ber.gifBeran
Kdo vytrvá, ten nakonec dosáhne svého. Přestože se vám vaše snažení jeví jako zbytečné, nakonec se snaha vyplatí. Stačí si jít za svým cílem a nepolevit, ani když vám bude okolí házet klacky pod nohy. Příští týden se konečně dočkáte. Lidé ocení vaši snahu a vy budete vědět, že to mělo smysl.

byk.gifBýk
Ne každý vztah, ve kterém je láska má smysl. Sice se říká, že láska hory přenáší, ale rozdíly mezi některými partnery jsou tak propastné, že nemá cenu se je snažit překlenout. Pokud máte ve vztahu problémy, promluvte si s partnerem, jestli není na čase ukončit vaše vzájemné trápení.

bliz.gifBlíženci
V létě jste trochu polevila v režimu. Jen se přiznejte. Zmrzlin a grilovaček nebylo zrovna málo. Jenže ani se nenadějete a přijdou chladnější měsíce, kdy byste mohla mít problém nasoukat se do vašich oblíbených kalhot. Zkuste trochu odlehčit jídelníček, uvidíte, že se budete cítit lépe.

rak.gifRak
V následujícím týdnu se budete cítit dobře ve společnosti dětí. Asi se ve vás probudí silné mateřské pudy. Bezdětné ženy se půjdou procházet kolem dětského hřiště a ty, které dětí mají, budou na své miláčky milejší než obvykle. A to ratolesti velmi ocení.

lev.gifLev
Tento týden si dávejte pozor na vztahy, které udržujete dlouhodobě. Může se jednat o manžela nebo o nejlepší kamarádku. Hvězdy v tomto případě nejsou konkrétní. Co je však jisté je to, že někdo z nich má za lubem něco nekalého. Třeba se vás chystá partner podvést nebo kamarádka získat vaši pracovní pozici. Mějte se na pozoru. Jak se říká, důvěřuj, ale prověřuj.

panna.gifPanna
Venuše je nakloněná k plození dětí. Jestliže se o početí pokoušíte, rozhodně můžete tento týden navýšit počet pokusů. Jen počítejte s tím, že pokud otěhotníte v tomto období, budete mít dceru. Vy co naopak otěhotnět nechcete se chraňte všemožnými prostředky nebo raději vůbec s nikým nespěte. Vibrace jsou opravdu silné.

vaha.gifVáhy
Trápí vás již delší dobu zdravotní problémy? Vše může plynout ze špatné psychiky. O tu musíte co nejvíce pečovat, zvláště pak v srpnu. Pokud máte ještě pár dní dovolené, neváhejte je vybrat a jeďte sama například na hory. Procházky v lese fungují jako terapie, a když nebudete s nikým mluvit, budete mít čas na přemýšlení. Ticho léčí.

stir.gifŠtír
V dávných dobách za vším lidé viděli nějaké božstvo. A to mělo spoustu výhod. Katastrofy byly na koho svést a špatné chování mělo být potrestáno. Jestliže nevěříte v boha, udělejte si nějakou svou modlu. Berte to poté jako něco, co vám zabrání v tom konat špatné věci. Poslední dobou s vaším rozhodování hvězdy totiž nejsou vůbec spokojeny.

strelec.gifStřelec
Pokud se vám poslední dobou zdálo, že jste unavení, tento týden se to změní. Vaše dny se projasní a budete mít mnohem lepší náladu. Využijte energii k řešení problémů. Připravte se na změny. Nejlepší to bude o víkendu. Slunce vás nabije energií.

kozo.gifKozoroh
Je čas si trochu povyrazit. I když občas zaprší, je léto a neměla byste pořád sedět doma. Vyjděte si s kamarádkami nebo kupte lístky do kina. Procházka do parku by vám také prospěla. A nebo umluvte rodinku na výlet. Nové zážitky čekají.

vod.gifVodnář
Trápí vás nějaké problémy? Možná vše berete zbytečně vážně a děláte z komára velblouda. Nakonec zjistíte, že jste se zbytečně stresovala. Vždycky může být mnohem hůř. Projděte se, zasportujte si, jděte poklábosit s kamarádkou a vyčistěte si hlavu.

ryby.gifRyby
Nebojte se těžkých situací, které vás čekají. Všechno dobře dopadne, ačkoliv vám to tak možná nepřijde. Buďte silní a pozitivní. To je prvním krokem k úspěchu. Pokud to nepůjde přesně tak, jak byste si přáli, buďte připraveni dělat kompromisy. Zbytečně se ale nestresujte.

Reklama