Týdenní horoskop pro Berany:

horoscopeV těchto náročných dnech byste měla investovat především sama do sebe - a nemyslíme tím ani tolik finanční investice - i když nějaká ta masáž nebo návštěva kosmetičky by vám také neuškodily :) - jako spíše ty citové. Nerozumíte? Mějte se více ráda a snažte se porozumět tomu, co se odehrává uvnitř vás. Nebojte se ani malých nejistot, které v sobě nosíte - následující dny vám ukážou cestu, která pro vás dosud nebyla schůdná, ale situace se změní a vy uvidíte, kudy pokračovat.

 


Týdenní horoskop pro Býky:

horoscopeV nouzi poznáš přítele, říká se, a vy se možná v následujících dnech ani nebudete stačit divit, kdo všechno bude ochoten vám pomoci nebo kdo se na vás naopak o pomoc obrátí... zvažte dobře svá rozhodnutí a nenechte se ovlivnit svojí momentální náladou, která není nejlepší. Po víkendu se vaše myšlenky vyjasní a obavy rozptýlí.


Týdenní horoskop pro Blížence:horoscope

Ani vlna veder nedokázala zkrotit váš optimismus, a to je moc dobře. Sluší vám a navíc je také velkým bonusem pro vaše nejbližší. O víkendu se vám podaří pustit se do něčeho, co jste dlouho odkládala. A co víc - nejenom že se do díla pustíte, vy ho i dokončíte, což u vás není vždy takovou samozřejmostí. :)


Týdenní horoskop pro Raky:

horoscopeVáš spravedlivý hněv na sebe nenechá dlouho čekat a vy mu tentokrát neklaďte žádné překážky, jste v právu a měla byste se ozvat. Tím, že v sobě budete cokoli negativního dusit, ubližujete nejvíc sobě, ale to vy dobře víte. Letní dny zdaleka nekončí, i když to tak možná bude po víkendu vypadat, nenechte si zkazit náladu a mějte v záloze i odpočinkové aktivity, které se dají provozovat také jinde než venku u vody. Třeba budete nakonec ráda, že ven nemůžete - i za dveřmi vlastního bytu nebo domu můžete prožít dobrodružství. :)

 


Týdenní horoskop pro Lvy:

horoscopeNarozeniny jste pravděpodobně oslavila nebo ještě oslavíte s velkou pompou, tak jak se na pravou Lvici sluší a patří. Až ve vás dozní ta velká sláva, zrekapitulujte uplynulý rok, třeba i pomocí tužky a papíru, abyste jasně viděla, na čem je potřeba pracovat, a nevěnovala se něčemu, co už pro vás ve skutečnosti ztratilo na ceně. Nebojte se bilancování, aspoň budete mít na Silvestra na rozdíl od ostatních už „vystaráno“. :)


Týdenní horoskop pro Panny:

horoscopeČekají vás změny či přesuny, možná se dokonce budete stěhovat nebo měnit práci... nepropadejte pochybnostem, rozhodla jste se správně, vždyť jste si všechno už dávno dobře promyslela. Bude-li nejhůř, proberte situaci se svým partnerem, který vám připomene všechny důvody, které vás vedly k nynějším změnám. Zná vás totiž velmi dobře. :)


Týdenní horoskop pro Váhy:

horoscopeNebaví-li vás žádná činnost, které se věnujete (nebo musíte věnovat), a ztrácíte optimismus i naději, potěšte se s těmi nejmenšími - a nemusí to být zrovna vaše děti. :) U nich najdete inspiraci a hlavně uvidíte jasněji, kde se skrývá smysl života, který tak rádi hledáte. Pomoci by mohla i oblíbená kniha, pokud to zrovna nebude nějaký krvák - ale ten asi u vás v knihovně nenajdeme.


Týdenní horoskop pro Štíry:

horoscopeVypadá to, že vás budou vaši bližní v následujících dnech potřebovat více než jindy. I když vás to doma zrovna nebaví, protože si chcete užívat krátících se letních dnů, podejte pomocnou ruku a nelitujte „ztráty času“. Později se ukáže, že to zase taková ztráta nebyla - právě naopak. :) Pozor si dejte na nohy a ruce, ať si nezpůsobíte zbytečný úraz.

 


Týdenní horoskop pro Střelce:

horoscopePřekvapí vás, když zjistíte, že někdo, koho jste považovali za dobrého přítele, vás za vašimi zády častuje ne zrovna lichotivými poznámkami. Nemáte sice ráda konflikty, teď ale bude na místě za dotyčným/dotyčnou zajít a na rovinu si vše vyříkat. Nemáte-li k tomu momentálně odvahu, pak bude lepší na věc úplně zapomenout a hodit ji za hlavu. Hlavně v sobě neduste vztek, za to vám nikdo nestojí!


Týdenní horoskop pro Kozorohy:horoscope

Není to pro vás právě typické, ale zaplaví vás sentimentální nálada a sladkobolné myšlenky. Že byste už byla unavena horkým létem a cítila podzim v kostech? To bude možná ten důvod... Nebojte se, vždyť víte, že když něco končí, jiné začíná, není proto důvod, abyste podléhala smutku. Rozptýlí vás dobří přátelé, o víkendu je určitě vyhledejte.

 


Týdenní horoskop pro Vodnáře:

horoscopeLéto není nekonečné, to už byste mohla vědět. Bylo jasné, že povinnosti vás doženou, a ta chvíle nastane nejpozději po tomto víkendu... nastartujte mozkové závity, na nic nečekejte a upněte všechny své síly k řešení toho, co nejvíce „hoří“. Nesnažte se tentokrát své povinnosti převelet na druhé, nepomohla byste si, protože oni mají momentálně svých starostí dost.


Týdenní horoskop pro Ryby:

horoscopeNeopatrnou poznámkou se vám podařilo dotknout se někoho, na kom vám záleží. Pokud ještě netušíte, kdo to byl, dozvíte se to v následujících dnech a bude vás to hodně mrzet. Bohužel svoji nejapnost nemůžete vzít nazpět, ale můžete se poučit propříště a dávat si pozor na jazyk. Pokud se vám doma do ničeho nechce, o víkendu se nenuťte. Léto ještě nekončí a vy leccos stihnete, protože umíte být pilné, když na to přijde

Reklama