalo. Kouříte-li a chcete přestat, teď je vhodná doba, neváhejte! Největší radost vám udělají ušetřené peníze, které můžete investovat do sebe. Jak, to už je na vás.


Týdenní horoskop pro Štíry:

horoscope Prožíváte období, kdy jste sentimentální a citlivá, možná až přespříliš. Každé slovo se vás dotýká, ale nic se nemá přehánět. Kolikrát už jste vy někomu řekla něco, co vás pak mrzelo... obraťte své něžné city směrem k partnerovi a dětem. O víkendu buďte spolu, klidně doma, ale užijte si společné chvíle do sytosti. Navrátí vám rovnováhu a do rodiny vnesou klid a mír. :)

 


Týdenní horoskop pro Střelce:

horoscopeVaše finanční situace se ustálila a vy máte pocit, že si můžete dovolit leccos, co jste dosud nemohla. Nepřehánějte to a zvažte dobře každou investici. Neváhejte ale utratit sama za sebe, to si zasloužíte. Udělejte si klidně radost něčím novým na sebe nebo nějakým hezkým kulturním zážitkem. Obloukem se vyhněte restauračním zařízením, tam se sice dá utrácet také, ale není to zrovna nejlepší investice, která by se kdovíjak vyplatila. :)


Týdenní horoskop pro Kozorohy:horoscope

Změny nesnášíte nejlépe, ale víte dobře, že vyhnout se jim nelze. Ty, které se momentálně ve vašem životě odehrávají, jsou ovšem k lepšímu, proto už zapomeňte na obavy a nemalujte pořád čerty na zeď, všechno dobře dopadne, nebojte se! Poslechněte vašeho partnera, který vás uklidní nejlépe. O víkendu neodmítejte pozvání přátel a užijte si jejich společnosti.


Týdenní horoskop pro Vodnáře:

horoscopeSmiřte se s tím, že ne všechny vaše nápady budou přijaty s nadšením, i když vy sama jste přesvědčená o tom, že lepší myšlenku jste už snad ani mít nemohla. :) Vyslechněte si také názory vašich blízkých. Pokud se myšlenky na změny točí kolem pracovních záležitostí, tam našlapujte obzvlášť opatrně. Nedrážděte kobru (šéfa) bosou nohou! :) Jste-li v nadřízené pozici, nestrefujte se do svých podřízených a nechte je trochu vydýchat. Ten pravý shon teprve přijde!


Týdenní horoskop pro Ryby:

horoscopePokud nejste v práci spokojená a nemůžete na tom nic změnit (opravdu ne?), poohlédněte se po nějaké jiné. Nikde přece není psáno, že máte současné místo na doživotí. Nebojte se vyzkoušet něco nového, pro začátek se aspoň porozhlédněte, jaká je ve vašem oboru nabídka, abyste byla v obraze. Nejhorší je totiž pocit nedocenění, ten vám dokáže otrávit život. Optimismus vám dodá partner, snažte se proto strávit s ním co nejvíce času.

Reklama