Týdenní horoskop pro Berany:

horoscopeV příštích dnech vás nerozhodí opravdu skoro nic a nikdo. Potřebujete-li vyřešit záležitost, která se už delší dobu táhne a na kterou jste doteď tak zvaně „neměla nervy“, pusťte se do toho, budete úspěšná a „protistrana“ si možná ani nevšimne, jak výhodně jste ze všeho vybruslila. :)


Týdenní horoskop pro Býky:

horoscopePotřebujete slyšet slova útěchy a naštěstí se vám jich dostane. Porozumění najdete i u vaší polovičky, ale nečekejte, že vám nějak výrazně ulehčí. Váš partner je zvyklý, že jedete na sto padesát procent. Postěžovat si ale můžete kamarádce, sestře nebo mamince, zkrátka ženě, která vás zná nejlépe. A co takhle zajít po dlouhé na nějaký ten „babinec“? Nebo ho rovnou uspořádat?


Týdenní horoskop pro Blížence:

horoscopePokud budete slavit vaše letošní narozeniny v příštím týdnu, bude to jedna z nejklidnějších oslav. A možná ani na tu nebudete mít chuť. Letos zkrátka máte jiné starosti, a že vám přibyl rok navíc, neřešíte. Hlavně že se jede dál, to vám vyhovuje. Dlouhé zastávky a prostoje nemáte ráda. :)

.


Týdenní horoskop pro Raky:

horoscopeBudete uvolněná a najednou přestanete řešit „hlouposti“ - tedy maličkosti, které vám sice vadí, ale v podstatě s nimi nemůžete nic dělat. To je ten správný přístup, nenechte se rozhodit nepodstatnými věcmi, dobře přece víte, co je v životě důležité... a v těchto dnech to „důležité“ vnímáte velmi jasně, asi jako by se v dlouho potemnělé místnosti náhle rozsvítilo tisíc žárovek. :)

 


Týdenní horoskop pro Lvy:

horoscopeVaše fantazie vám přináší uvolnění a možnost těšit se na věci budoucí, nesmíte být ale zklamaná, když se věci vyvíjejí jinak, než jste si vysnila. Zejména lidi kolem sebe se snažte vnímat v reálných barvách a nepřikrášlujte si jejich vlastnosti, jinak vám hrozí zklamání.

 


Týdenní horoskop pro Panny:

horoscopeV těchto dnech žijte příslovím: Nečiň druhým, co sám nechceš, aby oni činili tobě. Nenuťte nikoho, a to ani vaše děti, dělat to, co sama neděláte s radostí. Nebo po nich aspoň nechtějte, aby projevovaly neutuchající nadšení. :) Pokud jste ovšem v práci v nadřízené pozici, tam máte čestnou výjimku. :)


Týdenní horoskop pro Váhy:

horoscopeV práci se projeví vaše schopnost o věcech přemýšlet do hloubky. Přijdete na něco, co bude minimálně v rámci vašeho pracovního prostředí velmi významným zlepšením - a to nejen pro vás, ale i pro vaše kolegy a nadřízené. Doma si naopak trochu vydechněte a nic neplánujte. Nechte věci plynout.


Týdenní horoskop pro Štíry:

horoscopeUmíte ocenit, když vám někdo pomůže, a umíte se také odvděčit. V těchto dnech nešetřete chválou a třeba ani hmotnými dary, pokud se jedná o vaše blízké. Máte šťastnou ruku ve výběru věcí, které druhým udělají opravdovou radost. A pro vás bude velkým zadostiučiněním, jak jste se krásně trefila, i když vůbec nemusí jít o dárek velký nebo nákladný.

 


Týdenní horoskop pro Střelce:

horoscopeMusíte zariskovat, abyste získala to, po čem už delší dobu toužíte. Pokud se jedná o investici, kterou jste již dříve zvažovala, teď je ten správný čas. Je-li ovšem objektem vašeho zájmu jistá osoba opačného pohlaví, tam s riskem opatrně... je třeba počítat i s citovou ztrátou, pokud věci nepůjdou tak, jak jste si představovala. Ale zase budete mít jedinečnou zkušenost, která vás posune dál. :)


Týdenní horoskop pro Kozorohy:

horoscopePokud jste nedávno změnila pracovní prostředí a dosud jste na sebe nechtěla příliš upozorňovat, v těchto dnech máte možnost zazářit. Nestůjte skromně v koutě a vyjděte na světlo se svým skvělým nápadem. Vaši invenci ocení i váš partner nebo vaše děti, zvlášť pokud vymyslíte na volné dny netypický program a nebudete nikoho nutit k zaběhnutým činnostem. :)


Týdenní horoskop pro Vodnáře:

horoscopePotřebujete kolem sebe více optimistických lidí! V těchto dnech budete naprosto přirozeně vyhledávat společnost těch, mezi nimiž se dobře cítíte, chcete vidět úsměvy a upřímně se pobavit, neřešit problémy a nebýt součástí konfliktů. Škarohlídi vás nebaví, a je dokonce možné, že pokud nějaké ve svém blízkém okolí máte, nadobro se s nimi rozloučíte. Jsou totiž koulí na vašich nohách.

 


Týdenní horoskop pro Ryby:

horoscopeSnažte se krotit své vášně, a to především doma. Nevyvolávejte konflikty a nehádejte se za každou cenu, a už vůbec ne o zbytečnosti. Máte-li pocit, že to nevydržíte, radši z domu utečte ven. :) V práci by naopak menší výměna názorů neškodila, protože by pročistila ovzduší. Jen počítejte do deseti, než šéfovi vpálíte, co si o jeho rozhodnutích v posledních dnech myslíte. :)

 

Reklama