Týdenní horoskop pro Berany: Užijte si klidu!

horoscopeBerani, znáte to přísloví: Když koucour není doma, mají myši pré? Tentokrát budete za myš pravděpodobně vy, tak si užijte na chvíli nabytou volnost. Pokud vás žádná taková změna nečeká, snažte se najít si aspoň krátké chvilky, které budete mít sami pro sebe. Potřebujete být chvíli sami a přemýšlet!


Týdenní horoskop pro Býky: Nepřejídejte se!

horoscopePo krásném víkendu jste se poněkud těžce vraceli do práce, milí Býci, a totéž vám hrozí příští týden, protože se už zase někam chystáte... zdá se, že vám jarní slunce vlilo chuť do života do žil! To je jen dobře, od nás ale dostanete malou výstrahu: Nepřehánějte to s jídlem, jinak se zase budete zlobit sami na sebe, že nedopnete oblíbené kalhoty/sukni!


Týdenní horoskop pro Blížence: Vyrazte mezi lidi!

horoscopeBlíženci, kteří v tomto týdnu oslaví narozeniny, zažijí parádní oslavu, kterou jim připraví jejich blízcí. Užijte si ji! A pokud jste sami, nevadí, vyjděte do společnosti, všude se najde někdo, s kým si popovídáte - a hlavně kdo si rád popovídá s vámi, vy totiž umíte být kouzelná stvoření!


Týdenní horoskop pro Raky: Pamatujte na horší časy!

horoscopeNudíte se? Není se čemu divit, poslední dobou to s pracovní činností zrovna moc nepřeháníte. Plujete si na růžovém obláčku a ne a ne se z něj podívat dolů na zem. Buďte obezřetní, milí Raci, a pamatujte i na „hubené časy“. Ať pak nemusíte strádat! Co takhle zkontrolovat aspoň sklenice ve sklepě, jestli jsou připravené na letošní zavařovací sezonu?


Týdenní horoskop pro Lvy: Pijte vodu!

horoscopeVenku se udělalo krásné počasí a lvice jsou ve svém živlu. Určitě jste zatoužily po rychlém opálení, abyste ještě více vynikly ve společnosti, ale my vás varujeme - všeho s mírou, ať se nespálíte! Jinak vás čeká hezký týden plný milých setkání. Pijte ale radši vodu než víno, víte, že pak vám to moc povídá! :)


Týdenní horoskop pro Váhy: Praštěte do toho!

horoscopeNeváhejte a čiňte. Ať už se rozhodnete jakkoliv a v čemkoliv, bude to pořád lepší než stát na místě a přemýšlet... Nezapomeňte, že na vás záleží, jak se věci vyvinou. Vezměte život do vlastních rukou a pište svůj román...

 

 

Týdenní horoskop pro Panny: Obraťte se na blízké!

horoscopeMilé Panny, nastalo krásné období! Pokud plánujete důležitý životní krok, položte se do toho a nenechte si ničím a nikým kazit dobrou náladu. Těm, kterým důvěřujete, se můžete svěřit s čímkoli, rádi vám pomohou - a potěší je, že máte o jejich pomoc zájem!

 


Týdenní horoskop pro Štíry: Co je v domě, není pro mě!

horoscopeZapalují se vám lýtka? Je jaro, tak si dopřejte trochu té smyslné lásky, kterou Štírky potřebují, ale pozor na důsledky. Ne vše je zlato, co se třpytí, takže mějte na mysli ono známé Důvěřuj, ale prověřuj. :-) Čeká-li vás rodinná oslava, buďte milá a usmívejte se, všichni to ocení!

 

 

Týdenní horoskop pro Střelce: Stokrát nic umořilo osla...

horoscopeZvolněte. Nemusíte stihnout vše, co jste si naplánovala. Jako správná Střelkyně máte tendenci mířit na příliš cílů najednou, a to vás ničí. Vyberte si pár „finalistů“, a těm věnujte zvýšenou pozornost. Uvidíte, že „se to nezblázní“, všichni přece vědí, že toho máte moc, a leccos vám odpustí pro tu legraci s vámi. :)


Týdenní horoskop pro Kozorohy: Vyléčí vás kultura či pohyb

horoscopeŠtvou vás sousedi, protože ráno vstávají dřív než vy a chodí spát později než vy a k tomu všemu víte o každém jejich pohybu v bytě? Tento týden přichází do kin komedie Sousedi se Zacem Efronem, tak nechte vaše sousedy svému osudu a udělejte si pro jednou pěkný večer bez nich. Pokud chystáte rodinné oslavy nebo grilování pro přátele, nepřejídejte se a radši si dopřejte na druhý den malou procházku!


Týdenní horoskop pro Vodnáře: Dejte si dietku a pozor na díry!

horoscopeUžijte si středeční Novolunní. Lehký půst a troška meditace vás dostanou do zpět kondice. Není třeba žádných velkých obětí, jen občas zvolnit. A až na vás opět přijde příliš filozofická nálada, zkuste si někdy třeba jen tak zazpívat nějaký hit, jenž znáte z radia. Jestliže jste na cestách, pozor na úrazy nohou. Dívejte se, kam šlapete!


Týdenní horoskop pro Ryby: Odměňte se!

horoscopeUžívejte si každého dne a zbavte svou mysl přílišných obav z budoucnosti. Ráno si přivstaňte a nadechněte se zhluboka svěžího vzduchu. Každý den udělejte aspoň jednu věc jen a jen pro svou radost, i kdyby to měla být úplná maličkost. Pokud netrpíte nadváhou, což je u Ryb výjmka, dopřejte si odměnu ve formě nějaké té sladkosti. Zasloužíte si to!

Reklama