5a7872c3bdaaf5a3b8bc4a7c27obrazek.jpgBeran
Příští týden je ve znamení změn. Hvězdy vás nenechají v klidu a vy ucítíte, že je čas například změnit účes, koupit si něco úplně nového a pro vás netypického na sebe, vymalovat pokoj či koupit záclonu, co už si slibujete dlouho. Každopádně jděte do toho. Rozhodně se vám bude dařit a ona změna bude rozhodně k lepšímu.

5a3b8bd791023obrazek.jpgBýk
Minulý týden jste byli na houpačce spíš dole, ale teď se vaše pozice změní a spíše budete blíž slunci. Nic špatného vás nečeká, tak se nebojte nasadit úsměv na tvář. Bude vám to víc slušet a i okolí se promění. Zkuste trošičku slevit ze svého plánování a dodržování termínů, některé prostě dodržet nejde…

5a3b8bec6b323obrazek.jpgBlíženci
Tento týden půjde ještě všechno jako po drátkách. Dokonce i po finanční stránce se vám povede dobře a budete si moci dopřát něco nad rámec vašich běžných výdajů. Tak si udělejte malou radost. Nebo třeba kupte někomu dárek, pokud bude od srdce, potěší vás i obdarovaného.  

5a3b8c0474793obrazek.jpgRak 
Raci, co se takhle za tu dřinu a pracovní nasazení v předchozích týdnech náležitě ocenit? Kupte si něco pěkného na sebe, zajděte si s kamarádkami na kafe a dortík, běžte na výstavu nebo se objednejte na nějakou kosmetickou proceduru. Zkrátka si dopřejte cokoliv, co vám vykouzlí úsměv na tváři. Bez výčitek.

5a3b8c187690bobrazek.jpgLev 
Škytáte, milí Lvi? Dost pravděpodobně na vás někdo myslí. Nezapomněli jste na nějakou důležitou schůzku, setkání nebo telefonát? Zapřemýšlejte, zdali vám něco nevypadlo z paměti nebo jste si nepoznamenali do diáře. A pokud máte svědomí čisté, možná je to znamení, že byste se měli opět s někým, jistě pro vás důležitým, setkat.

5a3b8c2959e94obrazek.jpgPanna 
Pokud cítíte, že na vás jde splín, není se čemu divit. Hvězdy se s vámi tento týden mazlit nebudou. Špatná nálada může jít ruku v ruce se stresem a psychickým vypětím. Držte se proto zkrátka a raději se vyhýbejte všemu, co by vás mohlo ještě více rozhodit. Žádné strachy, tohle bude jen krátké období.

5a3b8c40918c5obrazek.jpgVáhy
Poslední dobou nemáte na nic čas. Začíná vám to vadit, jenže je důležité si říci, že to si děláte sama. Teď možná protestujete, ale je to tak. Řekněte, to jste opravdu tak vytížená, abyste si nenašla čas na kamarádky, které tolik zanedbáváte? Nejspíš ne. Zkuste vypustit méně důležité věci, jako je úklid bytu, ten počká, a zajděte se svými nejbližšími na dobrou večeři. Skvělá společnost vám pomůže se uvolnit, zbavit trápení a nabije vás pozitivní energií. I to za ten čas stojí, nebo ne?

5a3b8c50b3374obrazek.jpgŠtír
Máte teď šetřivé období, ale víte, jak to je, nic se nemá přehánět. Je sice fajn mít nějakou finační rezervu, ale nezapomínejte ani na své potřeby. Takhle byste se dostala do psychické pasti. Jestli toužíte po masáži, kadeřníkovi nebo novém svetru, ale přijdou vám, že to jsou zbytečně vyhozené peníze, vzpomeňte si, pro koho to děláte, sama pro sebe. A na sobě rozhodně nešetřete. Pamatujte na to!

5a3b8c6142f69obrazek.jpgStřelec
Už vás také ta zima nebaví? Pak není nic jednoduššího než si dlouhé večery zpříjemnit. Máte hned několik možností. Začněte třeba po večerech cvičit. Nemusíte vyrážet do fitka, můžete posilovat i z pohodlí domova. Hormony štěstí, které se vám budou vyplavovat, udělají své. Nebo, což je úplně nejlepší, připravte pro vás a drahou polovičku chutnou večeři. Nezapomeňte ani na dezert, podávaný, jak jinak, než v ložnici. Toto praktikujte pár týdnů. Než se nadějete, bude zde tolik očekávané jaro. A vás se do žil vlije opět nová síla.

5a3b8c75d5756obrazek.jpgKozoroh
Že vy jste zase potřebovala rychle říct svůj názor a teď kroutíte hlavou nad tím, že se vám kamarádka vůbec neozývá? Potlačte v sobě tu neustálou potřebu všechny ukázňovat a vnucovat jim svůj názor. Každý má právo na ten svůj a zrovna politika by vám do osobního života a dlouholetého přátelství zasahovat neměla. Snad si své kamarádky vážíte za něco jiného, nebo ne?

5a3b8c898c821obrazek.jpgVodnář
Všechno je zalité sluncem, a i když není na obloze, tak vy se usmíváte na všechny strany. Celý týden vás bude provázet dobrá nálada a nikdo vás nebude mít šanci rozhodit. Snažte se udržet si tento pohled na svět co nejdéle i za cenu odrazení všech negativních lidí kolem vás. Ty přece k životu nepotřebujete.

5a3b8ca22e11cobrazek.jpgRyby
Dejte si horkou vanu a nejlépe aspoň třikrát v tomto týdnu! Potřebujete své tělo prohřát a nenechat ho podlehnout všem bacilům, které se kolem vás v tuhle chvíli motají. Do vany přimíchejte bylinné oleje a snažte se je i inhalovat. Tento týden nesportujte, hrozí vám zranění, které by vás opakovaně mohlo potrápit ještě dalších několik let.

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Reklama