Týdenní horoskop pro Býky: Nepanikařte, všechno se dá vyřešit!

horoscopeBýci, čeká vás opravdu luxusní víkend, užijte si ho! Budete nejspíš mimo domov a budete se balit ve spěchu, je možné, že na něco zapomenete. Nedělejte z toho aféru, všechno se dá vyřešit. Pokud vás žádné cestování nečeká, můžete být celkem v klidu. Odpočinte si a oslovte blízké, at vám pomohou s úklidem. Nejste ničí sluha!


Týdenní horoskop pro Berany: Potěšte nejlepší kamarádku, potřebuje vás

horoscopeBerani, poslední dny si toho zase nakládáte víc, než můžete zvládnout. Vaše okolí je z vás nervozní a vaši blízcí by vám rádi pomohli, ale vás je těžké zastavit a zeptat se: S čím potřebuješ pomoct? Udělejte si také čas na svoji nejlepší kamarádku. Prochází obdobím, které pro ni vůbec není jednoduché. Vysvětlete jí, že jste tady pro ni a že se na vás může obrátit s čímkoli. Potřebuje to slyšet.


Týdenní horoskop pro Blížence: Zklidněte se, všechno bude dobré!

horoscopeBlíží se období vašich narozenin, a je to na vás vidět. Jste nervozní a nevíte, co dřív. Uklidněte se, všechno zvládnete, vy přece umíte sedět i na více židlích... Možná se vám v minulých dnech stala nepříjemnost, která souvisela s vaším zběsilým životním tempem. Pokud vás to donutilo k zamyšlení, je to jen dobře. Sice toho zvládáte hodně, ale zdraví máte jenom jedno!


Týdenní horoskop pro Raky: Dejte si dietku, neuškodí vám!

horoscopeZřejmě máte za sebou bouřlivé oslavy narozenin vašich blízkých, protože Býků je kolem vás poměrně hodně... máte se vzájemně rádi. :) Pokud je tomu tak, dejte si o víkendu malý půst, abyste se zase vrátili do normálu - at už od cukru, tuku, alkoholu nebo cigaret. Vašemu tělu malá očista určitě neuškodí, nemáme pravdu?


Týdenní horoskop pro Lvy: Lenošení je konec, musíte zabrat!

horoscopeMilé lvice, zase jste to trochu přepískly s venkovními aktivitami a doma vám stojí práce, kterou za vás nikdo neudělá. Děsí vás resty, které máte? Pak nezbývá nic jiného, než se na ně vrhnout! S chutí do toho, půl je hotovo, jak se říká. Uvidíte, že se vám uleví, a o to radši zase vyrazíte ven.


Týdenní horoskop pro Váhy: Nebojte se říct ostatním, co si myslíte!

horoscopeMilé Váhy, nebaví vás věčně poslouchat stížnosti ostatních? Tak jim to řekněte! Pokud se budete stále tvářit zúčastněně (a přitom si myslet něco jiného), budou vám všichni chodit plakat na ramínko stále, a vy nebudete mít klid. Nejste „obecní vrba“, máte svoje starosti, které nejsou nejmenší. Co takhle se o ně také podělit?


Týdenní horoskop pro Panny: Nechte se nést na obláčku, v životě moc často nepřiplouvají

horoscopeJako správná a čistotná Panna máte jistě umytá okna a jarní sluníčko vesele nahlíží k vám domů. Udělejte si radost a kupte si nějakou pěknou a naprosto nepraktickou věc pro potěšení. Čím bláznivější, tím lepší. Naučte se odvázat a zapomenout na chvíli na všechna pravidla a pořádky.


Týdenní horoskop pro Štíry: Myslete pozitivně!

horoscopeOdhoďte veškeré obavy a užívejte si života. Zdravotní problémy, které vás poslední dobou mohly trápit, ustupují, a s každým jarním dnem si opakujte ozdravnou afirmaci: Jsem zdravá a šťastná. Jsem zdravá a šťastná.


Týdenní horoskop pro Střelce: Prošli jste zkouškou ohněm? To musíte vědět hlavně vy sami!

horoscopeVykročte za svými cíli s radostí a přestaňte váhat. Ve středu vstupuje Slunce do znamení Blíženců, tak nezapomeňte popřát svým přátelům, kteří se v tomto znamení narodili. Jistě nějakého toho Blížence znáte a skvěle se doplňujete. V práci čekejte pochvalu od šéfa.


Týdenní horoskop pro Kozorohy: Peníze, peníze, peníze... zajímá vás i něco jiného?

horoscopeMísto neustálého přepočítávání vašich finančních rezerv se raději věnujte pohybu a zaměřte se hlavně na oblasti těla, které jsou pro vás problematické, to znamená kolena a střed trupu, jenž ovlivňuje držení těla. Choďte hezky vzpříma a pouvažujte o nějakém kurzy jógy, případně aspoň návštěvě maséra.


Týdenní horoskop pro Vodnáře: Bouře trvá, snažte se udržet směr!

horoscopePotlačte svoji věčnou nespokojenost a dejte svým věcem řád. Vychutnejte si každý den a chvilku si na vzduchu zafilozofujte. Víte, že to potřebujete. Ve středu zkuste držet lehký půst, který prospěje vašemu zdraví, nebo aspoň odlehčený den, tj. nic drastického, stačí vynechat věci, o kterých víte, že nejsou ideální.


Týdenní horoskop pro Ryby: Buďte opatrné, zdraví je důležitější než ambice!

horoscopeAbyste se mohla vyrovnat s novými úkoly, které na vás tento týden čekají, je potřeba se vypořádat se stávajícím, resp. těmi, které táhnete za sebou. Soustřeďte se na úkoly, které dlouho odkládáte, a vyčistěte si obrazně i doslova svůj prostor. Uleví se vám. A budete se cítit jako ryba ve vodě, v čisté vodě.

Reklama