Týdenní horoskop pro Berany:

horoscopeČasto působíte dost uzavřeně a nepřístupně, aniž byste si to uvědomovali, milí Berani. Zkuste letos nasadit úsměv na tváři a projevit vstřícnost i tam, kde byste to normálně neudělali, protože se domníváte, že je to házení perel sviním... ne vždy to tak musí být a nikdy nevíte, v jaké situaci dotyčného nebo dotyčnou v budoucnu potkáte. Trocha empatie ještě nikoho nezabila!
Speciální rada pro zamilované na Valentýna: Zkuste si k milostným hrátkám pustit nějaký ten lechtivý film. Uvidíte, jak se rozvášníte, a ocení to zejména váš partner.


Týdenní horoskop pro Býky:

horoscopeNěkdy jsou vaše nároky opravdu nesplnitelné, milí Býci. Měli byste projevit ke svému okolí více tolerance, a to nejen doma, ale i v práci. Ne každý je schopný takových výkonů jako vy, navíc velmi dobře víte, že i vy máte výpadky, jen je umíte maskovat lépe než ostatní. Nikoho neduste, všichni mají svých starostí dost i bez vašeho pruzení. :)
Speciální rada pro zamilované na Valentýna: Zkuste pro jednou vyměnit vaši pohodlnou postel v ložnici za jiné místo... vás neubude a partner bude nadšený!

.


Týdenní horoskop pro Blížence:horoscope

Jste zbytečně vznětliví, milí Blíženci, přitom jste se do současné situace přivedli vy sami, tak nemáte důvod být naštvaní na lidi okolo vás, oni za to nemohou! Snažte se zkorigovat vaše aktivity tak, abyste každý den neměli jazyk na vestě, a uvidíte, že se zlepší i špatný spánek, který vás poslední dobou trápí. Znáte to pěkné pořekadlo, které říká, že nemůžeme sedět jedním zadkem na několika židlích? Tak si ho zapište za uši!
Speciální rada pro zamilované na Valentýna: Váš partner/ka od vás čeká, že přijdete s nějakým nápadem, zkrátka že ho/ji konečně taky jednou mile překvapíte. Nemusí jít o nic velkého, hlavně že si vůbec vzpomenete!


Týdenní horoskop pro Raky:

horoscopeVíte dobře, že kolem sebe potřebujete harmonické prostředí. Většinou jste to také vy, kdo je vytváří, ale poslední dobou jako by vám došly síly a ne a ne je znovu načerpat. Máme jednoduchou radu: Udělejte si čas jen sami pro sebe, milí Raci. Vyrazte na nákupy, zaplavat si, na procházku, zkrátka ať uděláte radost jen sami sobě, neohlížejte se tentokrát na druhé.
Speciální rada pro zamilované na Valentýna: Chce to květiny, hodně květin! Zima je dlouhá a nehostinná, a vy tak milujete všechno živé. Rozprostřete po posteli okvětní lístky a uvidíte, jaké zázraky to s vámi i s vaším partnerem udělá!


Týdenní horoskop pro Lvy:

horoscopePřekvapuje vás, že vás někteří vaši přátelé přestali vyhledávat? Nedivte se jim, pravděpodobně za tím není nic tak hrozného, zkrátka chtějí jen zjistit, jestli si na ně vůbec vzpomenete vy sami. Vemte telefon do ruky a ozvěte se jim! Pomůžou vám i s vašimi splíny, které se hromadí ve vaší duši... nemusíte o nich hned mluvit a rozebírat je na součástky, to není nutné. Často stačí vyposlechnout si druhé a zjistit, že i oni mají své starosti, že v tom rozhodně nejste sami.
Speciální rada pro zamilované na Valentýna: Vám je těžko radit, v lásce jste přeborníky a málokdo vás překvapí, milí Lvi, že? Ale přece jen: Co takhle zapojit do milostné hry i jiné smysly než především oči? :)


Týdenní horoskop pro Panny:

horoscopeVy jste rády „pány situace“, milé Panny, ale vaše citlivá duše vás mnohdy zradí a připomene vám, že nejste až tak jisté v kramflecích. Nevadí, naopak je to daleko lepší, než kdybyste měly místo srdce kus kamene! Jestli máte pocit, že jste v koncích, nebo vás ovládá nejistota, nestyďte se a obraťte se na vaše přátele o pomoc. Jsou skvělí a pomohou vám!
Speciální rada pro zamilované na Valentýna: Tohle bude váš den, vychutnejte si ho plnými doušky. Naplánujte si všechny činnosti, které máte nejraději, a znásobte tak vaši i partnerovu rozkoš. Bude to nezapomenutelné. :)


Týdenní horoskop pro Váhy:

horoscopeMilé Váhy, netrapte se tím, co bude, žijte přítomností! Vaše věčné strachování se o své bližní ničemu nepomůže, naopak! Je navíc velká naděje, že váš partner vás během týdne překvapí nečekaně příjemnou zprávou a vy si konečně začnete užívat harmonických chvil, po kterých tolik toužíte. Jen si dejte pozor na svou imunitu, hrozí, že byste mohli podlehnout zákeřným virům.
Speciální rada pro zamilované na Valentýna: Moc dobře víte, že láska prochází žaludkem a vašemu kuchařskému umění odolá málokdo! Svou drahou polovičku nejvíce potěšíte, když doma ukuchtíte některou z vašich specialit, a budete si užívat společných chvil u rodinného krbu, při kterých budete vrnět blahem.


Týdenní horoskop pro Štíry:

horoscopeMilí Štíři, máme pro vás dobrou zprávu, čekají vás nadějné zítřky. V posledních dnech se vám zrovna moc nedařilo, vězte ale, že se vše k lepšímu obrátí. Nejen na poli pracovním, ale i milostném, sršíte energií a to nenechává snad nikoho ve vašem okolí v klidu. V práci máte navíc možnost si výrazně polepšit, stačí jen brnknout na správnou notu svého šéfa a bude ruka v rukávě.
Speciální rada pro zamilované na Valentýna: Kdy jindy, než na svátek všech zamilovaných nakopnout vaši sexuální energii? Hupsněte do rajcovního prádélka, zapalte svíčky a vychutnejte si erotickou masáž, nebudete litovat!


Týdenní horoskop pro Střelce:

horoscopeVášniví a erotikou doslova nabití Střelci, přišel váš čas! Celý týden se těšíte, až přijde sobota, protože láska pro vás znamená nejvíc! Máte se na co těšit, Valentýn bude pro vás dnem plným překvapení. Opadne z vás stres a nervozita a užijete si ho tak jako nikdo jiný. Hoďte za hlavu běžné starosti, na ty bude dost času od pondělí, kdy bude potřeba, abyste se koncentrovali především na pracovní úkoly, které jste slíbili splnit.
Speciální rada pro zamilované na Valentýna: Jestliže někoho už dlouho obdivujete, neváhejte s jeho oslovením, právě teď je ta vhodná doba a váš objekt touhy vám padne k nohám!


Týdenní horoskop pro Kozorohy:

horoscopeNesnažte se za každou cenu prosadit sebe sama a své názory. Možná ještě v práci, tam se ostré lokty hodí, ale doma by vám podobné chování rozhodně dobrou službu neudělalo. Ostatní mají také právo říct svůj názor, nejste to jen vy, kdo má právo na rozhodování. Máte-li pocit marnosti, věnujte se dětem, ty jsou přece naší budoucností!
Speciální rada pro zamilované na Valentýna: Jste většinou zvyklí jít rovnou na věc, milí Kozorozi. Zkuste na to tentokrát jít pomalu, něžně, jakoby zdrženlivě... uvidíte, jak to vašeho partnera/vaši partnerku dostane do varu!


Týdenní horoskop pro Vodnáře:

horoscopeZnáte vynikající českou trezorovou komedii Bílá paní? Že ne? Sežeňte si ji! Máte totiž podobný problém jako soudruzi z onoho filmu: Nesmíte se tříštit na detailech! :) A právě to se vám poslední dobou stává čím dál častěji. Ve snaze vidět i to, co nevidí jiní, sledujete věci, které nejsou vůbec tolik podstatné, a uniká vám smysl celku! Zapracujte na sobě, ať nevypadáte směšně, to je to poslední, o co stojíte, nemáme pravdu?
Speciální rada pro zamilované na Valentýna: Rádi děláte okolky a jste rádi sváděni. Zkuste tentokrát novou roli a vy buďte v pozici toho, který musí „dobýt Bastilu“. Uvidíte, že si to užijete vy i partner. :)


Týdenní horoskop pro Ryby:

horoscopeHlavně nepodléhejte dojmu, milé Ryby, že se proti vám všechno spiklo! To je rozhodně dojem mylný, život prostě přináší radosti i starosti, a to všem, bez výjimky. Není každý den posvícení, jak se říká, ale vy rozhodně nemáte důvod k tomu, abyste si myslely, že jste na tom hůře než ostatní. Kdepak! Už jen to, že máte kolem sebe tolik skvělých přátel, je přece pádným důvodem k optimismu!
Speciální rada pro zamilované na Valentýna: Zkuste pro tentokrát zapomenout na dlouhou předehru a nekonečné vábení, překvapte partnera a jděte rovnou na věc! Jeho skvělý výkon vám potvrdí, že jste tuhle změnu potřebovaly jako sůl. :)

Reklama