64a80a4b0922bobrazek.png
Foto: Shutterstock

beran.gifBeran
Přestaňte ze svého neúspěchu obviňovat ostatní lidi, situaci i sebe. Pamatujte, že každý na tomto světě bojuje svou vlastní bitvu. Je důležité být šťastný bez ohledu na okolnosti. Přestaňte se tedy trápit současnou situací a dělejte věci, které vás dělají šťastnými.
Foto: Shutterstock

byk.gifBýk
Zdravotní potíže by vám mohly zkomplikovat druhou polovinu léta. Pokud víte o něčem, co byste měli řešit, nyní je ta správná chvíle, abyste předešli něčemu horšímu. Zajděte si k lékaři dřív, než bude pozdě.
Foto: Shutterstock

blizenci.gifBlíženci
Pokud se už nějakou dobu poohlížíte po koupi nemovitosti, příští týden mějte oči na stopkách, objeví se něco, po čem byste měli okamžitě sáhnout, ale pozor, nebudete jediní, kdo o to bude mít zájem. Tak rychle!
Foto: Shutterstock

rak.gifRak
Před dovolenou si plánujete dojít ke kadeřníkovi a toužíte po nové barvě? Tak to se také můžete těšit na zničené vlasy a úplně jiný odstín, než jste si přáli. Mořská voda, sluníčko i chlorovaná voda dokážou mnohé, tak to barvení raději nechte na podzim.
Foto: Shutterstock

lev.gifLev
Nebudete mít potřebu socializace, vystačíte si sami. Nemusí vás to nijak zneklidňovat. Budete mít čas na sebe a na své myšlenky a přijdou rozhodnutí, které vás posunou na úplně novou cestu.
Foto: Shutterstock

panna.gifPanna
Pokuste se konečně uzavřít mír se starým přítelem. Někdy je nejlepší zapomenout na minulost a vytvořit novou cestu. Je důležité zachovat chladnou hlavu a dobře analyzovat situaci.
Foto: Shutterstock

vaha.gifVáhy
Budete bojovat se záplavou podivných chutí, a pokud jim podlehnete, koledujte si o pořádnou bolest břicha či žaludeční záchvat. Vnímejte tedy dobře, co jíte, ať se vyvarujete těžkostem. Jinak bude váš týden pohodový.
Foto: Shutterstock

stir.gifŠtír
Nejistota ohledně vašeho vztahu převládá. Neformální nový vztah by se ale mohl vyvinout v něco víc. Cestování a kreativní koníčky budou tento týden vaším nejlepším přítelem. Dostat ze své mysli některé lidi může být těžší, než jste si mysleli.
Foto: Shutterstock

strelec.gifStřelec
Tíží vás záplava restů a nevyřízených záležitostí. Nemusíte se hned hroutit, ale rozhodně by chtělo se do této agendy pustit. Udělejte si seznam podle důležitosti a postupně věci řešte. I malý krok má rozhodně smysl.
Foto: Shutterstock

kozoroh.gifKozoroh
Množství grilovaček, svatebních hostin i jiného hodovaní se podepsalo jak na vaší váze, tak i na vašem pocitu těžkosti, se kterým se denně potýkáte. Sice je ještě téměř měsíc leta před námi, ale zkuste zvolnit a soustředit se na lehčí stravu.
Foto: Shutterstock

vodnar.gifVodnář
Zásobili jste se pořádnou dávkou nových knih, ale prázdniny se kvapem blíží ke konci a vy máte přečtenou sotva jednu. Zdá se, že se vším tím nabitým programem se vám je ani nepodaří během léta dočíst. Nezoufejte, podzim bude o poznání volnější a vy budete s hrnkem čaje usedat ke knize mnohem častěji.
Foto: Shutterstock

ryby.gifRyby
Rozhodli jste se na poslední chvíli uspořádat velkou rodinnou sešlost a nyní absolutně nestíháte vše potřebné naplánovat. Zjišťujete, že to asi nebude tak lehké, jak jste si představovali. Nebojte se požádat nejbližší přátele i rodinu o pomoc. Jistě vám pomohou tak, že vše zvládnete.
Foto: Shutterstock

Zdroj: autorka Linda Zdražilová

Reklama