Týdenní horoskop pro Berany:

horoscopeNezabývejte se v těchto dnech minulostí, ani pokud máte pocit, že se vám tak nějak sama od sebe lepí na paty. Řešte aktuální situaci, tu můžete ještě ovlivnit. Nenechte si ujít příležitost, která se vám nabízí a která bude mít přesah do dnů budoucích. Myslete přitom více na sebe, nesnažte se převzít zodpovědnost za druhé, zvláště ne za ty dospělé.


Týdenní horoskop pro Býky:

horoscopeNáhlý pokles teplot v posledních dnech vás nejdříve osvěžil, aby vám ale následně tak trochu sebral vítr z plachet. Nepodléhejte tomu a zařaďte do pitného režimu bylinkové čaje a také přírodní produkty k posílení imunity. Začátkem pracovního týdne se snažte vyřídit všechno, co jste dosud odkládala. Ještě není pozdě!


Týdenní horoskop pro Blížence:horoscope

Zapomeňte na staré křivdy v rodině a přijměte nabízené příměří. Nikdo neříká, že máte ztratit obezřetnost, ostatně ta se hodí vždycky. Vy ji v těchto dnech využijte především v práci. Váš sedmý smysl vám napoví, kdo k vám není zrovna upřímný nebo se vám dokonce snaží házet klacky pod nohy. Je jen na vás, jak s tím naložíte. Vyhněte se ale příliš radikálním řešením.


Týdenní horoskop pro Raky:

horoscopeVíc odpočívejte, ať se o vás nepokusí nachlazení nebo vážnější nemoc. Využijte nedělní novoluní k tomu péči o sebe sama. Víkendový den se k tomu přímo nabízí. S klidným svědomím nemusíte ani vytahovat paty z domu a rozmazlujte se, třeba v koupeli s horkou vodou a vonnými esencemi... pokud bude doma váš partner, zlákejte ho, aby se k vám připojil. :)

 


Týdenní horoskop pro Lvy:

horoscopeÚspěch v práci na sebe nenechá dlouho čekat. Nečekejte ale, že s vámi radost z něj budou sdílet vaši kolegové. Tedy - někteří možná ano, ale najdou se samozřejmě takoví, kteří vám nebudou přát. Vy se tím ale netrapte. Znáte to přísloví: Není na světě člověk ten, který by se zalíbil lidem všem. :) Na víkend si neplánujte žádné velké akce, raději se věnujte odpočinku, i když vás to, jako vždycky, potáhne ven...


Týdenní horoskop pro Panny:

horoscopePřemýšlíte-li o změnách v osobním životě, je pravý čas je začít uskutečňovat. Ale pozor: Pomalu! Nedělejte radikální kroky, které by už nešlo vzít zpět. Postupujte opatrně a citlivě, zejména vůči členům vaší rodiny, a neřešte rozhodně nic zásadního v rámci rodinných oslav, nebo dokonce oslav vašich vlastních narozenin.


Týdenní horoskop pro Váhy:

horoscopeVrhněte se na to, co jste už dlouho odkládala, po novoluní, které bude v neděli, přijde čas pro uskutečnění vašich plánů. Jen nebuďte moc hrr, ale to u vás zas až tak nehrozí. :) Zapojte do všeho vašeho partnera, do ničeho se rozhodně nepouštějte bez jeho vědomí, protože by ho to určitě mrzelo - to v tom lepším případě. V tom horším by se mohl pekelně naštvat, a o to rozhodně nestojíte.

 


Týdenní horoskop pro Štíry:

horoscopeZřejmě nebudete mít v příštích dnech zrovna tu nejlepší náladu, ale všechno se dá napravit. Radost vám udělá drobný nákup, kterým se potěšíte, může to být klidně i něco dobrého na zub... jen to nepřežeňte, ať si nerozhodíte zažívání. Žádný extrém není dobrý, i když zrovna vy ráda zkoušíte všelijaké krajní meze, tentokrát se pohybujte v rámci zlaté střední cesty. Ve všem.

 


Týdenní horoskop pro Střelce:

horoscopeAčkoli by to do vás leckdo neřekl, je pro vás velmi důležité zázemí, které máte doma. Pokud vám to v soukromí začne tak zvaně skřípat, okamžitě se to projeví i na vaší práci. Snažte se předcházet konfliktním situacím. O víkendu nedělejte žádná zásadní rozhodnutí. K harmonii vám mohou napomoci maličkosti. Jak dlouho jste si doma třeba u večeře nezapálili svíčku? A přitom je máte tak ráda!


Týdenní horoskop pro Kozorohy:horoscope

Nebuďte na sebe tak přísná a dovolte si trochu odpočinku, zvláště pokud se ozvala předčasná podzimní únava... Zvolněte tempo v práci a uspořenou energii věnujte partnerovi, dětem, zútulňování vašeho rodinného hnízda, které je pro vás také velmi důležité. Trápí-li vás zdravotní potíže, neodkládejte už více návštěvu lékaře. Ostatně - kdy jste naposled byla na preventivních prohlídkách?

 


Týdenní horoskop pro Vodnáře:

horoscopeO víkendu vás s největší pravědpodobností dožene pocit „vybité baterky“. Pokud jste si už naplánovaly bohatý program, který nehodláte měnit, tím hůř. Nepočítejte s tím, že všechno půjde jako na drátkách, spíše naopak. Čím víc budete tlačit na pilu, tím hůř. Buďte trochu pokornější, nemusíte přece pořád lámat rekordy, nebo snad ano? Ještě je čas leccos odvolat...


Týdenní horoskop pro Ryby:

horoscopeNemáte ráda konflikty a radši jdete cestou náznaků, než abyste někomu přímo do očí řekla, co si myslíte. Některým jedincům ovšem - bohužel - náznaky nestačí. Jak se říká - chytrému napověz, hloupého kopni. :) Nebojte se, ujasnění situace nakonec prospěje hlavně vám. Po víkendu přijde zklidnění, které jste už dlouho nezažila.

Reklama