Týdenní horoskop pro Berany:

horoscopeBudete prchlivá, a to zejména na pracovišti, což vaši kolegové nebudou snášet zrovna nejlépe. Cvičte se v trpělivosti, nervozita před blížícími se vánočními svátky stoupá všude a u všech, tak to ještě nezhoršujte. Bude-li to k nesnesení, opusťte místo, kde vás to rozčiluje, aspoň na chvíli a běžte se vydýchat jinam, ideálně ven.


Týdenní horoskop pro Býky:

horoscopeStále nestíháte a jste víc a víc nervózní, protože o víkendu bude hořet už třetí adventní svíčka na vašem krásném věnci, který jste pravděpodobně sama vytvořila svýma šikovnýma rukama? Vzpomeňte si na loňské a předloňské svátky, tenhle stres máte vždycky, a vždycky je čtyřiadvacátého všechno připraveno. A co není, nikomu neschází, protože vy sama svojí milou přítomností dokážte vytvořit tu nejpříjemnější atmosféru.


Týdenní horoskop pro Blížence:horoscope

Nebraňte svým dětem v rozletu a nenuťte je do domácích prací, které po nich po zbytek roku nevyžadujete. Nejdříve musíte jít sama příkladem, potom můžete po druhých něco chtít. Doma se stejně moc neohřejete, což vám vadit nebude. :) Na vánočním večírku si dopřejte, ale nezapomeňte na to, že „zítra je taky den“, a vy musíte fungovat.


Týdenní horoskop pro Raky:

horoscopeNestěžujte si na situaci, do které jste se dostala kvůli své vlastní nerozhodnosti. Kdybyste dokázala sama sobě přiznat, co vlastně chcete, měla byste to podstatně jednodušší. Nebojte se svých vlastních přání a tužeb, nejsou nesplnitelné! O víkendu se vrhněte na pečení, uklidní vás a práce rukama rozjasní vaši mysl. :)


Týdenní horoskop pro Lvy:

horoscopeTrápí-li vás pocit nenaplnění, čtěte mezi řádky a poslouchejte lépe, co vám říká vaše nejbližší okolí. Možná konečně přijdete na recept na (ještě) spokojenější život. Nenechte se také rozhodit superpilnými kolegyněmi-hospodyňkami, budou-li se chlubit, co všechno už mají napečeno. Vy si svátky umíte užít i bez obžerství! (To jim klidně řekněte. :))


Týdenní horoskop pro Panny:

horoscopeNetrapte partnera s dalšími a dalšími požadavky, co všechno byste ještě měli do Vánoc stihnout. Nemusíte nic, vy ani on, nejdůležitější je, abyste byli v pohodě a v klidu. Co ale nepodceňujte, jsou příbuzenské vztahy. Vy si sice vystačíte v podstatě sama, ale ti, co vás mají rádi, si vás chtějí užít aspoň o těch svátcích, proto si rodinné návštěvy pečlivě rozplánujte.


Týdenní horoskop pro Váhy:

horoscopeNetrapte se tím, že nemůžete všem nakoupit všechno, co by si přáli. Na dárcích tolik nezáleží, důležitější je, abyste jako rodina byli spokojení a pospolu. Snažte se doma vytvořit a podporovat všemi svými silami dobrou náladu, neotvírejte konfliktní témata a předvánoční přípravy poběží jedna radost.


Týdenní horoskop pro Štíry:

horoscopeUž se vám stalo, že jste koupila pro někoho dárek, který nakonec moc radosti nenadělal? Rada je jednoduchá: Letos se tomu vyhněte a všech se zeptejte, co by si přáli. Vynechte samozřejmě ty nejmenší děti, které ještě věří na Ježíška, těm byste svým dotazem mohla způsobit nepříjemný šok. Ne, na pravdu si v tomto případě opravdu hrát nemusíte!

 


Týdenní horoskop pro Střelce:

horoscopeJe ten nejvyšší čas rozplánovat si, koho během vánočních svátků chcete navštívit, kdy a na jak dlouho. Ne, rozhodně není příliš brzy! Nenechávejte to na poslední chvíli, obvolejte příbuzné a poptejte se, jaké jsou jejich plány. Sice vás vždy rádi vidí, ale tohle je opatření především pro vás. :) Znáte se, věčně nestíháte a pak by vás mrzelo, že jste neviděla všechny, které máte ráda.


Týdenní horoskop pro Kozorohy:horoscope

V příštích dnech by mohlo mezi vámi a vaším partnerem dojít ke zbytečné rozmíšce, které ale můžete předejít. Přiznejte si, že v práci trávíte pomalu více času než doma, a ne vždy je to nutné. Teď před Vánocemi doma potřebují, abyste přiložila ruku k dílu, tak žádné přesčasy a hurá k formičkám a rozpálené troubě. :)

 


Týdenní horoskop pro Vodnáře:

horoscopeNejspíš vás čekají v práci konflikty, které zažehnáte jedině tak, že na pracovišti budete trávit co nejméně času. :) To je ovšem teď před Vánocemi téměř nemožné, proto se snažte zachovat chladnou hlavu a nevynášejte rychlé soudy, které by vás mohly mrzet. Zkrátka se držte zpátky, a to i doma a na společenských akcích... a toto upozornění vztáhněte i na konzumaci alkoholu. :)


Týdenní horoskop pro Ryby:

horoscopeNeprosazujte se na pracovišti na úkor druhých, i když si hodně věříte a víte, že vaše práce je kvalitní. Skromnost vám sluší nejvíce, dobré dílo s chválí samo. :) Poklidnou atmosféru a adventní náladu si užijte doma, kde jste sama vytvořila příjemné a útulné prostředí, které všichni vaši blízcí oceňují.

 

Reklama