5a7872c3bdaaf5a3b8bc4a7c27obrazek.jpgBeran
Pokračujete ve hvězdné jízdě. Venuše na vás bude dohlížet v milostných sférách a bude vám dost nadržovat. Budete hýřit vtipem i šarmem a na ulici se za vámi otočí hned několik očí. Na vás bude se neunáhlit ve svých rozhodnutích. Docela vám závidíme, další prima týden před vámi.  

5a3b8bd791023obrazek.jpgBýk
Energie seslaná hvězdami rozhýbe vše kolem vás i vás samotnou. Co dřív nešlo, najednou je mnohem snadnější. Tak to využijte, sil máte na rozdávání a klidně ji upustě - třeba tancem, během nebo nočním flámem, no co, někdy je to povolené. I okolí si všimne, že jste se probudila z letargie, a bude nadšené tou změnou.  

5a3b8bec6b323obrazek.jpgBlíženci
Je čas vyrazit do společnosti, přijdete na jiné myšlenky a zlepšíte si náladu, která je trochu na bodu mrazu. A možná vám tam také dojde, že hledáte a přitom hledat vůbec nemusíte. Stíny pochybností ale přejdou a koncem týdne vám bude po všech stránkách lépe. Blýská se na lepší časy.  

5a3b8c0474793obrazek.jpgRak 
Nemáte pocit, že vám váš život trochu protéká mezi prsty? Nemyslíte, že je nejvyšší čas s tím něco udělat? Najděte si čas jen pro sebe, ničím se nerozptylujte a popřemýšlejte o tom, co vlastně chcete a jaká jsou vaše očekávání v budoucnosti. Možná zjistíte, že s tím je opravdu potřeba něco udělat...

5a3b8c187690bobrazek.jpgLev 
Tento týden se ponese v duchu změn. A těch dosáhnete v mnoha případech dobrou komunikací. Tak se toho nebojte. Nezapomínejte být také dobrým posluchačem a přítelem, v budoucnu se vám to jistě vyplatí. Vsaďte také v následujících dnech na smích. Ten vás „nakopne“ a zajistí vám delší život.

5a3b8c2959e94obrazek.jpgPanna 
Nebuďte mrzutí, brzy bude lépe. Špatné nálady přichází a zase odchází. Tak se zbytečně „nekoupejte“ v negativních myšlenkách a raději se těšte na nové věci, které na vás čekají. Abyste si zlepšili den, naplánujte si nějaký sraz s přáteli nebo výlet do přírody. Venku je krásně, tak toho využijte!

5a3b8c40918c5obrazek.jpgVáhy
Ve vašem hledáčku je nějaký muž, který se vám moc líbí. Jenže nastupuje ono klasické ženské myšlení a otázky typu, napíše, chce mě vidět, líbím se mu? Máme pro vás jednu radu. Vykašlete se na to a běžte tomu štěstíčku naproti. Nebojte se mu napsat, že byste ho ráda zase viděla, ale nepřehánějte to. Vlezlé ženy nemá nikdo rád. A pokud bude odpověď negativní, řekněte si, že alespoň neztrácíte drahocenný čas. Navíc pro jedno kvítí slunce nesvítí. Zase se někdo objeví.

5a3b8c50b3374obrazek.jpgŠtír
Upusťte od svých denních povinností a nebojte se do nich zapojit i druhé. Je sice krásný pocit, zvládnout vše sama a navíc dobře, ale čeho je moc, toho je příliš. I vy máte právo na klid a trochu toho času. Doma tedy rozdejte jasné úkoly, kdo s čím bude pomáhat. Stůjte si pevně za svým, i když bude rodina proti. Dětem pohrozte, že jim vezmete telefony a partnerovi třeba sexem, nebo něčím jiným, co má rád. V práci je to stejné. Kolegyni tedy nehrozte sexem, ale slušně ji požádejte o pomoc. Nabídněte jí, že následně, po splnění všech pracovních záležitostí, zajdete na něco dobrého. Uvidíte, že se vám bude ihned lépe dýchat a žít.

5a3b8c6142f69obrazek.jpgStřelec
Právě teď je ideální čas začít sama se sebou něco dělat. Pokud už dlouho toužíte po jiném účesu, běžte do toho. Chtěla byste si nechat vylepšit prsa, odsát tuk, upravit víčka? Navštivte plastickou kliniku. Zkrátka, udělejte krok ku předu, k lepším a hlavně spokojenějším zítřkům. A že vám okolí něco z toho nedoporučuje? Jsou to snad oni, kdo chce změnu, ne! Jste to vy! Tak poslouchejte svůj vnitřní hlas a následujte ho!

5a3b8c75d5756obrazek.jpgKozoroh
Hvězdy vám na tento týden posílají povzbuzení k tomu, abyste si začly svůj letošní úkol. Ať už to bylo hubnutí, cvičení a nebo jen změna určitých návyků, začněte s tím v tomto týdnu, protože máte velkou šanci, že se vám povede dosáhnout cíle. Neříkejte si od pondělí, ale začněte hned dnes.

5a3b8c898c821obrazek.jpgVodnář
V práci se na vás valí kopa úkolů, připravte se na to o víkendu velkým odpočinkem. Nepouštějte se do velkého plánování, co chcete po práci stihnout, protože nejspíš budete muset všechno odvolávat. Nebojte se, jde o přechodný stav a možná ho zapříčiní výpověď kolegy, u kterého to nečekáte.

5a3b8ca22e11cobrazek.jpgRyby
Překvapte svůj protějšek a naplánujte tajně společný večer ve jménu romantiky. Připravte si krásné prádlo, uvařte muži večeři podle jeho gusta a na stolek položte masážní olej, protože přesně takové uvolnění se bude líbit jak jemu, tak snad i vám, pokud bude schopen jej oplatit. Nejpříznivější večer nastane ve středu.

Uložit

Reklama