Beran
Během tohoto týdne vás čeká pořádná dřina. Ať už v práci nebo doma. Budete toho mít pořádně nad hlavu. Ale nebojte! Vy to zmáknete. Jste přeci silná žena. Na konci týdne si ale hoďte nohy na stůl a odpočívejte.

Býk
Doma vás čekají neshody a s partnerem a možná jedna pořádně vyhrocená situace. Raději se zabavte, abyste přišla na jiné myšlenky. Zajděte do fitness centra, na procházku nebo se dejte do díla podzimních dekorací.

Blíženci
Pusťte se do malých oprav ve vašem domově. Půjde vám to totiž neuvěřitelně od ruky a dobře odvedená práce vám zvedne náladu. Tak kde je potřeba zatřít flíček na stěně, vyměnit žárovku nebo přimontovat uvolněný šroubek?

Rak
Více než kdy jindy dbejte na váš spánek, který vám nyní citelně chybí. Jste unavená a s náladou pod psa. Zkuste váš deficit dohnat co nejdříve. Třeba hned o víkendu. A nezoufejte, brzy se to zlepší a vy budete mít energie na rozdávání.

Lev
Dbejte více na svoji intuici. Možná vás někdy zradila, ale nyní se to nestane. Jen vy máte v ruce svá rozhodnutí a tušíte, která jsou ta správná. A nebojte se být maličko bezohlední. Jen pozor na tu hranici, která je tenká.

Panna
Nejlépe vám bude v kruhu rodinném či s přáteli, kterým můžete věřit. Buďte ale obezřetné k cizím lidem. Někteří z nich se vám budou snažit vetřít do přízně, ale jejich úmysly nebudou vůbec čisté.

Váhy
Momentálně nadchází čas, který bude vhodný k velkým rozhodnutím. Jestliže plánujete sňatek, rodinu, půjčku či pořízení psa, je teď správný okamžik. Nemusíte se bát, hvězdy jsou vám nakloněny a dohlídnou na dobré výsledky.

Štír
Máte stále pocit, že všichni kolem vás jsou si jistí tím, co v životě dělají, a vy jen tápete? Možná je na čase udělat velkou změnu, na tu není totiž nikdy pozdě! Nechte obavy stranou a ucházejte se i o pracovní pozice, o kterých si myslíte, že na ně nemáte.

Střelec
Dejte si pozor v práci. Nejspíše se vám někdo snaží nenápadně škodit a házet na vás špínu. Měla byste být pořádně ostražitá a nevěřit každému, kdo se tváří mile. Zdánlivě neškodné řeči, které pak o vás vede před šéfem, se mohou nabalovat a vy před ním nebudete vypadat dobře.

Kozoroh
Netlačte na pilu a rodícímu se vztahu nechte volný průběh. Co se má stát se zkrátka stane. Možná se vám závěr nebude líbit, ale když to skončí dřív, alespoň si ušetříte zbytečné trápení. Nikdo ale neříká, že vám to nemůže vyjít. Jen si pamatujte, že méně je v tomto případě více.  

Vodnář
Vzpomínání může být fajn, ale někdy zbytečně rozlítostňuje, a tak je lepší dívat se dopředu. Minulost stejně nevrátíte a utápět se v depresích vám nijak nepomůže. Rozptylte se něčím, co vám udělá radost. Může to být i drobnost.

Ryby
Přebytečnou energii byste neměla nechat ležet ladem, ale měla byste se pokusit ji nějak zužitkovat. Může to být třeba sportem, pusťte se do nějaké pohybové aktivity, která prospěje vašemu zdraví i náladě.

Reklama