5a7872c3bdaaf5a3b8bc4a7c27obrazek.jpgBeran
Děje se vám jedna úžasná věc za druhou. A ještě chvíli se svezete na této šťastné vlně. Zkuste z toho vytěžit co nejvíce – vrhněte se do nových projektů, zkuste oslovit nějakého přitažlivého „cizince“ nebo podnikněte něco bláznivého. Zároveň se připravte na to, že toto hvězdné období má právo také skončit.

5a3b8bd791023obrazek.jpgBýk
Znáte pořekadlo – trpělivost růže přináší? Vy to ale často vzdáváte už na začátku. Potrénujte trochu svoji trpělivost a bude to nést své plody. Posunete se dál a otevřou se vám nové dveře. A už dost frází. Následující týden pro vás bude fajn, ale zkuste být víc trpělivý.

5a3b8bec6b323obrazek.jpgBlíženci
Tak už se na ten svět usmějte. Dost často nasadíte už ráno mračouna a ten vám zůstane po celý den. Zkuste jednou cestou z práce či do práce odložit knížku, nebo sluchátka a vnímat lidi kolem vás. Usmát se na ostatní, někomu pomoci, setkat se s někým pohledem a kývnout mu na pozdrav.

5a3b8c0474793obrazek.jpgRak
Raci, neklesejte na mysli, jestli se vám něco nedaří nebo nemáte pocit úplného štěstí. Vše se brzy otočí k lepšímu. Zaměřte pouze a jen na sebe. Popřemýšlejte o tom, co by vám udělalo šťastné a spokojené a jděte si za tím. Postavit sám sebe na první místo je občas nesmírně důležité!

5a3b8c187690bobrazek.jpgLev
Něco nového se blíží! Že by nový vztah? Práce? Rodina? Mějte oči otevřené, změna přijde nečekaně a bude jednoznačně pozitivní. Ale pozor, Lvi, hlídejte si své zdraví. Zobejte vitaminy, zajděte si na preventivní prohlídku a dávejte na sebe pozor.

5a3b8c2959e94obrazek.jpgPanna
Milé Panny, je načase máknout. Zkuste prokrastinovat minimálně, přidejte trochu více po sportovní stránce a nezapomínejte se kvalitně stravovat. Uvidíte, že vám takový životní styl brzy přinese své ovoce. Také začněte pomalu šetřit, letošní Vánoce se totiž plácnete přes kapsu.

5a3b8c40918c5obrazek.jpgVáhy
Začíná na vás doléhat hektické období, které k předvánočnímu času neodmyslitelně patří. Dřív než se z toho zblázníte, zkuste si pro jednou naplánovat pár týdnů dopředu. Udělejte si harmonogram a snažte se plnit úkoly podle toho, jak jste si je napsala. Budete mít větší klid a navíc i radost ze splněných úkolů.

5a3b8c50b3374obrazek.jpgŠtír
Máte pocit, že partnera brzy uhodíte, protože vám leze na nervy? Zkuste se držet a neublížit mu, místo toho si naplánujte prodloužený víkend někde, kde budete jen vy. Potřebujete vydechnout a hlavně vypnout! A že takový luxus si kvůli dětem nemůžete dopřát? Můžete, musíte! Jen ať je manžel/přítel pohlídá, jistě to zvládne.

5a3b8c6142f69obrazek.jpgStřelec
Tak jako si děláme doma pořádek, je občas dobré roztřídit i přátelé. Zamyslete se, kdo vám v poslední době pomohl a naopak, která osoba o vás nejeví dostatečný zájem. Naučte se rozpoznávat ty, jež za vaší energii stojí. Jinak totiž skončíte brzy vyčerpaná a velmi zklamaná. To si určitě nezasloužíte.

5a3b8c75d5756obrazek.jpgKozoroh
Dvakrát měř a jednou řež! Toto přísloví si opakujte znovu a znovu, protože vás čeká rozhodování v nepříjemných situacích a je potřeba se opravdu na věc podívat z více úhlů. Občas až moc rychle odsoudíte věc v zárodku a pak litujete.

5a3b8c898c821obrazek.jpgVodnář
Neodkládejte na zítřek to, co byste mohli začít už dnes. Ať už je to cvičení a nebo odlehčený jídelníček, začněte hned teď. Vždy se najde něco, co vás v pondělí, nebo začátkem dalšího měsíce zase odradí a posunete to na další. Nedělejte to a zapracujte na sobě.

5a3b8ca22e11cobrazek.jpgRyby
Vytvořte si nový seznam svých osobních cílů a zamyslete se nad tím, jak jich postupně dosáhnout. Neměli jste zrovna nejlepší období a musíte se z něj začít pomalu sbírat a posouvat se dál. Nejlepším lékem je práce a aktivity, které vám dělají radost, i kdyby to mělo být sledování nového seriálu.

Reklama